Добре дошли в Българският форум за пчелари.

Вижте резултатите от анкетата: Ще се включите ли ?

Гласували
80. Не можете да гласувате в тази анкета
  • да

    77 96.25%
  • не

    3 3.75%
Страница 1 от 5 123 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 47
  1. #1
    Автор
    Регистриран
    18.03.2015
    Мнения
    141

    Ще се включите ли със средства за завеждане на дело срещу промени на нар.10

    Който е готов да се включи с лични средства да се обозначи за да се знае ако организация или адвокат се наеме с завеждане на дело за отмяна на нар.10 дали може да разчита на тези средства . По нагоре в темата за наредбата четох ,че трябва 4000 лв. така че ако се включат 200 човека ще се паднат по 20 лв. на човек . Идеята е да се заведе и спечели едно дело а и да се види че все пак има някакъв съюз и единомислие и не може да мачкат когато и както си поискат . Бъдете сигурни че след спечелено дело ще се съобразяват повече с мнението на организацията заела се да го заведе и ще има по висока чуваемост сред пчеларите .

  2. #2
    Почетен Автор
    Регистриран
    06.05.2015
    Мнения
    538
    Пчеларски район
    с.Дебнево,общ.Троян,обл.Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от Cvetomir Виж публикацията
    Който е готов да се включи с лични средства да се обозначи за да се знае ако организация или адвокат се наеме с завеждане на дело за отмяна на нар.10 дали може да разчита на тези средства . По нагоре в темата за наредбата четох ,че трябва 4000 лв. така че ако се включат 200 човека ще се паднат по 20 лв. на човек . Идеята е да се заведе и спечели едно дело а и да се види че все пак има някакъв съюз и единомислие и не може да мачкат когато и както си поискат . Бъдете сигурни че след спечелено дело ще се съобразяват повече с мнението на организацията заела се да го заведе и ще има по висока чуваемост сред пчеларите .


    Абсолютно подкрепям да се заведе дело.20 лв са по-малко от 3 буркана мед,който продава на дребно мед.И моля модераторите да направят видимо гласуването,да се знае кой подкрепя и кой не!Нека се виждат будните пчелари в този форум!

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    08.12.2014
    Мнения
    34
    Пчеларски район
    близо до Плевен
    Цитат Първоначално публикувано от Cvetomir Виж публикацията
    Който е готов да се включи с лични средства да се обозначи за да се знае ако организация или адвокат се наеме с завеждане на дело за отмяна на нар.10 дали може да разчита на тези средства . По нагоре в темата за наредбата четох ,че трябва 4000 лв. така че ако се включат 200 човека ще се паднат по 20 лв. на човек . Идеята е да се заведе и спечели едно дело а и да се види че все пак има някакъв съюз и единомислие и не може да мачкат когато и както си поискат . Бъдете сигурни че след спечелено дело ще се съобразяват повече с мнението на организацията заела се да го заведе и ще има по висока чуваемост сред пчеларите .
    Аз ще се включа, защото смятам, че е време да бъде чут гласа на редовия пчелар.

  4. #4
    Автор
    Регистриран
    18.03.2015
    Мнения
    141
    Аз я оставих скрита но наистина е по-добре да е явна .

  5. #5
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Гласувах, ама вятър работа. Първо трябва да има организация, която да движи нещата.Парите не са проблем според мен.

  6. #6

  7. #7
    Автор
    Регистриран
    20.12.2013
    Мнения
    139
    Пчеларски район
    Тервел
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Гласувах, ама вятър работа. Първо трябва да има организация, която да движи нещата.Парите не са проблем според мен.
    Не съм съгласен
    Когато има достатъчно съмишленици се ражда организацията и основно в парите е проблема. Приказки на пазара колкото искаш, но когато трябва да бръкнеш в джоба, почваш да се замисляш.

  8. #8
    Автор
    Регистриран
    18.03.2015
    Мнения
    141
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Гласувах, ама вятър работа. Първо трябва да има организация, която да движи нещата.Парите не са проблем според мен.
    Наясно съм , но ако организация види , че има средствата много по-лесно ще се заеме .Интереса ще е взаимен а това не е за подценяване .

  9. #9
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от dankov64 Виж публикацията
    Не съм съгласен
    Когато има достатъчно съмишленици се ражда организацията и основно в парите е проблема. Приказки на пазара колкото искаш, но когато трябва да бръкнеш в джоба, почваш да се замисляш.
    Какво те жегна, палеца ли. Той е заради уж умната сентенция. Не коментирам как се ражда и финансира организация, визирам единствено казуса: пари за дело. Ако има кой да се заеме, пари ще се съберат.

  10. #10
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Cvetomir Виж публикацията
    Наясно съм , но ако организация види , че има средствата много по-лесно ще се заеме .
    Хаха, то ако има средства може и на опашка да се редят.

 

 
Страница 1 от 5 123 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •