Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 11 до 13 от общо 13
  1. #11
    Цитат Първоначално публикувано от hoseyni
    Колега няма друг Хосейни в този или друг пчеларси форум освен мен- ЕМИЛ ХОСЕЙНИ! нито в този нито в на динко. Ако познаваш родителите ми ще знаеш че те са възрастни и няма как да боравят с интернет а и нямат време. Поздрави!
    Колега не съм искал да те засегна. Не познавам нито теб, нито брат ти, нито родителите ти, но съм сигурен, че всички пчелари в Пловдив и региона знаят за магазина на Иванка Хосейни, дори и аз (който живея в София и пчеларствам в Монтанско) съм чувал за него. Така, че е нормално всеки да направи асоциация с него. Сега след като обясни кой си и че работиш самостоятелно, предполагам, че вече няма да има объркване. Желая ти успех в пчеларския бизнес.

  2. #12
    Наблюдател
    Регистриран
    11.08.2011
    Мнения
    25
    Мерси колеги за рабирането, и аз се извинявам ако съм засегнал някого. Ако някой има нещо за продаване да звънка.
    "РОЯЛ-БИЙС" ЕООД /предприятие за пчелен мед и пчелни продукти/, тел. 0895 96 97 97

  3. #13
    Наблюдател
    Регистриран
    11.08.2011
    Мнения
    25
    Моля модераторите да закрият тази тема, поради невъзможността да редактирам първия(главния) пост.
    Открита е нова тема с актуални цени!
    Благодаря!
    "РОЯЛ-БИЙС" ЕООД /предприятие за пчелен мед и пчелни продукти/, тел. 0895 96 97 97

 

 
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •