Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 31 до 32 от общо 32
  1. #31
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.10.2014
    Мнения
    684
    Пчеларски район
    Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от kando Виж публикацията
    Статия от канал3, че даже и без автор - мда.
    Кампания - звучи някак по- конспиративно да го кажем, но да е "платена" поръчка, не бих се учудил и ще кажа защо. Защото медът НЕ Е изкупен - имам доста колеги, на които меда им си стои и за сега нямат намерение да го дават на цена под 4лв. Търговеца, с който се пазарих тази година ме щракна тънко от 4,50 ДОГОВОРЕНА - уви само устно - цена на 3,50 и само къде не го набих. След това ме търси поне още 4-5 пъти с некви алабализми "ама нямало възможност за повече - ма тя цената ще пада още, аз заради теб, щот си мой човек" и прочие дивотии. Накрая от нема на къде - "слушай на зор съм, трябват ми спешно два тона". Та си дойдохме на 4,50.













    Прочее - имам още около тон и няма да го дам под 4лв. Таковал съм им такованката - много пчелари се подлъгаха на стария трик ..... и тази година ..... колко пъти още ще го играем този сценарий не знам, но явно ще е докато масата пчелари проумеят простата истината, че това са чисто тирикатски, търгашески номера. Ще извадят от сух кладенец вода, само и само, да те ударят колкото се може повече в цената.

    Разберете, че докато не спрем да си даваме продукцията на безценица, със абсолютна сигурност, ще продължават да ни го изкупуват на безценица - толкоз е просто, че по- просто не знам как е възможно да бъде.

    kando аз ей това го постнах в този смисъл ма никой не ме разбра и на всичкото отгоре го прехвърлиха в хумор, шеги и вицове . Чесно да ти кажа хич не е шега но ако на някой му се струва може да се пробва!!
    ПРОДАВАМ ПЧЕЛЕН МЕД РЕКОЛТА 2016

    ПРОДАВАМ МЕД 20 ТОНА . ЦЕНА ПО ДОГОВАРЯНЕ НА ЧЕТИРИ ОЧИ И ДВЕ РЪЦЕ , МОИТЕ!

    Моля да пишат само мераклиите!
    Прикачени изображения
    Не ща, еуропейски кранти ! Българка искам, Българка "сянка нележана”, „трева некосена”, „два бистри кладенци и вода ненапита" Връмугу

  2. #32
    Заслужил Автор
    Регистриран
    21.03.2015
    Мнения
    442
    Пчеларски район
    общ.Левски,обл.Плевен
    На канал 3 не им отива да говорят така за прекрасният бългърски МЕД!Производителите на мед най-добре знаят колко струва медът и колко е полезен . Отделен въпрос е че прекупвачите го кръщават както си искат и с това допълнително злепоставят качеството на меда.Изкупвачите постоянно се опитват да ни бомбят с цената-да вземем тогава да им го даваме без пори че да мирясат.Само хора които не разбират от това как се произвежда медът могат да говорят така за него.Това е ВЪЗМУТИТЕЛНО!Никой от колегите пчелари няма да се опитва да продава ФАЛШИВ МЕД!С това ние сами хвърляме кал по главите си!

 

 
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •