Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 41 от 72 ПърваПърва ... 31394041424351 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 401 до 410 от общо 719
  1. #401
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Много кадърни, ама нищо не правим - къде ни е гражданският рефлекс? Безобразията се вършат ачик ачик пред очите ни, а ние какво - ашколсун на момчетата, тарикати излязоха. Много кадърни, ама прост народ - парадокс.
    Мисля, че народа не е прост, а наплашен и продължават да го плашат. Цените скачат, глобите скачат, заплатите в пъти по - малки. Как може една глоба в КАТ да е колкото заплатата ти? А и не само в КАТ. Всеки гледа от другия и се започва една надпревара. Примери няма да давам. Къде са условията които са създали и след това да глобяват? Как като виждаш безобразието и да надигнеш глас? Ето, аз стоя в къщи, защото надигнах глас. Всеки казва, че не е реално, но не смеят да гъкнат. Не може постоянно да се бориш за правата си, които трябва да се зачитат от другата страна. Те са си твои права и няма защо да се бориш за тях.

  2. #402
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,561
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Мисля, че народа не е прост, а наплашен и продължават да го плашат. Цените скачат, глобите скачат, заплатите в пъти по - малки. Как може една глоба в КАТ да е колкото заплатата ти? А и не само в КАТ. Всеки гледа от другия и се започва една надпревара. Примери няма да давам. Къде са условията които са създали и след това да глобяват? Как като виждаш безобразието и да надигнеш глас? Ето, аз стоя в къщи, защото надигнах глас. Всеки казва, че не е реално, но не смеят да гъкнат. Не може постоянно да се бориш за правата си, които трябва да се зачитат от другата страна. Те са си твои права и няма защо да се бориш за тях.
    Ще станеш и ти комунист ама това май вече е отживелица.

  3. #403
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    ;В момента върви история БГ по първа, понахъсайте се.
    .

  4. #404
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Ще станеш и ти комунист ама това май вече е отживелица.
    Вече съм бил такъв. Дори и на ръководна роля, но съм станал по предложение. Никога не съм се навирал сам.

  5. #405
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.07.2016
    Мнения
    207
    Пчеларски район
    Любимец
    Всички прогнози сочат, че данък комунизъм/мангализъм ще плащат и нашите внуци, освен ако не стане чудо.

  6. #406
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    ...Всеки казва, че не е реално, но не смеят да гъкнат...
    Баш! Докато не гъкваме, ще бъдем мачкани поединично. И протестите ни такива - протестираме само за пари, за права и принципи никой не протестира, а то оттам се почва. Аз мисля, че вече няма надежда, качествените хора почти всички емигрираха, вече няма кой кого да поведе.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  7. #407
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Баш! Докато не гъкваме, ще бъдем мачкани поединично. И протестите ни такива - протестираме само за пари, за права и принципи никой не протестира, а то оттам се почва. Аз мисля, че вече няма надежда, качествените хора почти всички емигрираха, вече няма кой кого да поведе.
    Агро, в днешно време парата движи прогреса. Отмина времето на идеалите и саможертвите - времето, в което работихме в ползу роду и за общото благо. Не ме разбирай погрешно за прежде споменатото - аз, също съм против това, но за съжаление поколенията, които те първа идват или израстват са такива, и ние, със старите разбирания, както дума гнома, се превръщаме в една отживелица. Примери мога да дам достатъчно, но няма смисъл, всеки наблюдава това в ежедневието си.

  8. #408
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,561
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Всяко време си има паради едно време бяха едни сега са други

  9. #409
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Всяко време си има паради едно време бяха едни сега са други
    Времената еднакви, хората обаче различни. Много от номерата които ни прекарват сега са добре забравени стари такива.

  10. #410
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    592
    Пчеларски район
    Харманли
    "Каквото е било, пак ще бъде, и каквото се е правило, пак ще се прави - няма нищо ново под слънцето." /Библ./

 

 
Страница 41 от 72 ПърваПърва ... 31394041424351 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •