Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 40 от 41 ПърваПърва ... 3038394041 ПоследнаПоследна
Резултати от 391 до 400 от общо 408
  1. #391
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Добре,че свърши свинския,че да почва истинския лов.Мислех да продължа на индивидуален,но след видяното в корема на последната свиня се отказах.Прасенцата бяха оформени около половин длан. Мога да покажа,но все пак има и хора със слаби сърца.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  2. #392
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Добре,че свърши свинския,че да почва истинския лов.Мислех да продължа на индивидуален,но след видяното в корема на последната свиня се отказах.Прасенцата бяха оформени около половин длан. Мога да покажа,но все пак има и хора със слаби сърца.
    Аз не случайно ти пуснах един клип в който дадени хора стреляха по едни прасета. Ако забеляза, че нарочно пропускаха някои, а други ги стреляха. А вие май карате наред, пък което падне. И след това прасенцата били половин длан. Ми тя щяла да ги ражда след месец. Вие сте да обърнеш пушката и с приклада, па в тиквите.

  3. #393
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Аз не случайно ти пуснах един клип в който дадени хора стреляха по едни прасета. Ако забеляза, че нарочно пропускаха някои, а други ги стреляха. А вие май карате наред, пък което падне. И след това прасенцата били половин длан. Ми тя щяла да ги ражда след месец. Вие сте да обърнеш пушката и с приклада, па в тиквите.

    Зависи от каква гледна точка изхождаш.Напримерно ако се увеличи популацията пък ще почнат и болести...
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  4. #394
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Зависи от каква гледна точка изхождаш.Напримерно ако се увеличи популацията пък ще почнат и болести...
    В момента нито се е увеличила популацията, нито са тръгнали болести. А и при такива случаи много добре знаеш как се действа. Болните се избиват до крак и не се слагат в торбичките, а при увеличаване на популацията отстрела е контролиран - избиват се нерезите, а майките имат някаква защита. Или не съм прав?

  5. #395
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    В момента нито се е увеличила популацията, нито са тръгнали болести. А и при такива случаи много добре знаеш как се действа. Болните се избиват до крак и не се слагат в торбичките, а при увеличаване на популацията отстрела е контролиран - избиват се нерезите, а майките имат някаква защита. Или не съм прав?
    Може и да си прав ама гладно не се седи.Последния нерез му гърмях на 2м от мен.Идваше право срещу мен.Спред теб видял ли съм да ли има цицки или мъдки?
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  6. #396
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Може и да си прав ама гладно не се седи.Последния нерез му гърмях на 2м от мен.Идваше право срещу мен.Спред теб видял ли съм да ли има цицки или мъдки?
    Мисля, че би трябвало да могат да се разпознават. Поне за профитата. А вие като гладни циганета. И маймуна да видите, ще я гръмнете и лапнете за мезенце на бирата.

  7. #397
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Мисля, че би трябвало да могат да се разпознават. Поне за профитата. А вие като гладни циганета. И маймуна да видите, ще я гръмнете и лапнете за мезенце на бирата.


    Закона щом го разрешава ние какво сме виновни?
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  8. #398
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Закона щом го разрешава ние какво сме виновни?
    Предполагам, че не го разрешава, а не се прилага закона. И вие се възползвате разбира се. То прието в България. Хората по света хванат риба 100 кила екземпляр и го пускат, а ние с размер на аквариумни рибки ги ядем.

  9. #399
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Предполагам, че не го разрешава, а не се прилага закона. И вие се възползвате разбира се. То прието в България. Хората по света хванат риба 100 кила екземпляр и го пускат, а ние с размер на аквариумни рибки ги ядем.


    Гледай сега,ни е ловувама на Бански лифт,че Зелените да се намесят.Пара в нашия лов няма.Месо дал господ,но пара няма.
    п.п.Ти какво предлагаш да лувя свините да ги целувам и пущам ли?
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  10. #400
    Заслужил Автор
    Регистриран
    03.01.2016
    Мнения
    338
    Пчеларски район
    Павликени
    Да бутна малко темата,че без Друмев не мърда.Как е тази година свинския лов?При нас още нямаме сефте.Дружинките в Балкана си напълниха фризерите вече и хранят кучетата с пържоли.

 

 
Страница 40 от 41 ПърваПърва ... 3038394041 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •