Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567
Резултати от 61 до 69 от общо 69
  1. #61
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Ще дам един пример. Има /имаше/ една лютеница с картинка на хоро на етикета, която ми харесваше /Първомай, ако не се лъжа/. После се появиха няколко вида лютеница с хоро на етикета, само едната от които ми харесваше. Но, проблем - като отида в магазина, все не можех да си спомня кой точно етикет беше въпросната лютеница и след известно колебание, често се случва да си купя съвсем друга марка, по-скъпа, на която със сигурност помня етикета. Ако производителя на харесаната от мен лютеница се беше сетил да напише нещо запомнящо се на етикета си, щях да купувам неговата, защото щях да мога да я разпозная на рафта.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  2. #62
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.10.2014
    Мнения
    684
    Пчеларски район
    Габрово
    И етикета не върши работа.

    Гледах една реклама , как на един баща му е правил луканка по ОРЕХИТЕ хареса ми викам да я опитам . Веднага разбрах , че когато баща му е правил луканка под орехите той е спал под крушата !
    Не ща, еуропейски кранти ! Българка искам, Българка "сянка нележана”, „трева некосена”, „два бистри кладенци и вода ненапита" Връмугу

  3. #63
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Ако Г–н Правоимащия изтрие и това ,значи тръцкат в едно гърне и ИСТИНАТА няма да е на почит.
    Много хитро
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  4. #64
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    До Индивида, с безпричинно дългите, и неразбираеми постове! Моля, може ли, да ни покажете своите етикети???
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  5. #65
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    До Индивида, с безпричинно дългите, и неразбираеми постове! Моля, може ли, да ни покажете своите етикети???
    Ако аз съм индивида, ще ви кажа, че разработката на етикети и опаковки при нас е издигнато в култ. Харчим стотици хиляди левове всяка една година в разработка на нови продукти в перфектно според мене дизайнерско и маркетингово оформление. Ако искаш да гледаш картинки - разгледай серията от много сайтове в системата на СТС Холдинг груп. Говорим за хиляди дизайни, разработени през годините.

    Заради тебе проверих в директорията на дизайнерите и установих, че наскоро са приключили дизан с номер 113 899.......

    Всеки един дизайн съдържа не само етикетката, но и кутийката на продукта, разработени поне в 5-6 различни езикови варианта. Съдържа дизайн и на кашоните, когато са в пълноцветно изображение. Съдържа дизайн и на рекламните листовки и брошури към продукта, както и на картинките за WEB сайта на продукта. И всичкото това в един стил. Ако ти е мерак да гледаш идеи, ела у дома с поне 1 TB твърд диск и ще те зарадвам, като ти копирам целия архив. Живота ти няма да стигне да разгледаш всяко едно дизайнерско решение.

    Освен дизайна на всички компоненти около един продукт като картинки, за някои продукти има разработени и клипове или цели рекламни кампании за медиите, някои от които са много скъпи. Ето ще покажа един клип на СТС Софт, който ни струваше точно 10 000 лв. В този клип наемахме художници, дизайнери, фотографи, специалисти по компютърна анимация и дори композитори, които ни композираха собствена авторска музика.


  6. #66
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Индивида, е този който използва тази обидна квалификация в собствените си постове! Говоря за Гогол. Матеев, към теб изпитвам само респект. Поздрави!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  7. #67
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Еей, не го четете този форум и това си е то. Всеки си плещи каквото си знае и като му кажеш нещо, ходи та се жалва в другия новосъздаден форум, че му нарушили кефа. Изразявайте се както трябва, че хората да знаят за какво иде реч. Без да искате развалихте кефа на шефа, ама точно на рождения му ден.

  8. #68
    Наблюдател
    Регистриран
    05.02.2016
    Мнения
    24
    Ако от рекламирането, нямаше келепир, нямаше да ги има и рекламите по радио,телевизия и билборди.

  9. #69
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Зависи от продукта .

 

 
Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •