Сами си го правим колеги САМИ!!! Аз продавам на дребно и ежедневно се сблъскам с тъпи въпроси, тези въпроси няма от къде да дойдат освен ако не са загатнати от някой пчелар! В инетернет е пълно с обяви за продажба на мед, на повечето пише, предлагам ЧИСТ пчелен мед, от ЧИСТ район, не храним със ЗАХАР, в меда няма ПРИМЕСИ, няма ГЛЮКОЗА.... Нарочно наблягам на думите, защото точно с тези думички ми се задават въпроси.... чист, захар, примеси, глюкоза!!! Всеки си има конкуренция, моята конкуренция не спира да ме плюе, казват ми го клиенти, че меда ми не бил чист защото бяй еди кой си му бил казал така.....Отчаяни да задържите някой клиент не плюйте по конкуренциуята или не изтъквайте вашата стока че еди какво си нямало... Защото за разлика от кренвиршите които са масов продукт, тук неможем да си позволим такъв тип реклама.... това е мед, меда се продава по 2 начина единия е случайно, другия е когато човек се разболее... почти няма случай в който хората да си купуват целенасочено мед, както си купуват хляб, кафе и тнт...