Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 4 от 14 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 31 до 40 от общо 131

Тема: спам

  1. #31
    Почетен Автор
    Регистриран
    13.03.2014
    Мнения
    549
    Пчеларски район
    Търговище
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Специално около Кожухаров - редно е да престанете с оплювките и да изчакате Кожухаров да си каже и неговата версия на случилото се. Обеща ми да го направи в следващите дни. Аз лично я чух версията, и мога още от сега да ви кажа, че ако трябва някого да оплюваме във връзка с този материал, то това пак са Ганчо и доцента. Въобще тези двама мафиоти са направили страшно много мизерии на много хора, използвайки методите с изнудванията и компроматите, които масово ги е практикувала бившата Държавна сигурност. Всичко в клипа е умишлено създаден компроматен сценарий, подробностите от който ще ги научите скоро от самия Кожухаров.
    Имаме си нов член на форума г-н Кожухаров това, което ще отговори ще е интересно само на членовете и кандидат членовете на новата организация мен лично изобщо не ме интересува.

  2. #32
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    Цитат Първоначално публикувано от evgeni.filimonov Виж публикацията
    Човече, за какво да ме е яд, нещо бъркаш нещата и кой ме води за носа, дерзай си там и оправяй пчеларството. Таксата е 10 лв човече и за тия 10 лв ходя всеки четвъртък на лектории и 2-3 пъти в годината на пчеларски пътувания из страната и съседни нам държави. Ако мислиш, че се натискам да участвам в каквито и да е управления и програми, жестоко се лъжеш. И какво ли ми е провокативното, не разбрах. ?
    Успех на новата ви конфедерация, само да не излезе, че е поредния рой....
    Имате късмет, че вожда ви има много излишни пари за трошене и инат.. и явно той ще отнесе най-многото работа, дано да не е залудо. Успех.
    Гена ако не те познавах, щях и аз те помисля за заблуден. Попитай Михайлов, понеже често се срещаш с него какви предложения е направил за да се улесни регистрацията на кошерите и въобще какви предложения е направил по закона. После не искам да ми отговаряш, само кажи че си го питал, а аз ще ти изпратя всичко що е предлагано в работната група и ще разбереш защо все се дърля с този човек. Да в София може да ви организира седенки, ние също го правим, но това не значи, че е добър ръководител. Нямам нищо лично към него, но не мога да понасям някой да ме лъже в очите и да се подиграва с труда ми.

  3. #33
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,507
    Пчеларски район
    гр. Годеч - 780 м нв
    Цитат Първоначално публикувано от Димитър Бонев Виж публикацията
    Гена ако не те познавах, щях и аз те помисля за заблуден. Попитай Михайлов, понеже често се срещаш с него какви предложения е направил за да се улесни регистрацията на кошерите и въобще какви предложения е направил по закона. После не искам да ми отговаряш, само кажи че си го питал, а аз ще ти изпратя всичко що е предлагано в работната група и ще разбереш защо все се дърля с този човек. Да в София може да ви организира седенки, ние също го правим, но това не значи, че е добър ръководител. Нямам нищо лично към него, но не мога да понасям някой да ме лъже в очите и да се подиграва с труда ми.
    Да съм каьал нещо з Михайлов?
    Отдавна съм разбрал'че организациите защитават интересите
    Само на определени хора.но не и на обикновените пчелари.
    Аз затова ходя на сбирките. За разтуха.
    А МАтеев си е надвил на масрафа и си търси ново поприще
    И си набира членска маса-съмишленици.
    Пчеларството не е професия - Пчеларството е призвание.

  4. #34
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    Именно затова писах, че ако не те познавах.
    Е обаче не мога да се съглася с това, че организациите трябва да защитават интересите на определени хора. Винаги до сега съм се борил срещу това и ще продължа да го правя. Бай Георги(лека му пръст) имаше една такава мечта. Да види пчеларите обединени и тази организация да работи в името на негово величество пчеларя. Това е и неговото завещание към нас. Да работим за постигането на тази негова мечта.

  5. #35
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Михайлов днес доказа от кой отбор е в действителност. Отиде на среща с омбудсмана с кого? Ами с Ганчо разбира се .... ха-ха ..... Отборите вече започнаха да се заформят и вече е ясно кой с кого играе........

    Към днешна дата:
    Ганчо - враг номер 1
    доцента - враг номер 1

    Котларски - губи позиции. Вече няма организация, на която да е шеф, и аз лично ще се погрижа да бъде изхвърлен от работната група в министерството.
    Димо Димов - вече не е шеф на национална организация. Следователно по презумпция губи права да ходи в министерството и за това също ще се погрижа.
    Стефан Стефанов - той е на наша страна и стана член на конфедерацията, като даде обещание всички негови национални и балкански огранизации да ги даде на конфедерацията. Евала на него.
    Мишо Михайлов - той остана единствения, който към днешна дата все още не се знае за кой отбор играе. Изглежда клони към отбора на Ганчо, но не знам дали осъзнава че с този негов ход той всъщност СИ ПРАВИ ХАРАКИРИ !!!

    И такааааааа .........Към днешна дата враговете са Ганчо и доцента, а Мишо все още не е решил в кой отбор ще играе. Другите стари вождове или са бита карта, или вече са с нас.

  6. #36
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Всичко на първо четене, изглежда много добре, Ще почакаме, за да разберем, след това какво ще е.
    Българина, се е нагледъл и наслушъл, на какво ли не. Много са хората (пчелари) , които са резервирани към всичко случващо се. Аналогично на случващото се в държавата, през този четвърт век.

  7. #37
    Заслужил Автор
    Регистриран
    08.02.2014
    Мнения
    214
    какво става с петицията за изваждането кошерите от селата и вдигането на осигурителните вноски и как да се включим

  8. #38
    Заслужил Автор
    Регистриран
    10.10.2011
    Мнения
    337
    Пчеларски район
    общ. Братя Даскалови
    Май щяхме да подготвяме декларация какво стана.

  9. #39
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Няма кой да свърши работата. Нали все някой трябва да измисли първоначалния проектотекст, за да бъде подложен на обсъждане във форума. Идеята беше хората от управителния съвет да го вършат това, но все още не сме се организарали да заработим ефективно. Между другото никакъв проблем няма да е и ако някой друг член или посетител на форума измисли проекто-текста на декларацията и ни я даде за обсъждане.

  10. #40
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Няма кой да свърши работата. Нали все някой трябва да измисли първоначалния проектотекст, за да бъде подложен на обсъждане във форума. Идеята беше хората от управителния съвет да го вършат това, но все още не сме се организарали да заработим ефективно. Между другото никакъв проблем няма да е и ако някой друг член или посетител на форума измисли проекто-текста на декларацията и ни я даде за обсъждане.
    Защо не започнеш една тема, където всеки да дава идеи (без да коментира чуждите) за съдържанието на петицията/декларацията?
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

 

 
Страница 4 от 14 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •