Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 10 от 10 ПърваПърва ... 8910
Резултати от 91 до 95 от общо 95
  1. #91
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Искам да попитам Фирмата дали и тая година ще копуват на количество,а не на Качество меда от Акация?
    По каква методология се прави окачествяването на меда и на колко степени на качество се дели той?
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  2. #92
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Окачествяването на меда се прави по редица показатели, киото изкувача чиято е темата чудесно знае. Ако някой не знае как се окачествява мед да отвори такава тема и предполагам все ще се намери кой да обясни. Изкупвачите би трябвало първи да пишат там защото това са техните интереси но предполага ще потънат в дълбоко мълчание.

  3. #93
    Потребител
    Регистриран
    11.04.2015
    Мнения
    50
    Пчеларски район
    Пазарджик
    Цитат Първоначално публикувано от Йонко Виж публикацията
    Колеги, някой знае ли каква е връзката между Апимел и Лакон? Днес ме търсиха да подпиша някакъв договор, който така и не разбрах за какво е, ама щял да ми е от полза в бъдеще......
    Ала бала , въз основа на този договор ще кандидатстват за субсидии за изграждане на преработвателна фабрика за 1-2 милиона , каквото и да ти говорят ,знай че става въпрос за пари.

  4. #94
    Почетен Автор
    Регистриран
    05.02.2011
    Мнения
    569
    Пчеларски район
    Резерват "Северозапад"
    Ама тази фирма още ли я има !?
    Keep Walking...

  5. #95
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Не защитавам фирмата,но колеги за цена си трябва и качество.Някой може ли да покаже анализ за полени.Аз имам и си търся тая цена.За да нападате една фирма трябва да имате и причина.Аз имам полени и търся цена,нямам полени търся пак цена.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 
Страница 10 от 10 ПърваПърва ... 8910

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •