Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 7 123 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 69
  1. #1
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа

    ЕТИКИРАНЕ И РЕКЛАМА НА ПЧЕЛЕН МЕД И ПРОДУКТИ

    Темата е за всичко свързано с етикетирането и реклама на пчелен мед и продукти както и за публикуване на вашите реклами и етикетии.
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  2. #2
    Почетен Автор
    Регистриран
    04.09.2012
    Мнения
    582
    Пчеларски район
    Община Враца
    Здравейте,

    Добре е да има такава тема. С тези цени на едро май все повече от нас ще минат на дребно.
    Боре, ако може би ли преместил малко снимки. Спомням си, че беше качвал в други теми. Благодаря!

    Поздрави, Г. Георгиев

  3. #3
    Заслужил Автор
    Регистриран
    03.12.2014
    Мнения
    220
    Пчеларски район
    Врачанско
    Медец

  4. #4
    Заслужил Автор
    Регистриран
    03.12.2014
    Мнения
    220
    Пчеларски район
    Врачанско
    4.jpg5.jpg6.jpg
    Така ми градираха етикетите в годините. Ако някой си хареса елемент или като цяло етикетче, спокойно да си го "открадне" няма да има сърдити.
    Медец

  5. #5
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от todor.mitkov Виж публикацията
    Ако някой си хареса елемент или като цяло етикетче, спокойно да си го "открадне" няма да има сърдити.
    Тя идеята е малко такава май. Да се видим кой до къде е стигнал и дали ние сме в крак с модата. Аз мисля, че напротив би трябвало да не си ги показваме и да не си ги мерим, а всеки да действа по своя си начин и по този начин няма да ставаме като гимназистки - всички с еднакви униформи, а всичко ще е разнообразно и много красиво.

  6. #6
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Моето скромно мнение е, че етикетът трябва да бъде максимално семпъл, обран, черно-бял...най-вече да се откроява от останалите, с разните му там кацнали пчелички на сл.пити и маг. бодили и др. чалгарии....много съм резервиран откъм всякакъв кич.....тънката идея да бъде, че хубавия кон и под скъсания чул си личи.

  7. #7
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    А моето виждане е, че етикета няма особено значение за продажбата. Стига разбира се, да съдържа необходимата информация- за продукта. По важен е пътя на клиента, до този етикет, и съдържанието в него. Етикети в магазините бол! Кой от кой, по красиви, по- семпли и т.н. Всичките горе долу, един бичим- като клонинги, ама направени от некадърен генетик! Вчера, в Лукойл ми направи впечатление такъв етикет. Хубав, върху многостенно бурканче от 250гр. Цената- за ценители, малко над шест кинта?
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  8. #8
    Наблюдател
    Регистриран
    25.11.2010
    Мнения
    22
    Пчеларски район
    Русе
    ако остане време за кръчма не пия чай но проблема ми е опаковката да е стерилна и здрава защото идеята е да го разнасям със себе си за сега се справям но над пазара на дребно може да се работи още

  9. #9
    Заслужил Автор
    Регистриран
    03.12.2014
    Мнения
    220
    Пчеларски район
    Врачанско
    Цитат Първоначално публикувано от bob6666 Виж публикацията
    Не знам да ли съм на точното място но някакви предложения как могат да се опаковат рекламни дози например пластмасова лъжичка 2-3 мгр. или бурканче или друг вариант за рекламни дози
    Такава машина ми е предлагал Ненчо Пенков от Габрово. За контакт - nenchopenkov@abv.bg 0885316969

    Питал съм да ползвам на ишлеме машина, която прави малките пакетчета с мед, ама ме отбиха, защото нямало как да гарантирам, че меда ми е чист и може да им замърся производството.
    Медец

  10. #10
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    И етикетите и рекламите си ги изработвам сам затова нямам претенции че са кой знае колко дизайнерски и професионални.

    Етикет за акация

    Прикачен файл 8066

    А това е реклама

    Прикачен файл 8068
    Този пост е редактиран от borislav aleksandrov; 18.12.2016 в 17:50.
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

 

 
Страница 1 от 7 123 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •