Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 53 от 72 ПърваПърва ... 343515253545563 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 521 до 530 от общо 719
  1. #521
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    https://kanal3.bg/news/126598-Bezmil...a-s-obvineniya


    Егати отношението към старите хора. Заради една котка. Вярно, че и тя е живо същество, но отношението към хората е по - грозно. Какво направиха на кучето което нахапа детето преди седмица? Какво правят за тормоза над възрастни хора и деца в домовете? Всичко се прикрива. Снощи съм ставал в 4 часа да хвърлям орехи по една кучка, която се навърта около жилището ми, че не спря да лае. Ако имах с какво да я гръмна, нямаше да ми мигне окото. Който толкова ги харесва животните да си ги взема в къщи и да ги гледа, но да не пречи на останалите на които не им е до тях. Да вземем и ние да вкараме пчелите в жилищата си? А не. Ние трябва да се изнасяме извън населените места. Ще търпят, аз как им търпя котките, кучетата и разни там твари. Еееееей, това България вече май не е за хора. Толкова тъпотия я няма никъде.

  2. #522
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    https://kanal3.bg/news/126598-Bezmil...a-s-obvineniya


    Егати отношението към старите хора. ... Толкова тъпотия я няма никъде.
    Това е родната полиция.Нейната сила е основно в такива действия.Я ги виж колко кротки и учтиви са когато идат в циганската махала.Ама там бият.Па и опищяват "еврогейския" съюз.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  3. #523
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Това е родната полиция.Нейната сила е основно в такива действия.Я ги виж колко кротки и учтиви са когато идат в циганската махала.Ама там бият.Па и опищяват "еврогейския" съюз.
    Полиция? Това е всичко друго, но не и каквото трябва. Всичките са потънали в лайната, а тръгнали ред да ми създават. Примери няма да давам, че вие ги виждате ежеминутно.

  4. #524
    Потребител
    Регистриран
    31.05.2020
    Мнения
    55
    Пчеларски район
    град София
    За съжаление, полицията е най-малкия ни проблем в нашата държава, ако не се вдигнем всички и не махнем цялата сган в нашия парламент няма да се оправим.

  5. #525
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията


    Егати отношението към старите хора. Заради една котка. Вярно, че и тя е живо същество, но отношението към хората е по - грозно. Какво направиха на кучето което нахапа детето преди седмица? Какво правят за тормоза над възрастни хора и деца в домовете? Всичко се прикрива. Снощи съм ставал в 4 часа да хвърлям орехи по една кучка, която се навърта около жилището ми, че не спря да лае. Ако имах с какво да я гръмна, нямаше да ми мигне окото. Който толкова ги харесва животните да си ги взема в къщи и да ги гледа, но да не пречи на останалите на които не им е до тях. Да вземем и ние да вкараме пчелите в жилищата си? А не. Ние трябва да се изнасяме извън населените места. Ще търпят, аз как им търпя котките, кучетата и разни там твари. Еееееей, това България вече май не е за хора. Толкова тъпотия я няма никъде.
    След свирепо сбиване между циганин и гей, Българският Хелзинкски Комитет изпадна в тежка дилема - не знае, кого да даде на прокурор.
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  6. #526
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    588
    Пчеларски район
    Харманли
    Цитат Първоначално публикувано от 3emu Виж публикацията
    ... ако не се вдигнем всички и не махнем цялата сган в нашия парламент няма да се оправим.
    Повечето хора мислят като теб, но се питам дали наистина само това би оправило нещата, защото независимо от формата на държавно управление, основния фактор е съзнанието първо на всички заемащи ръководни постове, а после и на всички останали...

  7. #527
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.10.2014
    Мнения
    722
    Пчеларски район
    Община Драгоман, Софийска област, 615м. надм.вис.
    Цитат Първоначално публикувано от dvd111 Виж публикацията
    Повечето хора мислят като теб, но се питам дали наистина само това би оправило нещата, защото независимо от формата на държавно управление, основния фактор е съзнанието първо на всички заемащи ръководни постове, а после и на всички останали...
    Повечето хора предлагат само толкова. Да ги махнем, да ги изхвърлим, да ги осъдим, да ги... елиминираме... Пълно със хейтъри в соц. мрежите. Платени или хоби, пълно е. Защо никой, с изключение на старите политически вълци, не каза кой ще ги смени, не предложи алтернативен екип,, кои са читавите хора, готови да седнат на парещите столчета и да свършат по-добре работата си? Спомнете си полови година протести срещу соцтарикатите на Орешарски. Оставиха властта не когато желаеше народа, а когато си опекоха баницата и бяха готови за това. Малко хора знаят, как протестите и контра протестите започнаха да се режисират активно. Сега пак се скача безидейно и ако се тръгне пак без подготвен екип, народа ще бъде яхнат отново, одма!

  8. #528
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Пак го казвам: - всичко ще се оправи, когато новата власт взема главите на старата.

  9. #529
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Пак го казвам: - всичко ще се оправи, когато новата власт взема главите на старата.
    Това със вземането на глави /доста глави/ мисля, че е играно, ама кой знае какво не се е случило в битието българско. Прогресът се случва бавно, първо в главите на хората, чак впоследствие и в законите. Ето ви го от българин написано:http://www.slovo.bg/showwork.php3?Au...ID=648&Level=1 и сякаш че днес е писано.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  10. #530
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от dvd111 Виж публикацията
    Повечето хора мислят като теб, но се питам дали наистина само това би оправило нещата, защото независимо от формата на държавно управление, основния фактор е съзнанието първо на всички заемащи ръководни постове, а после и на всички останали...
    "Битието определя съзнанието." Ако управляващите не бяха "богопомазани", а отговорни хора , в смисъл отговарящи за действията или бездействията си, нещата щяха да са други.Наблюдавайте какво ще се случи с престъпника оставил 100 000 човека без вода за пиене, екс министър Нено Димов.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

 

 
Страница 53 от 72 ПърваПърва ... 343515253545563 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 7 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 7 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •