Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 10 от 10 ПърваПърва ... 8910
Резултати от 91 до 95 от общо 95
  1. #91
    Заслужил Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    232
    Пчеларски район
    Добрич
    Единият ми климатик е с такива параметри, http://www.fujitsu-general.bg/produc...nen_klimatik/7, но модел 2007г. В детската стая е и не се изключва от септември до април. Големия ми син е роден 2006г. и тогава се отоплявахме с печки на дърва, две тип камина, и е изпил един склад антибиотици докато стане на 3г. Малкия е 2009г. гледан на климатик и няма повече от 5-6 пъти да се е разболявал по-сериозно.

  2. #92
    Автор
    Регистриран
    08.03.2015
    Мнения
    124
    Аз съм с Carrier и съм супер доволен зимата японските климатици както и панасониците на -15 издъхват започват да бучат и трепери целият блок от тях. Моя е на 5 години както лятото така и зимата на -10, -15 работи по един начин не се чува техниците който монтираха климатика ми казаха да си взема такъв, ако искам да не се видим повече помислих си, че ме метнаха но съм много доволен.

  3. #93
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.12.2013
    Мнения
    302
    Пчеларски район
    СЕВЕРОЗАПАДНАЛ
    За мен истината е Дайкин ,не напразно им казват Мерцедеса на климатиците ,Мицубиши е също много добър избор но ти си решаваш.Какъвто и да вземеш търси със COP над 5 и няма да сгрешиш.

  4. #94
    Наблюдател
    Регистриран
    11.09.2015
    Мнения
    7
    Пчеларски район
    Марково,обл. Шумен
    Здравей колега, имам конвектор adax glamox TLO 14 DT за детската стая която е голяма 360/380 h=280. Доволен съм от отопляването, но сметката не е малка 50-60 лева месечно от него. Изолацията ми е 5 камерна дограма, а стъклопакета е троен, външна изолация стиропор 5см, вътрешна картон и вата под него. В останалите 2 стаи се отоплявам с климатици Дайкин изолацията е същата, 25-30 лева месечно ми е всеки от тях и съм доволен, но мине ли -18-20 градуса и почват да се задъхват. Не знам на какво се отопляваш, но според мен си помисли за вариант газ дали би ти бил изгоден.

  5. #95
    Автор
    Регистриран
    12.06.2012
    Мнения
    112
    От 6 години Daikina ми не се е задъхвал на минусовите температури! Миналата година беше - 20 градуса и си работеше съвсем нормално! Друг е въпроса - почиствате ли си всяка година,вътрешното и външното тяло,за да работи машината добре?! Колкото за въздуха,ами новите модели имат титаниеви и не само,филтри за пречистване на въздуха в помещението! Вчера си сложих за детската точно такъв и нищо не ме притеснява,та на вън въздуха по чист ли е?! Абсолютната стерилност убива!

 

 
Страница 10 от 10 ПърваПърва ... 8910

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •