Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 40 от 72 ПърваПърва ... 30383940414250 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 391 до 400 от общо 719
  1. #391
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    А като си казал А кажи и)
    Ще кажа, но сега отивам на +, че напук на случилото ми се вчера за край на деня и това отгоре.

  2. #392
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Ще кажа, но сега отивам на +, че напук на случилото ми се вчера за край на деня и това отгоре.
    Ами като не спазваш Божиите канони така е! Казано е: Пийте, но не се опивайте! Ти къде прочете не пийте грам алкохол, а само натурален сок?
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  3. #393
    Заслужил Автор
    Регистриран
    31.01.2012
    Мнения
    481
    Пчеларски район
    Южен централен
    Зуница! Това За 6-те милиона българи преди и след...... много ме съмнява. От къде го черпиш?

    ПП. Единственото което намирам в уикипедия е че 1880г. сме били около 2 милиона.

  4. #394
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от srg Виж публикацията
    Зуница! Това За 6-те милиона българи преди и след...... много ме съмнява. От къде го черпиш?

    ПП. Единственото което намирам в уикипедия е че 1880г. сме били около 2 милиона.
    На уйки педито не хващай вяра толкова!
    За 6 те милиона ми е останало в главата като думи на П.Славейков, които в училище сме учили.Не ме питай кога и по какъв повод го е казал.
    Уй кито пише: Население 1887г.2 560 828. Внимателно сега .Същия източник 1888г. Само Княжество България 3 185 100.
    Ако приемем , че за Славейков България включва всички българи то сметката ще излезе.Това е по вероятното число.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  5. #395
    Заслужил Автор
    Регистриран
    31.01.2012
    Мнения
    481
    Пчеларски район
    Южен централен
    Остана да защитиш и първото число и имаш едно като се видим/поне 100гр./

  6. #396
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата

  7. #397
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    А в това време:https://www.vesti.bg/tehnologii/nauk...o-mars-6100253
    Натам бягат свестните, а тези, които оставаме, дори не се борим за правата си, напротив, аплодираме тези, които се приготвят да отнемат и малкото останали такива.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  8. #398
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    А в това време:https://www.vesti.bg/tehnologii/nauk...o-mars-6100253
    Натам бягат свестните, а тези, които оставаме, дори не се борим за правата си, напротив, аплодираме тези, които се приготвят да отнемат и малкото останали такива.
    Българите са много кадърни хора, но тез тикви ги сринаха до минимума и продължават. Постоянно си задавам въпроса; - защо не се дават нормални пари под формата на заплати за положения труд като в другите страни, а напротив, дори държат хората ГЛАДНИ? Каквато и ценна мисъл да има в главата, колкото и да иска да свъриши нещо, то няма от къде да вземе стотинка за да я инвестира в това. Глад и мизерия. Каква е мисълта на тези 'умни' глави, че изтезават хората? Хайде да предположим, че намаляват населението на планетата. Да, ами намалявайте го на Китай, на Индия. Що малките народи? Може и да знам, но все пак да питам.

  9. #399
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Е, как няма да са кадърни, нали бяха от майна си райна , оттатък млечния път.

  10. #400
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Българите са много кадърни хора, но тез тикви ги сринаха до минимума и продължават. Постоянно си задавам въпроса; - защо не се дават нормални пари под формата на заплати за положения труд като в другите страни, а напротив, дори държат хората ГЛАДНИ? Каквато и ценна мисъл да има в главата, колкото и да иска да свъриши нещо, то няма от къде да вземе стотинка за да я инвестира в това. Глад и мизерия. Каква е мисълта на тези 'умни' глави, че изтезават хората? Хайде да предположим, че намаляват населението на планетата. Да, ами намалявайте го на Китай, на Индия. Що малките народи? Може и да знам, но все пак да питам.
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    ...дори не се борим за правата си, напротив, аплодираме тези, които се приготвят да отнемат и малкото останали такива.
    Много кадърни, ама нищо не правим - къде ни е гражданският рефлекс? Безобразията се вършат ачик ачик пред очите ни, а ние какво - ашколсун на момчетата, тарикати излязоха. Много кадърни, ама прост народ - парадокс.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

 

 
Страница 40 от 72 ПърваПърва ... 30383940414250 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 6 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 6 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •