Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 75 от 75 ПърваПърва ... 2565737475
Резултати от 741 до 747 от общо 747
  1. #741
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Имаш право да притежаваш повече табелки от колкото са семействата ти. Във системата на БАБХ са записани колко и кои притежаваш и колко и кои са активни (поставени на семейства).

  2. #742
    Наблюдател
    Регистриран
    17.07.2011
    Мнения
    15
    От проверка във ВЕТИС все още няма опция за " активиране " или по-скоро въвеждане на пчелно семейство. Незнам от къде черпите тази информация , но аз съм ветеринар с достъп до системата.
    Поздрави

  3. #743
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Цитат Първоначално публикувано от purkinie Виж публикацията
    От проверка във ВЕТИС все още няма опция за " активиране " или по-скоро въвеждане на пчелно семейство. Незнам от къде черпите тази информация , но аз съм ветеринар с достъп до системата.
    Поздрави
    Какво ти е мнението като ветеринар-за добре ли са тия табелки или не?

  4. #744
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Цитат Първоначално публикувано от purkinie Виж публикацията
    От проверка във ВЕТИС все още няма опция за " активиране " или по-скоро въвеждане на пчелно семейство. Незнам от къде черпите тази информация , но аз съм ветеринар с достъп до системата.
    Поздрави
    Да системата не е готов, но за сметка на това наредбите са в сила. Нищо ново под слънцето, просто мила родна картинка.

    П.П. Като не си платиш гражданска на колата известно време ти я спират от движение автоматично и имат тази възможност, защото системата на застрахователите вече е свързана със системата на КАТ. Като си платиш обаче трябва да идеш до КАТ да си представиш лично застраховката за да ти пуснат колата в движение тоест тогава системите все едно не са свързани. ЧЕСТИТО

  5. #745
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Колеги, някой може ли да каже кои са производителите на табелки и на какви пари се произвеждат към момента?
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  6. #746
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Благодаря!
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  7. #747
    Наблюдател
    Регистриран
    08.07.2018
    Мнения
    40
    Цитат Първоначално публикувано от koragroup Виж публикацията
    Благодаря!

    Ако беше питал защо не мога да стана био пчелар, щяхме да ти отговорим и нямаше да се хабиш с напразни благодарности.

 

 
Страница 75 от 75 ПърваПърва ... 2565737475

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •