Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 26 от 62 ПърваПърва ... 16242526272836 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 251 до 260 от общо 620
  1. #251
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от barkov1982 Виж публикацията
    Ако и ти си се абинирал за платения канал, ке си шибна капата у гьоло
    Споко, аз съм на безплатния. Дамянов си тресе сигурно пазвата, ама нали е демократичен форума, ко да прай. Та там съм.

  2. #252
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Друмев има много даскали и в лутането на кой напътствията да прилага, се налага да импровизира, ама ей на... беломъди сакарци.

  3. #253
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Споко, аз съм на безплатния. Дамянов си тресе сигурно пазвата, ама нали е демократичен форума, ко да прай. Та там съм.
    Там си, па те нема, не съм те засичал
    Иначе лошото на това да хвърляш по едно око, е че ти остава само едно, при следващо хвърляне.. , а бе математика некаква, кой ли брои
    Шегувам се (модерен лаф и в двата форума).
    Той Друмевски за това му казва"модернизатора".

  4. #254
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Друмев има много даскали и в лутането на кой напътствията да прилага, се налага да импровизира, ама ей на... беломъди сакарци.
    Калине, прав си ама има и много кошери и експериментира, с хибридни технологии, все пак нали знаеш мизата за този сезон 155кг от един кошер а от другите, колко толко

  5. #255
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Гледам си оротите кой къде ходи, та да ви питам какво стана с Гогол никакъв го няма, честно казано ми липсва.

  6. #256
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Малко задачи гоних и заради това помолих Барков да го качи.Това е проблемния ми кошер за който писах.Подмора продължава само ми е чудно как при тия темперетури ниски подмора излиза на вънка.Тоя кошер все още е силен на около 5 рамки покритие пчели.Кълбото е в южната част на кошера а подмора основния беше в северния.Бях стеснил с още с едно трупче сега съм го махнал.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  7. #257
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от barkov1982 Виж публикацията
    Калине, прав си ама има и много кошери и експериментира, с хибридни технологии, все пак нали знаеш мизата за този сезон 155кг от един кошер а от другите, колко толко
    Да бе, знам. Експериментира, но връз чужди кошери. Инак тези килограми само ги сънува, а сутрин като стане, пак е в ... нисък старт. Все пита, все поема, а нищо не отвзема и я кара пак по сиромашкия тертип. Иска нещо да направи, ама все без инвестиция да се случи. Тарикат е той, ама на баламите вода носи.

  8. #258
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Да бе, знам. Експериментира, но връз чужди кошери. Инак тези килограми само ги сънува, а сутрин като стане, пак е в ... нисък старт. Все пита, все поема, а нищо не отвзема и я кара пак по сиромашкия тертип. Иска нещо да направи, ама все без инвестиция да се случи. Тарикат е той, ама на баламите вода носи.


    Не ви се вярва на вас,но като успея ще видя какво ще кажете тогава.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #259
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Не ви се вярва на вас,но като успея ще видя какво ще кажете тогава.
    Ще и дано успееш, но не промениш ли начина на прилагане на знания, няма скоро да се случи.

  10. #260
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Ще и дано успееш, но не промениш ли начина на прилагане на знания, няма скоро да се случи.


    А кой е видял какво прилагам?Стигнах над 100кг при лоши години при добра 55кг мисля,че няма да са проблем.Но дай да обсъдим клипа,а напролет ще говорим за добивите.За мен първия подмор е бил от разделянето на кълбото.Тоя кошер е зазимен с много перга като казвам много имам предвид на 4-5 рамки.
    След като продължава да има подмор всеки ден почвам да се съмнявам за вирусно заболяване.Другия вариянт е,че на Георги 1974 теорията за хранене с перга е вярна.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 
Страница 26 от 62 ПърваПърва ... 16242526272836 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 7 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 7 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •