Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследнаПоследна
Резултати от 21 до 30 от общо 33
  1. #21
    Наблюдател
    Регистриран
    15.03.2016
    Мнения
    11
    гн Матеев последен пост от моя страна в тази тема , аз съм дългогодишен пчелар който се изхранва единственно от пчелите и се вълнувам когато по върховете се мотаят тъмни личности като въпросният господин , както и Ганчо и Калоян и много други които мислят само за себе си . А що се отнася за моето изтриване от форума може да го направите , ще се оправям и без форума той си е ваш .

  2. #22
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Всеки, който стане известен, моментално става повод за сплетни и оплювки по негов адрес. Не можеш да посочиш нито едно изключение. Просто българската народопсихология си е такава - давай да оплюваме всички известни личности, без да ни интересува дали те правят добро или лошо. Оплюваме ги просто защото им знаем името, и това вече е достатъчно основание за нас. Останалото ще си го измислим (повода за оплювките).

  3. #23
    Автор
    Регистриран
    21.07.2013
    Мнения
    127
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Всеки, който стане известен, моментално става повод за сплетни и оплювки по негов адрес. Не можеш да посочиш нито едно изключение. Просто българската народопсихология си е такава - давай да оплюваме всички известни личности, без да ни интересува дали те правят добро или лошо. Оплюваме ги просто защото им знаем името, и това вече е достатъчно основание за нас. Останалото ще си го измислим (повода за оплювките).


    Я ми посочи един дето кара скъпи коли и му е под достойнството да носи дънки за 20 лв.,да е забогатял без да е откраднал или излъгал?Или без да са му червени колената и джуките да са му дебели.

  4. #24
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Много висока летва сложи. Те едни търговски преговори /пазарлък/ без лъжа не минават, нищо че го наричат другояче, напр. търговски нюх. А пък без пазарлъци няма търговия, оттам и печалба.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  5. #25
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от Antonov Виж публикацията
    Я ми посочи един дето кара скъпи коли и му е под достойнството да носи дънки за 20 лв.,да е забогатял без да е откраднал или излъгал?Или без да са му червени колената и джуките да са му дебели.
    Исака ти се да е така, за да си намериш оправдание, че при тебе не се е получило. Да, ама не - масово хората се издигат в живота БЕЗ ДА КРАДАТ и БЕЗ ДА ЛЪЖАТ. Да, има лъжци, крадци и мошеници сред известните хора, но ги има и сред неизвестните или сред неуспелите. В никакъв случай обаче лъжците и крадците те НЕ СА МАСОВО ЯВЛЕНИЕ. Те са просто хора с болна психика, и представляват ИЗМЕТТА НА ОБЩЕСТВОТО. Има ги във всички слоеве на населението, така че няма никаква корелация между мошеничество и успеха в живота.

    В основата на успеха е ОБРАЗОВАНИЕТО, ИНТЕЛЕКТА, ЗНАНИЕТО и МОЖЕНЕТО, а не лъжата и измамата.

  6. #26
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Еми ако нашта министърка на земеделието в оставка е някакъв критерий за Можене, Образование, Интелект и Знание...и кат я гледах как се хилеше на последния ред, като правителството подаваше оставка - еми на мен е обидно да живея в такава държава!! - тва най-малкото!

  7. #27
    Заслужил Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    232
    Пчеларски район
    Добрич
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Еми ако нашта министърка на земеделието в оставка е някакъв критерий за Можене, Образование, Интелект и Знание...и кат я гледах как се хилеше на последния ред, като правителството подаваше оставка - еми на мен е обидно да живея в такава държава!! - тва най-малкото!
    Гледах и аз прякото предаване как Бойко ги наредил с наведени глави всички, а оная през телевизора такъф щях да и отвъртя, че чак ме беше яд че не мога да я докопам гадината!

  8. #28
    Автор
    Регистриран
    21.07.2013
    Мнения
    127
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Исака ти се да е така, за да си намериш оправдание, че при тебе не се е получило. Да, ама не - масово хората се издигат в живота БЕЗ ДА КРАДАТ и БЕЗ ДА ЛЪЖАТ. Да, има лъжци, крадци и мошеници сред известните хора, но ги има и сред неизвестните или сред неуспелите. В никакъв случай обаче лъжците и крадците те НЕ СА МАСОВО ЯВЛЕНИЕ. Те са просто хора с болна психика, и представляват ИЗМЕТТА НА ОБЩЕСТВОТО. Има ги във всички слоеве на населението, така че няма никаква корелация между мошеничество и успеха в живота.

    В основата на успеха е ОБРАЗОВАНИЕТО, ИНТЕЛЕКТА, ЗНАНИЕТО и МОЖЕНЕТО, а не лъжата и измамата.
    Никога не съм искал скъпо и луксозно,и не искам.Постигнал съм това за,което съм мечтал.Единствената ми цел в живота е била да създам семейство,да дам възпитание,образование и старт в живота на децата си.Е,имам едно страхотно семейство,което ме обича и друго не ми трябва.Не ми трябва милиони,не ми трябва скъпи коли,джипове,не ми трябва двайсет бизнеса, не ми трябва пазарна икономика.
    Той ще ми разправя,моля ти се,че не ми се е получило.
    Успял съм в живота Матеев,успял съм.Много зависи кой за какво е мечтал като малък.Един намира щастието в семейството,друг в милионите.(Нищо лично)

  9. #29
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Исака ти се да е така, за да си намериш оправдание, че при тебе не се е получило. Да, ама не - масово хората се издигат в живота БЕЗ ДА КРАДАТ и БЕЗ ДА ЛЪЖАТ. Да, има лъжци, крадци и мошеници сред известните хора, но ги има и сред неизвестните или сред неуспелите. В никакъв случай обаче лъжците и крадците те НЕ СА МАСОВО ЯВЛЕНИЕ. Те са просто хора с болна психика, и представляват ИЗМЕТТА НА ОБЩЕСТВОТО. Има ги във всички слоеве на населението, така че няма никаква корелация между мошеничество и успеха в живота.

    В основата на успеха е ОБРАЗОВАНИЕТО, ИНТЕЛЕКТА, ЗНАНИЕТО и МОЖЕНЕТО, а не лъжата и измамата.
    И аз мислех, че е невъзможно без да крадеш да забогатееш, но живота ми показа обратното и продължава да ми го доказва с пълна сила. Едно телефонно обаждане преди час ми го потвърди за пореден път. Затуй, че вятъра ми отнесъл пчелина - едно ми отнесъл, друго донесъл.

  10. #30
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от Antonov Виж публикацията
    .... Успял съм в живота Матеев,успял съм.Много зависи кой за какво е мечтал като малък.Един намира щастието в семейството,друг в милионите.(Нищо лично)
    Покажи ми го този, който намира щастие в милионите, защото определено това не се отнася за мене.

    Нямаш си дори ни най-малка представа къде го търся моето щастите, така че не залитай във въображаеми измислици.

 

 
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •