Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 4 от 8 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 31 до 40 от общо 76
  1. #31
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Та искам да помоля пчеларите, които отидат за удостоверения или които позвънят за удостоверения - искам да ги помоля ДА ЗАПИСВАТ РАЗГОВОРИТЕ и после да разкажат във форума какво точно се е случило. Това е единственият начин да разберем КАКВА ДАЛАВЕРА СЕ ПОДГОТВЯ и да натрупаме доказателства за нея. След това вече си знаете - медийни скандали и всичко останало, както си му е реда, особенно ако докажем, че МЗХ с намесата си всъщност се е намесила в бизнес взаимоотношенията меджду независими пазарни субекти, давайки незаконно преимущество на някои от тях. Ако пък това се окаже, че е истина, нещата няма да се разминат само със съд, а ще прогърмят чак на Европейско ниво.
    Най-после!!!
    Тази наредба е толкова порочна, че няма шанс да остане, а някой бушон в МЗХ ще изгори.
    Идеята на де минимис е точно минимална подкрепа, която няма да доведе до пазарни изкривявания. Само едно писмо до ЕК и наредбата отива в историята, бушоните в МЗХ изгарят, а ГЕРБ яде сопата.
    Затова си мисля, че Герберчетата ще дадат задна с тази наредба, но при шизофрениците никога не се знае.
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  2. #32
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    1. На първата работна група по създаването на Наредбата за НПП 2017-2019 за най-голямо мое учудване дойде и Стефан Стефанов (това му беше за първи път). При това дойде с голямо закъснение, стоя около 20 минути и си тръгна преди края на срещата. По време на престоя си ни в клин, ни в ръкав (извън контекста на обсъжданията) се изказа за лошото качество на Българския мед и как на него не му е излизала сметката като преработвател (износител). За тази година не бил изнесъл нито един тир поради тези 2 причини - лошо качество и не му излиза сметката. Гласът му остана глас в пустинята, и той демонстративно напусна.
    Ами нали според него единствения качествен мед в България е неговия....
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  3. #33
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Чета Стефанов.Това да не е моя любимец стария нов Стефанов, член на УС на КПБ?

  4. #34
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Чета Стефанов.Това да не е моя любимец стария нов Стефанов, член на УС на КПБ?

    Прикачен файл 7326

    Стефан Стефанов
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  5. #35
    Потребител
    Регистриран
    25.08.2011
    Мнения
    71
    Г-н Матеев, кажете по какъв начин може да запишем разговора?

  6. #36
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Той бе.Знаех си аз.На следващото ГОС включете и Милев и Станчев и Курдов и.........

  7. #37
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.11.2014
    Мнения
    546
    Пчеларски район
    с.Близнаци, Община Хитрино, Област Шумен
    Нас ни използват като средство за разчистване на сметки между търговци на пчелен мед. Има два типа търговци, едните са на светло с регистрирани предприятия, втория тип са без регистрирани предприятия. С деминимиса МЗХ застана на страната на светлия сектор. Явно доста количества излизат навън без да са минали през преработка, тук остава проблемен мед който се предлага на светлия сектор. Ще има челен сблъсък за някой фирми които издадат удостоверение а нямат преработвателно предприятие, целия държавен репресивен апарат ще ги погне.

  8. #38
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от meho Виж публикацията
    Г-н Матеев, кажете по какъв начин може да запишем разговора?
    Всеки съвременен GSM-смартфон може да записва телефонните разговори, ако си направите труда да инсталирате някое безплатно приложение за запис. Учудвам се, че досега не сте го направили.

  9. #39
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Той бе.Знаех си аз.На следващото ГОС включете и Милев и Станчев и Курдов и.........
    Това се нарича ДЕМОКРАЦИЯ. Всеки си има право на собствено мнение, но е важно МНЕНИЕТО НА МНОЗИНСТВОТО.

    Иначе ако трябваше да изкключваме членове, защото имат различно мнение по един или друг въпрос, ами че то никаква организация няма да се получи, защото 1000 пчеларя имат 1001 мнения по всеки един въпрос.

  10. #40
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Това се нарича ДЕМОКРАЦИЯ. Всеки си има право на собствено мнение, но е важно МНЕНИЕТО НА МНОЗИНСТВОТО.

    Иначе ако трябваше да изкключваме членове, защото имат различно мнение по един или друг въпрос, ами че то никаква организация няма да се получи, защото 1000 пчеларя имат 1001 мнения по всеки един въпрос.
    И аз така я разбирам демокрацията.Не съм станал още член, защото КПБ не е станала едно цяло с АНПреработвателите ...... аве с търговците.

 

 
Страница 4 от 8 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •