Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 9 от 62 ПърваПърва ... 78910111959 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 81 до 90 от общо 620
  1. #81
    Хвърляй боб но не винаги причината е в това което най лесно може да обвиним. И аз ти писах нещо но и ти не си го прочел, само с еднократно третиране нищо не се върши! Само си мислим че сме е свършили някаква колкото за лично успокоение и до там
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  2. #82
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Не всички имаме стаж като вас да предаваме по стотици майки на година.
    Е, чак пък стотици. Важна е успеваемостта. И условията за достигането и. То всеки може да надува балони.

  3. #83
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Е, чак пък стотици. Важна е успеваемостта. И условията за достигането и. То всеки може да надува балони.
    Ама и вие ги надувате и то яко. Все ви се чудя как аджеба в такива хубави райони неможуте да изкарате по 10 кг мед от кошер или и вие просто си пишете така, че някой от данъчните да не ва погне за скрити доходи.

  4. #84
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от ianev Виж публикацията
    Хвърляй боб но не винаги причината е в това което най лесно може да обвиним. И аз ти писах нещо но и ти не си го прочел, само с еднократно третиране нищо не се върши! Само си мислим че сме е свършили някаква колкото за лично успокоение и до там

    Напълно се съгласям с теб. И на мен ми се смяха като третирах 8 пъти,но ще разберат на пролетеска защо съм го правил.Вярно 5 майки фира дадох,но пък в момента семействата са средни по сила с 15кг мед.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  5. #85
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Ама и вие ги надувате и то яко. Все ви се чудя как аджеба в такива хубави райони неможуте да изкарате по 10 кг мед от кошер или и вие просто си пишете така, че някой от данъчните да не ва погне за скрити доходи.

    Не е заради данъчните ,а заради такива като нас дето се стремят към 155кг от един кошер.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  6. #86
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Ама и вие ги надувате и то яко. Все ви се чудя как аджеба в такива хубави райони неможуте да изкарате по 10 кг мед от кошер или и вие просто си пишете така, че някой от данъчните да не ва погне за скрити доходи.
    Най - лесния начин да разбереш е като натовариш кошерите си ги докараш в нашите хубави райони и да изкараш колкото си искаш. Аз лично ще ти намеря най - хубавия терен за да ги разположиш. След това, ако искаш казвай какви са ти доходите, ако искаш си ги скривай.

  7. #87
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Най - лесния начин да разбереш е като натовариш кошерите си ги докараш в нашите хубави райони и да изкараш колкото си искаш. Аз лично ще ти намеря най - хубавия терен за да ги разположиш. След това, ако искаш казвай какви са ти доходите, ако искаш си ги скривай.

    Да не е луд.Ще му досаждаш всеки ден да научиш тайната на гулемия добив.Макар ,че не е тайна как става.За справка Георги1974.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  8. #88
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Не е заради данъчните ,а заради такива като нас дето се стремят към 155кг от един кошер.
    Хей момченце, ти знаеш ли колко нектар трябва за да се получи 155 кила мед, а колко ще иде за изхранване на семейството? Че ще дойда в Златарица и ще те накарам да изкараш толкова кофи с вода от под моста до вас и за да не ходи водата напразно ще поливаш на майка ти доматите. Че да видиш колко е това количество и как се мъкне по 40 мг., а не с кофа от 10 литра.

  9. #89
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.10.2014
    Мнения
    723
    Пчеларски район
    Община Драгоман, Софийска област, 615м. надм.вис.
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Най - лесния начин да разбереш е като натовариш кошерите си ги докараш в нашите хубави райони и да изкараш колкото си искаш. Аз лично ще ти намеря най - хубавия терен за да ги разположиш. След това, ако искаш казвай какви са ти доходите, ако искаш си ги скривай.
    Ехааа... Добре хвърлена ръкавица. Само да има кой да препуска по районите...

  10. #90
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Да не е луд.Ще му досаждаш всеки ден да научиш тайната на гулемия добив.Макар ,че не е тайна как става.За справка Георги1974.
    Да бе. Той тук ми наду главата, че да ходя и да му досаждам, че ако пък започне и на рускиии.

 

 
Страница 9 от 62 ПърваПърва ... 78910111959 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •