Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 20

Преглед на хибрид режима

  1. #1

    КОРЕКТНИ ТЪРГОВЦИ

    Админа е предложил цял подфорум със същото заглавие, но повече от година съществуване на форума, няма нито една тема в него. Дали причината е че в Б-я няма коректни търговци? Ако има такива, нека им отдадем заслужено внимание.

  2. #2

    Re: Коректни търговци

    Цитат Първоначално публикувано от yuri
    Админа е предложил цял подфорум със същото заглавие, но повече от година съществуване на форума, няма нито една тема в него. Дали причината е че в Б-я няма коректни търговци? Ако има такива, нека им отдадем заслужено внимание.
    Живеем в България.
    Този който е добрият днес може да е лошия утре!

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    23.08.2013
    Мнения
    3
    inio33 мисля, че темата е съвсем различна. Вие като производител на качествен мед, защо не споделите с кого работите?

  4. #4
    Наблюдател
    Регистриран
    08.01.2011
    Мнения
    49
    Пчеларски район
    с. Добромирка общ. Сев
    Аз съм регистриран в два пчеларски форума, но досега не съм виждал някой да напише: "Аз продадох меда си на еди-кого си, на еди-каква цена, при еди-какви условия.Телефона на търговеца е ......"

  5. #5
    Наблюдател
    Регистриран
    01.03.2011
    Мнения
    41
    АПИТРЕЙД ЕООД пловдив купуват с докоменти и съм доволен има я в нета

  6. #6
    Наблюдател
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    9
    АПИМЕЛ ГР.РАКОВСКИ колеги чакам ги от 4-5 месеца взеха ми проби август месец ....и още ги чакам вече сме декември и при всяко обаждане ми казват ,че ще ми изкупят меда до 10 дена ,не са коректни особено с малките производители мед до 1 тон

  7. #7
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Година и половина по-късно още ли няма коректни търговци?
    Или може би ги крием само за себе си?
    Сдружения, кооперации за по-добри цени.., дрън-дрън!
    Аз щях да дам един телефон от миналата година, ама преди малко ми се скараха, че питам за цената... и ми казаха че е около 4лв. Верно смешно ми е количеството - под половин тон, ама...
    Ако някой иска мога да дам координатите. миналата година за седмица взеха проби и след 10 дни взеха меда и платиха на място.

  8. #8
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Причината е друга и се крие в една чисто Българска черта в характерите на повечето Българи. Ако някой направи нещо добро, никой няма да го похвали, но ако същия този някой съгреши в нещо дребно - ще го изядат с парцалите .......

  9. #9
    Наблюдател
    Регистриран
    23.08.2013
    Мнения
    3
    Здравейте! Искам да попитам някой дали е доволен от работата си с фирма Апимел? Много ми е интересно, защото ги чакам да дойдат да вземат проби, но прочетох доста противоречиви мнения? Благодаря ви предварително.

  10. #10
    Автор
    Регистриран
    09.10.2010
    Мнения
    178
    Пчеларски район
    1. общ. Левски и 2. общ. Роман
    Миналата година взеха проби, чаках да го вземат около три месеца(по уговорка 15 -20 дни след пробата) и накрая го дадох на други. Обадиха ми се около четири месеца след пробата да питат дали съм го продал . Това ми е единствения опит с Апимел.
    Предпочитам да пия от извора.

 

 
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •