Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 14 12311 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 131

Тема: спам

  1. #1
    Заслужил Автор
    Регистриран
    18.11.2013
    Мнения
    487
    Пчеларски район
    с.Просена

    спам

    Спорна работа Ви пожелавам
    Милен Михов

  2. #2
    Автор
    Регистриран
    08.01.2014
    Мнения
    173
    Пчеларски район
    област Плевен
    Успех и от мен! Идеята и целите са добри, дано наистина се постигнат!

  3. #3
    Почетен Автор
    Регистриран
    04.09.2012
    Мнения
    582
    Пчеларски район
    Община Враца
    Да ни е честита, дано след година всички да членуваме в КБП, включително и "вождовете" на досегашните организации.

    Спорна и успешна работа на УС и на председателя в работната група към МЗХ.

    Поздрави.

    Г. Георгиев

  4. #4
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Поздрави и от мен

    Имам въпрос - за онези които не са присъствали и не познават хората от УС дали е възможно тук или в отделна тема да им се направи кратко представяне ако може и със снимка... освен име и град например да се посочи от колко време се занимава с пчели, с какво ще се занимава в Конфедерацията, с какво смята че ще е полезен...
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  5. #5
    Заслужил Автор
    Регистриран
    13.05.2014
    Мнения
    334
    Пчеларски район
    Айтос
    http://www.desant.net/show-news/18831/
    Понеже човека е от моя край, та ми стана интересно кой е, какъв е..?

  6. #6
    Почетен Автор
    Регистриран
    13.03.2014
    Мнения
    549
    Пчеларски район
    Търговище
    Цитат Първоначално публикувано от Георги Кръстев Виж публикацията
    http://www.desant.net/show-news/18831/
    Понеже човека е от моя край, та ми стана интересно кой е, какъв е..?
    Само един коментар - ето за това хората не вярват ,че нещо ще се промени и браво на колегата за информацията.

  7. #7
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от радо Виж публикацията
    Само един коментар - ето за това хората не вярват ,че нещо ще се промени и браво на колегата за информацията.
    И от мене само един коментар - добре дошли в България!
    И заради информацията, и заради "кирливата риза", и заради оптимизма, и заради двуличието, и заради журналистическия професионализъм, и заради куп други неща!

    Матеев, според мен УС трябва да излезе с някакво мнение по въпроса.
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  8. #8
    Автор
    Регистриран
    19.11.2010
    Мнения
    196
    Пчеларски район
    Павликени-Сухиндол,
    Цитат Първоначално публикувано от Георги Кръстев Виж публикацията
    http://www.desant.net/show-news/18831/
    Понеже човека е от моя край, та ми стана интересно кой е, какъв е..?
    Е, пак ли почвате с интригите!? Защо никоя телевизия или СКАТ поне, не направи предаване и не се писа от 2008г. досега/2014г./ тези ливади и мери кой ги чертае /а и почти навсякъде у нас/? Защо ли?
    Край единият ми пчелин има мера- от години се чертае от хора живеещи в дале-е-е-ечна област, не местни, а тази година половината мера е спечелена/дадена/ от 20 г. младеж, бил племенник на бивш вече министър/ така се говори/, която си и остана очертана и неокосена/разбира се/ и селския кмет есента ходеше почти всеки ден основно вечер и по-нощите с пръскачка вода на гърба да гаси пожарите, които явно местните овчари ежедневно палеха за да очистят неокосената суха и полегнала трева за да избие нова!
    А защо не попитате и самият Кожухаров, нали е от Вашият край, какво предложение е получил между излъчването на двете части на това "емблематично" предаване за пчели и мери на тази кабеларка? Аз съм питал! - А вие?

  9. #9
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от Pavel_Bs Виж публикацията
    Факта,че подобни хора са първи (на хранилката) говори прекрасно и за техните очаквания.Навремето най-големите комуняги първи се пребоядисаха и обявиха за "демонократи".Ако искате да привлечете повече пчелари в организацията би било правилно да покажете морал,иначе работата става - нов бардак...
    Добра идея, ама къде ти е алтернативата?
    Дай ми ги тези НОВИ И НЕОПЕТНЕНИ ЛИДЕРИ..........
    Къде са тези твои идеални кандидати с неопетнено минало, които едновременно да отговарят на следните условия:
    1. Да са млади лидери, но да имат 40 години пчеларски стаж
    2. Да са бедни като църковна мишка, но в същото време да имат пари да плащат за организацията (около 20-30 000 на година)
    3. Да са скромни и тихи, но в същото време да имат самочувствие, самоувереност, ръководен и организационен опит и т.н.
    4. Да имат идеално комунистическо, но в същото време и демократично минало....
    5. Сестра им да не е курва, да са добре подстригани, да носят безупречно изгладен костюм и т.н. ..............

  10. #10
    Модератор
    Регистриран
    06.10.2010
    Мнения
    2,300
    Пчеларски район
    Орестиада, Гърция
    Еми то така се прави със всички неудобни личности - очернят се ( никой човек не е светец), пък ако не могат да се намерят компромати - фабрикуват се! .... и шараните кълват.
    Това чака всеки решил да излезне открито против управляващите. Лично аз с нетърпение очаквам какви истории ще измислят по мой адрес, та да мога да се посмея и аз.
    Не знам доколко е неизопачена историята с Кожухаров, но като знам че медиите ги интересува повече сензацията, нищо чудно само имената в историята да са истински. Аз затова съм спрял да чета вестници и да гледам новини - дразня се от плоски и нагли лъжи, които дори и за мен са очевидни.
    There is a danger that by placing too much emphasis on external uniformity, we may lose the much more important objective of performance.

 

 
Страница 1 от 14 12311 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •