Добре дошли в Българският форум за пчелари.

Вижте резултатите от анкетата: Каква информация ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да предостави всеки един пчелар от форума?

Гласували
158. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Всеки има правото да се регистрира с НАПЪЛНО АНОНИМЕН АКАУНТ

    58 36.71%
  • Задължително трябва да се знаят поне ИМЕТО и ФАМИЛИЯТА

    67 42.41%
  • Задължително трябва да се знае ПЧЕЛАРСКИЯ РЕГИОН

    97 61.39%
  • Задължително трябва да се знае НАСЕЛЕНОТО МЯСТО на пчелините

    29 18.35%
  • Задължително трябва да се знае вида на кошерите (ДБ, ЛР, ФАРАР и т.н.)

    66 41.77%
  • Задължително трябва да се знае БРОЯ НА КОШЕРИТЕ

    48 30.38%
  • Задължително трябва да се знае ТЕЛЕФОНА НА ПЧЕЛАРЯ

    18 11.39%
  • Задължително трябва да се знае E-Mail адреса на пчеларя

    28 17.72%
  • Задължително трябва да се знаят ГОДИНИТЕ ПЧЕЛАРСКИ СТАЖ

    57 36.08%
Отговори на анкетата
Страница 9 от 9 ПърваПърва ... 789
Резултати от 81 до 84 от общо 84
  1. #81
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от iliew Виж публикацията
    Четиво за "властимащи" - "Станфордски затворнически експеримент"

    https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1...B5%D0%BD%D1%82

    Ако ви е интересен има и филм.
    Прочетох го и наистина ми стана интересно. Тоест човек е склонен да се вживява в ролята, ковто му е наложена по един или друг начин от живота или от случващите се събития.

    Това между другото обяснява много неща от случващото се в обществото. Един вид всеки може да изпълнява ролята както на работник, така и на началник, властимащ, затворник, надзирател, полицай, съдия и т.н. И ще се вживее в тази роля и постепенно ще придобие същите положителни или отрицателни черти на характера, които ролята изисква да ги притежава. Тоест обществото се състои от необходими роли, които трябва да се изпълняват, и няма много голямо значение кой ще започне да ги играе тези роли - резултата ще е все един и същи. Склонен съм да го повярвам това.

  2. #82
    Почетен Автор
    Регистриран
    04.09.2012
    Мнения
    582
    Пчеларски район
    Община Враца
    Здравейте,

    Личното ми мнение: При регистрация, има полета с които съм съгласен, че трябва да бъдат попълнени. Що се касае до датата на раждане........... Всеки сам да прецени! Все пак, е хубаво да получиш едно ЧРД.
    Много от ново регистрирани, не вписват нищо, а искат помощ. Как да помогнеш, не знаеш за кой район става въпрос, може да има колега наблизо, и т.н. За тел. и мейла всеки сам да преценява. Публикувал съм си тел. по повод на среща на пчеларите от София, и мога да кажа...........Нямам нежелани обаждания! Ако имам нужда от контакт с колега, не е проблем едно съобщение на лични.
    За триенето на регистрации: Лично съм се регистрирал няколко пъти когато все още не бях достатъчно "в час" не че сега съм, но това е друга бира.
    Всеки сам преценява как да се държи в публичното пространство. Не трябва да се държим така, както не бихме искали да се държат с нас.

    Поздрави, Г. Георгиев

  3. #83
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Bobi-M9598 Виж публикацията
    Здравейте,


    Много от ново регистрирани, не вписват нищо, а искат помощ. Как да помогнеш, не знаеш за кой район става въпрос, може да има колега наблизо, и т.н.
    Аз им помагам когато ми пишат на ЛС, без значение кой е и от къде е. Не ме и интересува. Пита те - отговаряш, ако не е доволен да си търси друг. Благодарности не търся от никого.

  4. #84
    Заслужил Автор
    Регистриран
    21.03.2015
    Мнения
    442
    Пчеларски район
    общ.Левски,обл.Плевен
    Аз известно време нямах време да съм във форума , така че ме извинете че се включвам късно в тази тема.При регистрация е хубаво да посочим определени неща.Пчеларски район година на раждане , колко години се занимаваме с пчеларство , какъв опит имаме и други подобни данни.Когато някой пита за нещо и е било в моята компетенция съм се стремял да дам някакъв съвет , а дали ще се вслушат в съвета е божа работа.

 

 
Страница 9 от 9 ПърваПърва ... 789

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •