Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 11
  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    25.09.2016
    Мнения
    6

    Продавам Фумагилин-Б срещу нозематоза

    Здравейте,

    бях на посещение в чужбина и се сдобих с единственото ефикасно лекарство срещу нозематоза. Знам колко е коварна и трудна за преодоляване тази болест при пчелите, за това Ви предлагам решение на проблема.

    Закупено от Канада, с доказан произход и напълно запечатано.

    Опаковките са по 454 грама всяка(като 1 опаковка е достатъчна за третиране на 50 двойни корпуса от 30 000 пчели през есента и 110 двойни корпуса от 18 000 пчели през пролетта). Цена 400-450 лв (по договаряне), гр. Варна

    С доставката ще получите и подробни инструкции от фирмата производител за това как, кога и по колко е препоръчително да се третират пчелните семейства с цел максимални резултати.



    Подробности на лично съобщение или на тел. 0886494595.

    Поздрави
    Този пост е редактиран от beebee555; 26.09.2016 в 17:59.

  2. #2
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Явно сте били цяла група на посещение в Канада и всички сте си купили по няколко опаковки (ако се съди по обявите из интернет).

    При цена от 150-161 канадски долара (198 - 212 лв. за 454 грама) другите които са били в Канада го продават за 380 лв., а ти за 400-450 лв. (доста добра печалба бих казал)

    Би ли споделил с какво твоя е по специален и съответно по-скъп ?
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    25.09.2016
    Мнения
    6
    Да, прав сте, Борислав. Чувал съм и аз, че го продават за 380 лв. Но също така са ми казвали как им продават отворени опаковки (очевидно смесвани с примеси било то брашно и т.н.). Аз гарантирам произхода, напълно запечатани са с оригиналните етикети по тях, имам и касова бележка от магазина в Канада.

  4. #4
    Цитат Първоначално публикувано от beebee555 Виж публикацията
    Да, прав сте, Борислав. Чувал съм и аз, че го продават за 380 лв. Но също така са ми казвали как им продават отворени опаковки (очевидно смесвани с примеси било то брашно и т.н.). Аз гарантирам произхода, напълно запечатани са с оригиналните етикети по тях, имам и касова бележка от магазина в Канада.
    Колега,не те ли е страх така поне малко да продаваш антибиотик които е забранен в ЕС

  5. #5
    Наблюдател
    Регистриран
    25.09.2016
    Мнения
    6
    Цитат Първоначално публикувано от georgi rumenov Виж публикацията
    Колега,не те ли е страх така поне малко да продаваш антибиотик които е забранен в ЕС
    Колега, аз се опитвам да помогна на хората. Ако беше забранен в цял свят, ще те разбера. Но, при положение, че в страни като САЩ и Канада е легално използването му, не мисля че съм такъв грешник. Когато си изпатиш от тази болест и си загубиш половината пчелин, което въобще не ти го пожелавам, тогава ще искам да ти чуя мнението дали ще гледаш Европейските директиви първо, или ще заложиш на по-скъпото и доказано лекарство за да си спасиш хляба.

  6. #6
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Цитат Първоначално публикувано от beebee555 Виж публикацията
    Колега, аз се опитвам да помогна на хората. Ако беше забранен в цял свят, ще те разбера. Но, при положение, че в страни като САЩ и Канада е легално използването му, не мисля че съм такъв грешник. Когато си изпатиш от тази болест и си загубиш половината пчелин, което въобще не ти го пожелавам, тогава ще искам да ти чуя мнението дали ще гледаш Европейските директиви първо, или ще заложиш на по-скъпото и доказано лекарство за да си спасиш хляба.
    като се опитваш да помогнеш на хората защо си сложил такава надценка ? сложи си 1 лв. отгоре реалната цена или го подари на някои в нужда... а тази касова бележка що не е пусна и нея като снимка да се види...

    Нас какво ни грее че в САЩ и Канада бил разрешен ами продавй го там. В ЕС и България е забранен за употреба. Приканваш ни да нарушим закона и да станем съучастници?
    И не излизай с тоя номер като си изпатиш и загубиш пчелите си друга песен ще запееш... минало ми е през главата това и знам какво е, а по важното е, че има много по ефикасни неща от фумагилин б....

    Освен това нарушаваш правилата на форума като го използваш за да ни подтикваш към нарушаване на закона....
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  7. #7
    Забранен
    Регистриран
    12.09.2014
    Мнения
    355
    Цитат Първоначално публикувано от beebee555 Виж публикацията
    Колега, аз се опитвам да помогна на хората. Ако беше забранен в цял свят, ще те разбера. Но, при положение, че в страни като САЩ и Канада е легално използването му, не мисля че съм такъв грешник. Когато си изпатиш от тази болест и си загубиш половината пчелин, което въобще не ти го пожелавам, тогава ще искам да ти чуя мнението дали ще гледаш Европейските директиви първо, или ще заложиш на по-скъпото и доказано лекарство за да си спасиш хляба.
    ако аз се опитвах да помогна на хората, най малко щях да продавам на цената на която съм го купил...

  8. #8
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от tihmr Виж публикацията
    ако аз се опитвах да помогна на хората, най малко щях да продавам на цената на която съм го купил...
    И защо, за едно браво ли?
    Много от тук присъстващите колеги, са имали критични моменти при отглеждането на пчели и съм убеден, че са прибягвали и са били готови на всичко, само и само да се избавят възможно най-бързо от проблема. Аз също съм изпъдал в такава ситуация и съм намерил изход. Та мисълта ми е, да не се нахвърляте ей тъй върху някой, който би ви помогнал с нещо, та дори и с идея ако щете.

  9. #9
    Забранен
    Регистриран
    12.09.2014
    Мнения
    355
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    И защо, за едно браво ли?
    Много от тук присъстващите колеги, са имали критични моменти при отглеждането на пчели и съм убеден, че са прибягвали и са били готови на всичко, само и само да се избавят възможно най-бързо от проблема. Аз също съм изпъдал в такава ситуация и съм намерил изход. Та мисълта ми е, да не се нахвърляте ей тъй върху някой, който би ви помогнал с нещо, та дори и с идея ако щете.
    идеята е да не се прикрива желанието за печалба, с хуманитарни подбуди

  10. #10
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    И защо, за едно браво ли?
    Много от тук присъстващите колеги, са имали критични моменти при отглеждането на пчели и съм убеден, че са прибягвали и са били готови на всичко, само и само да се избавят възможно най-бързо от проблема. Аз също съм изпъдал в такава ситуация и съм намерил изход. Та мисълта ми е, да не се нахвърляте ей тъй върху някой, който би ви помогнал с нещо, та дори и с идея ако щете.
    Ще дадеш ли твоята идея? За твоята ситуация, например......

 

 
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •