Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 5 123 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 49
  1. #1
    Потребител
    Регистриран
    09.03.2011
    Мнения
    69

    ПЧЕЛИ НА ПОКРИВА НА ХОТЕЛ ХИЛТЪН


  2. #2
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.07.2011
    Мнения
    675
    Интересно ми е какво ще събират пчеличките в тази джунгла от бетон!?Освен от цветята по терасите не виждам какво друго.Но все пак инициативата е добра,нека се популязира пчеларството.Интересно ми е още дали ще наемат работник да се грижи за пчелите с хилядарка за заплата!!!

  3. #3
    Автор
    Регистриран
    19.11.2010
    Мнения
    196
    Пчеларски район
    Павликени-Сухиндол,

    хилтън

    ivootur, какви тераси- той хотела няма тераси?! От написаното-горе разбирам, че за да са ангажирани толкова държавни институции, тези кошери трябва да са регистрирани в Софийската община и да са регистрирани в РВМС като животновъден обект!!! Гледайки ги на покрива на хотела си правя извода, че хотел Хилтън е животновъден обект!!! :D Голяма реклама- "спах в хотел - животновъден обект" или "посетете нашия хотел- животновъден обект за да си хапнете от нашата собствена биопродукция в центъра на София"!!! Идеално е за реклама на нашият селски туризъм! wink; Иска ми се да не е така, защото нещо според Закона за Пчеларство отстоянията от главните пътища не са спазени! Или бъркам и има приет друг подзаконов правилник за регистриране на пчелини в София? Моля някой по на ти с ел. връзки да попита менинджмънта на хотела дали това е истина!? Предварително благодаря!
    п.п. Е, Орлин може да пита и г-ца Хилтън- да ни запознае с отговара непременно!

  4. #4
    Жива гавра със пчелите.

  5. #5
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Цитат Първоначално публикувано от ivootur
    Интересно ми е какво ще събират пчеличките в тази джунгла от бетон!?Освен от цветята по терасите не виждам какво друго.Но все пак инициативата е добра,нека се популязира пчеларството.Интересно ми е още дали ще наемат работник да се грижи за пчелите с хилядарка за заплата!!!
    Бъди спокоен,по канала нагоре към басейна Спартак има парк и като нищо ще изкарат по магазин акация и липа.

  6. #6
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    625
    В София има страхотна паша!!!

  7. #7
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    889
    Аз па искам да разбера, плащат ли си данъка, който ни задължиха и назе :D

    Разказваха ми идентичен случай в Швеция - пак скъп хотел, пак така пчели на покрива с идеята, че хотела ще предлага на клиентелата си, билогичен мед собствено производство и али-бали.
    Тей ама като станало едно хубавичко нападение на пчели, като изпонажилили хората ела та гледай - а е побъркан свят.
    "Най-мързеливата система е най-печеливша." - Димитър Павлов

  8. #8
    Наблюдател
    Регистриран
    13.06.2011
    Мнения
    46

    Пчели на покрива ...

    Такива "експерименти" са най-малко глупави.
    Интересно, какво ли мислят по въпроса от дружествата за защита на животните?

  9. #9
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.07.2011
    Мнения
    675
    Цитат Първоначално публикувано от Aleksey
    Цитат Първоначално публикувано от ivootur
    Интересно ми е какво ще събират пчеличките в тази джунгла от бетон!?Освен от цветята по терасите не виждам какво друго.Но все пак инициативата е добра,нека се популязира пчеларството.Интересно ми е още дали ще наемат работник да се грижи за пчелите с хилядарка за заплата!!!
    Бъди спокоен,по канала нагоре към басейна Спартак има парк и като нищо ще изкарат по магазин акация и липа.
    Нямам представа нито къде е хотела,нито какво има наоколо,София ми е далече,няма значение на мен ми харесва това начинание.

  10. #10

    Re: Пчели на покрива ...

    Цитат Първоначално публикувано от kostadinstoyanov
    Такива "експерименти" са най-малко глупави.
    Интересно, какво ли мислят по въпроса от дружествата за защита на животните?
    Защо мислиш така? На пашата в София могат да завидят доста пчелари.

 

 
Страница 1 от 5 123 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •