Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 7 от 9 ПърваПърва ... 56789 ПоследнаПоследна
Резултати от 61 до 70 от общо 90
  1. #61
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от rumenggr Виж публикацията
    Фантастико, сръбската захар е 1.39лв
    Айде бе! И къде това?

  2. #62
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    В калфлад също е толкова

  3. #63
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Айде бе! И къде това?
    Вчера купувах за един колега от калфланд, толкова е!
    Взех 8 кг, ако тръгна да дърпам палета през касата, сигурно ще ми се разсърдят
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  4. #64
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от Дамян Дамянов Виж публикацията
    Вчера купувах за един колега от калфланд, толкова е!
    Взех 8 кг, ако тръгна да дърпам палета през касата, сигурно ще ми се разсърдят
    Нищо подобно - такова ограничение имаха преди години(и за захар и за олио и за други продукти на промоции - то тогава си го пишеше до колко броя на клиент е лимита на една покупка), но вече го нямат. Аз пролетта си звех няколко палета на промоция(тогава цената беше още надолу, а и захарта беше на Аграна), дори ми ги изкараха през входа, че палета не се събират през касите...

  5. #65
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от Дамян Дамянов Виж публикацията
    Вчера купувах за един колега от калфланд, толкова е!
    Взех 8 кг, ако тръгна да дърпам палета през касата, сигурно ще ми се разсърдят
    А тя сръбска ли е?

  6. #66
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от iskren Виж публикацията
    Нищо подобно - такова ограничение имаха преди години(и за захар и за олио и за други продукти на промоции - то тогава си го пишеше до колко броя на клиент е лимита на една покупка), но вече го нямат. Аз пролетта си звех няколко палета на промоция(тогава цената беше още надолу, а и захарта беше на Аграна), дори ми ги изкараха през входа, че палета не се събират през касите...
    И сега е така, на табелата ясно пише до 12 кг на клиент. Аз се направих на луд и сложих 2 стека (24 кг) в количката, ама греда.

  7. #67
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    И сега е така, на табелата ясно пише до 12 кг на клиент. Аз се направих на луд и сложих 2 стека (24 кг) в количката, ама греда.
    Разни промоции, разни правила - щом са го написали. Аз я мернах захарта но не съм се заглеждал, и не съм видял такъв надпис.
    Варианта е да "да се въртиш" през касите и да разтоварваш/пълниш, докато си набавиш необходимото количество, но и свободно време си трябва...

  8. #68
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Цитат Първоначално публикувано от iskren Виж публикацията
    Разни промоции, разни правила - щом са го написали. Аз я мернах захарта но не съм се заглеждал, и не съм видял такъв надпис.
    Варианта е да "да се въртиш" през касите и да разтоварваш/пълниш, докато си набавиш необходимото количество, но и свободно време си трябва...
    При нас имаше ограничение тази година.
    Да-Да...ще се въртиш през касите за 100 опаковки по 12кг, при ограничение 20кг на човек. Новата захар на диамант е 12 пакета в опаковка и са найлонови, а не хартиени.
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  9. #69
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Сръбската, която купих последно от склад на едро бе 1,44лв/кг в чували по 25 кг - доставка на място. Днес разговарях по телефона - 1,48лв/кг, но ми бяха необходими само 150-200 кг и за това предпочетох покупка от Кауфланд.

  10. #70
    Какво правите с тази захар бе хора? Мармалад ли варите? Един се жалваше че пролетта му трябвали над 10 тона, а пък сега имал 22 тона мед. Странни практики имате.

 

 
Страница 7 от 9 ПърваПърва ... 56789 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •