Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 28 от 62 ПърваПърва ... 18262728293038 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 271 до 280 от общо 620
  1. #271
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Парцаля, парцаля....ама накрая с найлоня!!!....според мен найлоня е враг номер1 на народното пчеларство!!...на моите пиленца съм им сложил един плат отгоре и над него два-три ката вестници да четат зимата , да не им е скучно и да им обира влагата между другото.

  2. #272
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Парцаля, парцаля....ама накрая с найлоня!!!....според мен найлоня е враг номер1 на народното пчеларство!!...на моите пиленца съм им сложил един плат отгоре и над него два-три ката вестници да четат зимата , да не им е скучно и да им обира влагата между другото.
    Аз съм на същото мнение, найлона и раказва играта на пчелите. И после ами то в кошера има влага, ами как да мине през найлона и как няма да има. Едно парче плат и нищо друго, днес при -3 градуса рехави кълбата и пренасят мед.

  3. #273
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Парцаля, парцаля....ама накрая с найлоня!!!....според мен найлоня е враг номер1 на народното пчеларство!!...на моите пиленца съм им сложил един плат отгоре и над него два-три ката вестници да четат зимата , да не им е скучно и да им обира влагата между другото.
    Имам едно чувство,че си ми чел редовно глупостите и ползваш работническо дело....В тоя случай мислех да сложа по метода на Бареков картон, но има само ориз.Да видим какво ще стане.Да не забравяме все пак, че съм със малко сиви клетки/демек слаб на акъль/.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  4. #274
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Nik_m Виж публикацията
    Аз съм на същото мнение, найлона и раказва играта на пчелите. И после ами то в кошера има влага, ами как да мине през найлона и как няма да има. Едно парче плат и нищо друго, днес при -3 градуса рехави кълбата и пренасят мед.


    Найлона е е голяма работа не се заблуждавайте само да знаеш как да го използваш.Пак погледни клипа и виж моя как го слагам.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  5. #275
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Чета всичко аз, даже мисля да организирам фен-група на колегата Друмев, макар, че понякога трудно стоплям някои постове, като тия за ореховата шума - каква беше тая изсъхналата шума, дето толкова много я споменаваш - тъй и не мога да зацепя за кво иде реч,...ама си мълча и не питам.

  6. #276
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Супер са.Освен единия но нямах много време за развитие не забравяй,че колегата ми ги остави живи умрели.Чек сега ще ти покажа единия съсед според мен върви нагоре след парцаля.
    Аз мисля, че ми говориш за пчелина в Златарица, а то ставало дума за трите нукчета на Бояна. Ох малееее. И това ми било майстор - пчелар. Добре, че е братока да държи фронта.

  7. #277
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    https://youtu.be/zmwgZIsSMtE Това е от пред последния преглед.На последния ми се видя по добре работата.
    Забравих да спомена моя грешка в кошера забелязах много конденс.
    Че той жив умрел бре.

  8. #278
    Наблюдател
    Регистриран
    20.01.2018
    Мнения
    38
    Пчеларски район
    София
    Никога повече 'лайнон'. За първа и последна зима. Пило и смърт !?!

  9. #279
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Чета всичко аз, даже мисля да организирам фен-група на колегата Друмев, макар, че понякога трудно стоплям някои постове, като тия за ореховата шума - каква беше тая изсъхналата шума, дето толкова много я споменаваш - тъй и не мога да зацепя за кво иде реч,...ама си мълча и не питам.
    Той Друмев не може да си ги стопли, че ти. Тя мисълта му идва три дни след като е пуснал поста.

  10. #280
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Аз мисля, че ми говориш за пчелина в Златарица, а то ставало дума за трите нукчета на Бояна. Ох малееее. И това ми било майстор - пчелар. Добре, че е братока да държи фронта.


    Всеки хобит който се уважава има и пчелин дето си прави експерименти.Е аз съм прохобит и го правя на два пчелина.
    п.п.Нищо не държи падна първия вал от пчелина.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 
Страница 28 от 62 ПърваПърва ... 18262728293038 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •