Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 8 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 74
  1. #11
    Автор
    Регистриран
    11.11.2016
    Мнения
    166
    Пчеларски район
    Айтоско
    Цитат Първоначално публикувано от Пламен Керчев Виж публикацията
    Само с това не мога да се съглася. Уважавам и ценя всичко написано от теб, но това не е ли плод на дългогодишният ти опит в бранша. Нали това е целта на един форум участниците да обменят опит и да са си полезни един друг но и да помагаме на начинаещите. Те да прилагат добрите пчеларски практики за които ще научат от близки, познати, приятели а повечето от форума. В това отношения трябва да сме по толерантни.
    А за заядливите съм съгласен напълно.
    Форума е безценен!

  2. #12
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.05.2016
    Мнения
    313
    За мене неговите мнения са най-подробни, дава всичко стъпка по стъпка.Като начинаещ пчелар научих много от него.

  3. #13
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от freddie46 Виж публикацията
    Според мен Матеев е бил ангажиран с Общото събранието на КБП и затова го е нямало във форума толкова време.
    Решенията на това събрание ще Ви дадат отговор на всички въпроси. Имайте малко търпение....
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  4. #14
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Уважаеми съфорумници, много се надявам да се почувствали осезателно липсата на Матеев през последните седмици. За една година форума загуби много от своите ценни потребители. Не искам да ги изброявам поименно, защото при всички случаи ще изпусна някой и това ще бъде обидно за него. Така или иначе нивото във форума става все по трагично и по трагично. Всички тези ценни потребители се почустваха обидени от тъпотиите на няколко човека, някои от които се вихрят и до днес, а други напуснаха безславно, но оставяйки изсраното си тук. Не е ли време да да се извиним на обидените и да се опитаме през новата година да бъдем по толерантни по между си, а модераторите да бъдат безкомпромисни за да се въведе ред и дисциплина? Не е ли крайно време да се появи затворена група в която да се допускат само креативни потребители и в която да не могат да стоят няколко стотин кибика, които влизат единствено за да крадат знания? Ако искаме да запазим нашия форум и вдигнем неговото ниво има много въпроси, които трябва да обсъдим, но на първо време нека се опитаме да върнем поне част от креативните потребители. И след като открих темата за Матеев мисля да почна с него.
    Матеев, доста сме спорили с теб и понякога сме били на границата на добрия тон. Надявам се, че си възприемал нашите спорове за конструктивни и не повлияни от някакви лоши чувства, комплексарщини и т.н. Ако все пак съм те обидил с държанието си през тези години моля да бъда извинен и се надявам да не съм станал част от причината да напуснеш форума.
    Матеев си активен но в други форуми . Комуто липсва да го търси тук:
    http://forum.investor.bg/forum/%D0%B...B5%D0%B5%D0%B2
    "Спокойствие и само спокойствие" - Карлсон който живее на покрива.

  5. #15
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Аз на мястото на Матеев, бих се чувствал неприятно на страниците на форума. Десетки са потребителите които всячески искат да покажат че " са по знаещи и можещи от милионерчето". Още десетки са тези които само търсят кусури в обществената му дейност в сектора. С настоящата тема искам да предизвикам всички да се замислят относно поведението си на страниците на форума. Да попитам КОЛКО МИЛИОНЕРА ( УСПЕЛИ ХОРА В БИЗНЕСА) СА ВИ ОТДЕЛИЛИ СТОТИЦИ ЧАСОВЕ ВРЕМЕ ЗА ДА ВИ ПРЕДСТАВЯТ ТЕХНИЯ НАЧИН НА МИСЛЕНЕ, ЗНАНИЯ, НАЧИН НА РАБОТА И Т.Н.?
    Колко човека познавате със знания за пчелите като "скутелатора"?
    Не ви ли липсва креативността на " м-пчелари"?
    Да продължавам ли? Няма смисъл.
    Някой не са съгласни да има група с ограничен достъп и може и да са прави.Аз бих се чувствал добре в такава група и не биха ми липсвали спама, лошото отношение, безсмилените въпроси отправени от тотални мързеливци които не са прочели една страница пчеларска литература или от форума но искат да им се помогне ВЕДНАГА. Не биха ми липсвали некомпетентните мнения на хора с един кошер взимащи отношение по въпроси свързани с промишленото (едрото) пчеларство. Не знам, може би трябва да приема нещата такива каквито са и да не ми пука. Да ама не съм такъв, а дали това не е моя грешка?......
    Както и да е. Ще се радвам ако нещата се променят и някои от хората спрели да пишат се завърнат.
    Този пост е редактиран от Искрен Мутафов; 15.01.2017 в 20:03.

  6. #16
    Ако само имаше бегла представа колко по-добре щеше да е форума ако ги нямаше 99% от тези "... СТОТИЦИ ЧАСОВЕ ВРЕМЕ ЗА ДА ВИ ПРЕДСТАВЯТ ТЕХНИЯ НАЧИН НА МИСЛЕНЕ, ЗНАНИЯ, НАЧИН НА РАБОТА И Т.Н.? ..". Включително и тази тема.
    От моя гледна точка са ми загубили времето.
    "Спокойствие и само спокойствие" - Карлсон който живее на покрива.

  7. #17
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Някой не са съгласни да има група с ограничен достъп и може и да са прави.Аз бих се чувствал добре в такава група ....
    Такава група е немислима, ще умрете от скука в нея.


    Преди годни , по някакъв повод ти предложих да направиш тема , в която да пишат професионални пчелари. Тогава писах, че аз като любител, ще чета с интерес. Към днешна дата,май няма такава тема. Няма и да има, защото профитата са стигнали до някъде не си казват тайните. Много хора пишеха преди години, но докато понаучиха занаята, докато усвоят програмите. Сега са стари кучета и им е под достойнството, а и форума се разви и нещата се повтарят и потретват.

    пп. Лично аз си прекарвам добре тук, съжалявам за изтерзаните.

  8. #18
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Мисля си, че някои страдат от параноя. Телефона му го има на много места и който иска може да му звънне. Който е по-отдавна тук и е следил отблизо форума, има обяснение за кратковременните липси на Матеев. Подкрепям Рости в идеята му за затворена група, в която да се обсъждат неща свързани с пчеларство като бизнес. Както той се изрази, проблемите на пчеларя с брой семейства равняващи се на пръстите на едната ръка, не са същите проблеми, както при големите пчелини. И ред други причини, поради които е удачно да има такава група.

    ПП Що касае споделянето на опит, който иска може на ЛС, да се възползва от детайли по споделен опит, защото тук има големи фурии, които иронизират вся и всё. За това не се чудете, защо доста от старите и читави потребители липсват. Не е заради това, че са се научили и вече не им е необходимо присъствието тук или защото си крият опита, а просто защото .... оставям на вас да осъзнаете.

  9. #19
    Автор
    Регистриран
    08.03.2015
    Мнения
    124
    Аз като гледам и в другия форум реагират по същият начин на темите му както и тук. Веднага още след първите му две мнения се намери някой да му каже " тва са пълни глупости, но нямам време да споря с теб" но той е развил темата до 10 страници въпреки, че са се отнесли към идеята му така както рости казва, че е правено и тук. Там също едва ли всички който спорят с него имат неговите възможности. Не мисля, че е правилно като администратор и главно действащо лице на форума да ни заебе така без дори и да каже какво го е накарало. По скоро на нас може да ни е обидно. Не един път е обяснил как не трябва да се взимат бизнес решения обвързани с емоции и във форекс форума е обяснил точно това. Според мен се разделя емоционално с нас и пчеларството за да може да вземе следващото си бизнес решение а щом Матеев не вижда бизнес сред в пчеларството какво остава за повечето който нямат неговите бизнес умения дали си струва?

  10. #20
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Къде е , Матеев ? Къде е , Scutelator ?
    И те са хора и имат нужда от почивка .
    Хайде Вие , нали сте знаещи кажете ми , как да реагирам с пчелите при тези атмосферни условия ?

 

 
Страница 2 от 8 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •