Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 20 от 72 ПърваПърва ... 1018192021223070 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 191 до 200 от общо 719
  1. #191
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Пазете се.Финансовата загуба ще се компенсира поне двойно.От къде ли ще дойдат парите?
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  2. #192
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.10.2014
    Мнения
    727
    Пчеларски район
    Община Драгоман, Софийска област, 615м. надм.вис.
    Цитат Първоначално публикувано от Иван_Барабан Виж публикацията
    Много лесно забравяте, че и ние сме били бежанци (по турско време) и емигранти (по комунистическо и пост-комунистическо време) .... ма когато е за нас може, когато е за чужди - не може!

    Как мислите, че им изглеждаме и сме им изглеждали на т.нар. "бели хора"?
    Винаги е имало емигранти. Пилигримите са били такива. Първо в Холандия, после в Америка. Идват и ирландците и кой ли не. Местното населени там се е хванало за главата, после и за палците. Защо ли се сещам за тази част от историята? Идват в Европа да си спасяват задниците ПО ЖЕЛАНИЕ, но в същото време не приемат начина на живот на народа който ги приема, езика, законите, празниците, обичаите... Вместо това, вече си имат квартали, град в града, където местната власт и население са аут. Да не говорим как и в какво се организират и какви ги вършат. И бавно, но славно вървим по стъпките на индиянците. Хуманноста се надценява и опасно се злоупотребяеа с нея. И да " когато е за нас може, когато е за чужди - не може!" Защото не желая алкайдисти, джихадисти, ултра ислямисти и подобна откачена сган да ми взриви задника. Днес, на континента в който живеем се увеличават осезаемо две неща, мигрантите и терора!!! Да благодарим на Меркел и приятели. Постъпиха хуманно. Защо въобще преследваме престъпници, и те са хора. Нека бъдем хуманни.
    Много трудна тема. Държавата ни е неспособна да се оправи с наличните "мангал бойс"... Кви емигранти?

  3. #193
    Заслужил Автор
    Регистриран
    12.07.2013
    Мнения
    216
    Мерцедес строят завод за 250 млн. евро до Москва. Няма вечни врагове има вечни интереси!
    Сделката е подписана лично от президента. Завода е за 1000 работници и 20 000 коли на година предназначени за руския пазар.
    http://mobile.reuters.com/article/idUSKBN19B27B
    Богохулство е да мислиш, че нещо е случайно.
    Да хапнем да пийнем, другото е лъжа.
    Живота свършва, парите не.

  4. #194
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    http://btvnovinite.bg/article/svetut...ja-moskva.html
    Да ли е вярно това?

  5. #195
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Интересно ,какъв блог намерих Надявам се на много от вас ,да ви хареса !

    Защо по признание на Ал Джазира терористите от ИДИЛ и Ал Нусра се страхуват да "оперират" в България!

    http://bezistena.blog.bg/history/201...i-al-n.1552296

  6. #196
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от asusat Виж публикацията
    Интересно ,какъв блог намерих Надявам се на много от вас ,да ви хареса !

    Защо по признание на Ал Джазира терористите от ИДИЛ и Ал Нусра се страхуват да "оперират" в България!

    http://bezistena.blog.bg/history/201...i-al-n.1552296
    Какво мисля аз по въпроса. Та нашите журналисти се чудят как да ровят, че и тук да има нещо. Та и те да застанат пред целия свят и те да реват, че вижте и в България има атентат. Ама като къртици ровят. Какво ще ги спре да я сринат до основи и след това да си я създадат пак тази райска градина, но вече не с нас, а с тях. Не ли виждате, че идват на тълпи и заемат село след село, град след град. В селото ми където ми е пчелина нямаше такваз/такава/ религия. Имаше само едно семейство роми/цигани/. Сега вече има джамия и по центъра се виждат само такива. А църквата няма покрив, че имало гнездо на щъркел и ги е страх да го пипнат, че били солени глобите от защитниците. Див народ.

  7. #197
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Какво мисля аз по въпроса. Та нашите журналисти се чудят как да ровят, че и тук да има нещо. Та и те да застанат пред целия свят и те да реват, че вижте и в България има атентат. Ама като къртици ровят. Какво ще ги спре да я сринат до основи и след това да си я създадат пак тази райска градина, но вече не с нас, а с тях. Не ли виждате, че идват на тълпи и заемат село след село, град след град. В селото ми където ми е пчелина нямаше такваз/такава/ религия. Имаше само едно семейство роми/цигани/. Сега вече има джамия и по центъра се виждат само такива. А църквата няма покрив, че имало гнездо на щъркел и ги е страх да го пипнат, че били солени глобите от защитниците. Див народ.
    Че ела се завърти по нашия край - джамиите повече от черквите, а какви певци са им оджите - немой спа. По-важно е обаче, че хората от различните религии се тачат по съседски. Освен това, ако се отпускат пари за храмове, то има и за едните и за другите. А що касае медиите, не случайно ги наричат четвъртата власт.

  8. #198
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Че ела се завърти по нашия край, джамиите повече от черквите, а какви певци са им оджите - немой спа. По-важно е обаче, че хората от различните религии се тачат по съседски. Освен това, ако се отпускат пари за храмове, то има и за едните и за другите. А що касае медиите, не случайно ги наричат четвъртата власт.
    Вашия край? И вашия край както и много краища съм ги изръчкал/обиколил/ надлъж и на шир и са ми познати много от религиите. А колко се тачат може само да се гадае. Вижда им се отдалеч. Храмовете? Храмове има навсякъде другаде, но не и в България. Иди в съседна Турция - Одрин, че по - близко. Църква поддържана от турци. Тревата изкосена, дърветата подрязани, тоалетните светят, църквата боядисана, вътре свети от чистота, а в повечето български няма къде една вода да пуснеш, че да не говорим за другото. За други по света да не казвам, че няма място за сравнение.

  9. #199
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Вашия край? И вашия край както и много краища съм ги изръчкал/обиколил/ надлъж и на шир и са ми познати много от религиите. А колко се тачат може само да се гадае. Вижда им се отдалеч. Храмовете? Храмове има навсякъде другаде, но не и в България. Иди в съседна Турция - Одрин, че по - близко. Църква поддържана от турци. Тревата изкосена, дърветата подрязани, тоалетните светят, църквата боядисана, вътре свети от чистота, а в повечето български няма къде една вода да пуснеш, че да не говорим за другото. За други по света да не казвам, че няма място за сравнение.
    Да де, само си обикалял, ама не си замръквал. То и аз обикалям света - на компа
    .

  10. #200
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Да де, само си обикалял, ама не си замръквал. То и аз обикалям света - на компа
    .
    Не само съм замръквал, а съм и спал по няколко нощи. И по - спокойно от тук. Ха, ха... само в Румъния си показаха рогата, но те по - долни копелета от нас. Мислят се за нещо, но са пълни цървули.

 

 
Страница 20 от 72 ПърваПърва ... 1018192021223070 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •