Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 37 от 56 ПърваПърва ... 27353637383947 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 361 до 370 от общо 554
  1. #361
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Някои бизнеси са точно така. Но изобщо не са бизнеси, които са свързани със здраво бачкане и поемане на сериозни рискове. Това са обикновено бизнеси, свързани по някакъв начин с харчене на пари от бюджета /напр. пътищарите/ или с разрешения от властимащите /напр. оръжейниците и спиртоварите/. Добива и търговията с мед са последна дупка на кавала, от тях сериозните играчи не се интересуват изобщо.

    Тей си мислиш.Намери 20-22к като моя мед аз ще ти кажа къде ще го продадем на добри пари.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  2. #362
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Намери 20-22к
    Дака, к'о туй бре приятелю?
    20-22 карата?

  3. #363
    Почетен Автор
    Регистриран
    05.02.2011
    Мнения
    569
    Пчеларски район
    Резерват "Северозапад"
    Цените твърди ли са или са като тези при акацията? Току виж не стигнал някой полен слънчоглед и цената е примерно 3.20 лв/кг.?!
    Keep Walking...

  4. #364
    Наблюдател
    Регистриран
    10.09.2014
    Мнения
    1
    Пчеларски район
    Деветашко плато
    Здравейте,

    Дано съм намерил правилната ТЕМА във Форума!

    За първи път искам да продам пчелния си мед на Вас, от Ловеч съм и несъм наясно с Вашите срокове и практики.
    Свързах се с Ваш служител на телефон 0886 444416 на 04.09.2018 и дадох заявка. Записаха ме под името: Галин Тодоров - Ловеч и телефон за връзка дадох, но никой не ми се обажда още за проби или да даде някаква информация дали намерявате да ми изкупите меда.

  5. #365
    Заслужил Автор
    Регистриран
    24.10.2011
    Мнения
    252
    Здравейте, искам да попитам каква е разликата между Конвенционален мед Липа,Букет......и Биологичен мед Липа,Букет......? Надявам се отговора да не е от рода начин на отглеждане или сертификат.

  6. #366
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от cecko96_1 Виж публикацията
    Здравейте, искам да попитам каква е разликата между Конвенционален мед Липа,Букет......и Биологичен мед Липа,Букет......? Надявам се отговора да не е от рода начин на отглеждане или сертификат.
    Е как каква - цената е основната разлика, другото е замазване на очите. Иначе речено: Мижи да те лажем.

  7. #367
    Заслужил Автор
    Регистриран
    28.11.2013
    Мнения
    209
    Цитат Първоначално публикувано от gapo Виж публикацията
    Здравейте,

    Дано съм намерил правилната ТЕМА във Форума!

    За първи път искам да продам пчелния си мед на Вас, от Ловеч съм и несъм наясно с Вашите срокове и практики.
    Свързах се с Ваш служител на телефон 0886 444416 на 04.09.2018 и дадох заявка. Записаха ме под името: Галин Тодоров - Ловеч и телефон за връзка дадох, но никой не ми се обажда още за проби или да даде някаква информация дали намерявате да ми изкупите меда.
    Здравейте, извиняваме се за забавянето и благодаря за предоставения отново контакт. От утре колегите ще пътуват във вашия район и ще ви потърсят за проби.

    Цитат Първоначално публикувано от cecko96_1 Виж публикацията
    Здравейте, искам да попитам каква е разликата между Конвенционален мед Липа,Букет......и Биологичен мед Липа,Букет......? Надявам се отговора да не е от рода начин на отглеждане или сертификат.
    Здравейте, съдейки по това, че задавате въпрос и същевременно давате и отговор, си мисля, че всъщност искате да попитате нещо друго.
    Накратко, биологичен мед е такъв, добит съгласно изискванията в регламенти 889 и 834, както и на националната наредба за биологично производство. Сигурен съм, че в детайлите на предходното изречение могат да Ви посветят много от членовете на форума.

    Поздрави

  8. #368
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от gapo Виж публикацията
    Здравейте,

    Дано съм намерил правилната ТЕМА във Форума!

    За първи път искам да продам пчелния си мед на Вас, от Ловеч съм и несъм наясно с Вашите срокове и практики.
    Свързах се с Ваш служител на телефон 0886 444416 на 04.09.2018 и дадох заявка. Записаха ме под името: Галин Тодоров - Ловеч и телефон за връзка дадох, но никой не ми се обажда още за проби или да даде някаква информация дали намерявате да ми изкупите меда.
    Чак не мога да повярвам колко бързо ти бе даден отговор. Ако и си държат на думата, би било удачно да споделиш кога се е случило, което ще помогне на останали колеги и те да питат тук, когато се бавят. То това е обичайна практика (забавянето).

  9. #369
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2012
    Мнения
    267
    Пчеларски район
    Шумен
    То при тях не е само "забавяне" , ами доста често си е направо "забравяне" !

  10. #370
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    И аз се чудех защо ме забравят, но в един момент ми прозря това: работейки в район на Изток същевременно да бъдат и на Запад. Освен, ако имат няколко екипа.

 

 
Страница 37 от 56 ПърваПърва ... 27353637383947 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •