Добре дошли в Българският форум за пчелари.

Вижте резултатите от анкетата: тема цена на меда да се вижда от активни потребители

Гласували
78. Не можете да гласувате в тази анкета
  • да

    39 50.00%
  • не

    34 43.59%
  • 10

    4 5.13%
  • 50

    1 1.28%
  • 100

    6 7.69%
Отговори на анкетата
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 24
  1. #1
    Автор
    Регистриран
    18.03.2015
    Мнения
    141

    Цена на меда

    Искате ли теми в който се коментира едровата цена на меда да се вижда само от активни потребители на форума с над определен брой мнения . Подразбира се от анкетата , че може повече от един отговор .

  2. #2
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Макар и да знам какво ще последва като коментари (от предишни подобни обсъждания) дори бих казал че трябва да е в специален скрит раздел с достъп...
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  3. #3
    Потребител
    Регистриран
    22.05.2012
    Мнения
    82
    Пчеларски район
    гр.Попово
    Цитат Първоначално публикувано от Cvetomir Виж публикацията
    Искате ли теми в който се коментира едровата цена на меда да се вижда само от активни потребители на форума с над определен брой мнения . Подразбира се от анкетата , че може повече от един отговор .
    Това, че имам по-малко от 100 мнения, дали ме прави по-малко активен потребител? Аз всеки ден следя форума и се опитвам да не го изпълвам с плява. На кого е необходимо такова ограничение? Да не сме някаква задруга - заговорници? Наистина трябва да ни се смени чипа, някой още живеят в едни други времена.

  4. #4
    Автор
    Регистриран
    12.06.2012
    Мнения
    112
    Цитат Първоначално публикувано от Cvetomir Виж публикацията
    Искате ли теми в който се коментира едровата цена на меда да се вижда само от активни потребители на форума с над определен брой мнения . Подразбира се от анкетата , че може повече от един отговор .
    А знаеш ли колко бързо ще ти нацъкам определения брой мнения?! Сърдите се на младите,че не четат,а направо питат....ми защо не се опитате да прочетете тема с десетки страници? Може би има поне 60-70% спам! Ми за какво да четат,неща които не са по темата,че някой е решил да пише нещо,което няма нищо общо с темата,но му отчита брой мнения ли?!

  5. #5
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    865
    Цитат Първоначално публикувано от siko13 Виж публикацията
    Това, че имам по-малко от 100 мнения, дали ме прави по-малко активен потребител? Аз всеки ден следя форума и се опитвам да не го изпълвам с плява. На кого е необходимо такова ограничение? Да не сме някаква задруга - заговорници? Наистина трябва да ни се смени чипа, някой още живеят в едни други времена.
    Арендаторите на земеделски земи в дадено землище се договарят, какви ренти да плащат на собствениците на земята. Преработвателите на пчелен мед правят картелни споразумения за цените, на които да изкупуват меда. Идеята е, преработвателите да не могат да четат темата за цените на меда, както пчеларите не могат да присъстват на техните картелни срещи и споразумения. Знам, че ако имат сериозен интерес към темета, преработвателите ще намерят начин да заобиколят подобно ограничение, но това ще им коства известно време и допълнителни усилия.

  6. #6
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Цитат Първоначално публикувано от siko13 Виж публикацията
    Това, че имам по-малко от 100 мнения, дали ме прави по-малко активен потребител? Аз всеки ден следя форума и се опитвам да не го изпълвам с плява. На кого е необходимо такова ограничение? Да не сме някаква задруга - заговорници? Наистина трябва да ни се смени чипа, някой още живеят в едни други времена.
    Цитат Първоначално публикувано от kli6o Виж публикацията
    А знаеш ли колко бързо ще ти нацъкам определения брой мнения?! Сърдите се на младите,че не четат,а направо питат....ми защо не се опитате да прочетете тема с десетки страници? Може би има поне 60-70% спам! Ми за какво да четат,неща които не са по темата,че някой е решил да пише нещо,което не е по темата,но му отчита брой мнения?!
    почна се...


    Ако само ще търсите кусури и махна на всяко предложение що не вземете за разнообразие да критикувате малко по градивно - например това предложение ми харесва но мисля че 100 поста са много предлагам да се промени по следния начин... или това предложение не ми харесва защото смятам че ограничава група от потребители и т.н.

    А защо не вземете вие да предложите нещо което считате че би помогнало за развитието на форума или би било полезно за потебителите пък ние ще ви намерим косури и ще ви оплюем едно хубаво....
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  7. #7
    Наблюдател
    Регистриран
    22.03.2013
    Мнения
    14
    Пчеларски район
    Сърнена Средна Гора
    Предлагам с едно решение да решим два проблема.
    Достъп до такъв раздел с актуалните цени, да бъде ограничен. До него да се допускат единствено потребители, които са декларирали личните си данни пред администратора и участват като реални физически или юридически субекти.

  8. #8
    А може ли да ми обясните ,от кой и какво искате да скриете.

  9. #9
    Потребител
    Регистриран
    22.05.2012
    Мнения
    82
    Пчеларски район
    гр.Попово
    Цитат Първоначално публикувано от Sickmind Виж публикацията
    Предлагам с едно решение да решим два проблема.
    Достъп до такъв раздел с актуалните цени, да бъде ограничен. До него да се допускат единствено потребители, които са декларирали личните си данни пред администратора и участват като реални физически или юридически субекти.
    Това предполагам е шега, защото аз наистина си мисля, че чрез ограничения и забрани се цели достъпа до личните данни на потребителите.

  10. #10
    Наблюдател
    Регистриран
    10.05.2015
    Мнения
    16
    Предлагам да се ограничи целият форум, да останат десетина и още нещо там,
    да си шушукат.

 

 
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •