Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    08.08.2016
    Мнения
    10

    Шия работно облекло по заявка

    Цвят по избор, бяло или жълто (но има и други цветове). Плата е 100% памук с плътност 240, сплитка кепър. При желание плата може да бъде и друг като материя и десен.

    Очаквам да ми доставят метална мрежа за изработката и на маски.

    За сега предлагам гащеризони от показания модел.
    - 4 джоба
    -цип отварящ се в двете посоки
    -ластици на китките, глезените и талията
    - Цена 45лв.

    Редакция:

    Тел: 0879 92 37 74, на същия номер ползвам Вайбър, ако трябва да се разменят снимки и тн.
    Гр. Дупница, с. Крайници
    Този пост е редактиран от beeb; 17.08.2016 в 22:43.

  2. #2
    Наблюдател
    Регистриран
    08.08.2016
    Мнения
    10
    Ето и в жълто. Има разлика в ластика на талията по желание на човека, който ще го носи.

  3. #3
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    До тук добре, видяхме изделията но как ще става шиенето по заявка? Т.е. костюмите по предварителни размери ли ще са ушити или всеки си взима мяра и я праща и по нея се шие? И как точно най правилно трябва да бъде взета мярата та след това да няма рекламации от типа „късо ми е“ или „тясно ми е“?

  4. #4
    Наблюдател
    Регистриран
    08.08.2016
    Мнения
    10
    Ами разлика в това как ще стои на различните хора, винаги ще има. Ти може да си с дълги крака, на друг пък са му дълги ръцете, трети има шкембе...

    По заявка имам в предвид, че няма да шия предварително, а само ако някой иска.
    Смятам да се ориентираме по системата S,M,L,XL... и тн.
    Ако имаш вече гащеризон може да премериш примерно въртешната дължина на крачола, растоянието под мишниците и др. ключови места по които да се ориентирам кой размер си по моите кройки.
    Ако имаш гащеризон който ти е добре, но крачолите са ти къси защото си слаб и висок, може да се скрои с по-дълги крачоли само...
    Варианти всякакви. И все пак , така дистанционно разминавания не са изключени. Мериш и като не ти става връщаш. Не е приятно, но няма как.

  5. #5
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Допълни си малко повече обявата!!!
    Посочи населено място, да се ориентира човек, може да има път на там, и един телефонен номер не би било лошо да публикуваш(ако използваш телефон, разбира се) щото и в другата тема, с "ментетата" на лега нямаш тел. номер...

  6. #6
    Наблюдател
    Регистриран
    08.08.2016
    Мнения
    10
    Цитат Първоначално публикувано от iskren Виж публикацията
    Допълни си малко повече обявата!!!
    Посочи населено място, да се ориентира човек, може да има път на там, и един телефонен номер не би било лошо да публикуваш(ако използваш телефон, разбира се) щото и в другата тема, с "ментетата" на лега нямаш тел. номер...
    Редактирах се

  7. #7
    Наблюдател
    Регистриран
    08.08.2016
    Мнения
    10
    Здравейте!
    Влизам да кажа, че мрежата за маските пристигна, но нещо не ми харесва и не знам дали да ги шия от нея. Според мен не е подходяща за целта. Продължавам да търся решение. Офертата за гащеризоните остава.

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •