Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 33
  1. #11
    Идеята на малките бурканчета бе да се раздаде на повече хора като с предимство да са възрастните хора. Ако имаш излишни 100 кг заповядай не се стискай
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  2. #12
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Няма нужда да го афиширате. Аз ще ви дам идея как да научат за вас и вашия мед. Напълвате не малки бурканчета, а големи. Не по една тенекия, а поне по 100 килца и ги раздайте пред хотела до онези легналите делфини. Гарантирам ви, че до час - два ще научи цял Бургас.
    Ама то там няма пенсионери май.

  3. #13
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Ама то там няма пенсионери май.
    А, няма? Точно там по пейките е фрашкано. Няма къде да седнеш, един сладолед да лизнеш.

  4. #14
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    А, няма? Точно там по пейките е фрашкано. Няма къде да седнеш, един сладолед да лизнеш.
    Тях не ги гледай, те са реститути на околните сгради. Ама кой бяга от буркан мед, на мен да подарят и аз няма да откажа.

  5. #15
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ianev Виж публикацията
    Идеята на малките бурканчета бе да се раздаде на повече хора като с предимство да са възрастните хора. Ако имаш излишни 100 кг заповядай не се стискай
    Като искате на повече хора да раздадете то тогава увеличете количеството. Ти каза по тенекия, аз казах 100 килца, като ми се видя и малко, но все пак исках да се включат повече колеги разполагащи с повечко мед. А след като ще се организира защо пък да не дам 100 кг.? Даааа, но след това искам същото да се получи и в моя град. И аз да раздам от ваше име "няколко" бурканчета.

  6. #16
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от ianev Виж публикацията
    Идеята на малките бурканчета бе да се раздаде на повече хора като с предимство да са възрастните хора.
    "Възрастни хора", това е вярната приказка, защото в Бургас има пенсионери, чийто пенсии са по-големи от заплатата на мнозина. Я най-добре им искай бележка от социалното.

  7. #17
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Наскоро чакам на гишето на една банка и до мен застава една баба към 60-70 год, служителката беше отишла да прави проверка на документите и от нямаме какво да правя се заслушах в разговора на бабата.
    Бабата- да ми кажете да ли имам преведени пари по сметката?
    Служителката- да, преведени ви са 15 хиляди и еди колко лв вчера.
    Бабата-а добре, добре ,че арендатора иска да му се обадя по телефона и да му кажа да ли съм ги получила, а колко станаха всичко?
    Слубителката- в момента по сметка имате 62 хиляди и еди колко си лв
    От височината на стъпалото кадето е застанал човек в момента и неговия мироглед, ще направи изводи от този диалог, от едната крайност до другата. Приятно мислене.

  8. #18
    Има но обикновено си личат! Имам пример съседа ми с 800 лв пенсия. И все пак не мисля да им искам свидетелство от пенсионното, ще дам на колкото мога или до където ми стигнат възможностите. Казах една тенекия ще напълня в малки бурканчета и отделно декември цената за пенсионерите ще е по ниска
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  9. #19
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Колегата Мутафов го е написал подробно, но да кажа две думи. Идеята за "черен петък" не е да се продава по-евтино, а да се излъже клиента, че е така. Системата работи и се правят 4--5 пъти по-големи обороти от нормалното.Това, че в следващите дни оборота е по-малък, не е проблем.Крайната сметка излиза, защото никой-нищо не е намалял.
    пп. Това не е български патент.Скоро наблюдавах -11/11 в Алито. Артикули,на които знам цените бяха вдигнати 3-4 пъти от нормалната цена и съответно намалени 2 пъти. Продажна цена--доста по-висока от тази преди 11/11.
    Някой много добре е схванал поговорката : балъци много, само да знаеш, къде да ги търсиш.

  10. #20
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от ianev Виж публикацията
    Има но обикновено си ли личат! Имам пример съседа ми с 800 лв пенсия. И все пак не мисля да им искам свидетелство от пенсионното, ще дам на колкото мога и до където са настаненими възможностите. Казах една тенекия ще напълня в малки бурканчета и отделно декември цената за пенсионерите ще е по ниска
    Няма лошо- похвално. Оня горе ще ти го зачете някой ден.

 

 
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •