Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 12 от 21 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 111 до 120 от общо 210
  1. #111
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Ха, ха... убавец мамин. Първо опитай с търтей да го направиш. Нали така се прави когато се учиш да ги маркираш - с търтей?


    Мина ми времето с търтеите,а не ги маркирам щото няма смисъл те мой те или се самосменяват или рояватАз съм като оня украинец с 2 отводки дето ги обединява в общ е не на един път де

  2. #112
    Потребител
    Регистриран
    30.07.2015
    Мнения
    55
    Пчеларски район
    Североизточен
    И мен много ме е яд,че не го записах,телефона ми беше в джоба ама понеже съм и начинаещ и таз година майки ли не дефектираха самосмени ли не правиха акъла ми взеха не мога да спя и хич не ми беше до клипчета.И филма продължава.И се чудя има ли шанс в крайна сметка да приемат майките или така те ще си правят маточници и аз ще ги махам до безкрай.

  3. #113
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от БоянГ Виж публикацията
    И мен много ме е яд,че не го записах,телефона ми беше в джоба ама понеже съм и начинаещ и таз година майки ли не дефектираха самосмени ли не правиха акъла ми взеха не мога да спя и хич не ми беше до клипчета.И филма продължава.И се чудя има ли шанс в крайна сметка да приемат майките или така те ще си правят маточници и аз ще ги махам до безкрай.


    и аз съм новобранец.Повярвай ми няма да има матучници до без край.Ачката някъде беше писал до 6 дена,но може и да се лъжа.

  4. #114
    Потребител
    Регистриран
    30.07.2015
    Мнения
    55
    Пчеларски район
    Североизточен
    Е да ама хайде в моя случай едната майка е в клетка и още нищо не се знае,но там ще спрат да правят понеже няма да има ново пило.Но в другия кошер новата вече снася,не съм забелязъл да правят на нейни яйца ама си мисля,че може да почнат.

  5. #115
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    и аз съм новобранец.Повярвай ми няма да има матучници до без край.Ачката някъде беше писал до 6 дена,но може и да се лъжа.
    Не се лъжеш, но това беше само преди няколко поста. Ти така, ако помниш се чудя кога ще стане пчелар от теб?

  6. #116
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от БоянГ Виж публикацията
    Е да ама хайде в моя случай едната майка е в клетка и още нищо не се знае,но там ще спрат да правят понеже няма да има ново пило.Но в другия кошер новата вече снася,не съм забелязъл да правят на нейни яйца ама си мисля,че може да почнат.


    Според мен тия маточници те са ги заработили преди да предадеш майката.И аз имах един такъв кошер.След натравяне пчелите изчезнаха 70%,майката редосеялка те залагат самосмяна,махам матчниците след 3 дена пак се появяват,на третия път нямаше майка.Може да е дефекна нещо огледа ли я добре?

  7. #117
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Не се лъжеш, но това беше само преди няколко поста. Ти така, ако помниш се чудя кога ще стане пчелар от теб?


    То помни ли се всичко?За това бай Кольо мащерката ми викаше ,,умния си записва а глупавия помни,,,но кой да го слуша.

  8. #118
    Потребител
    Регистриран
    30.07.2015
    Мнения
    55
    Пчеларски район
    Североизточен
    Нормално изглежда подвижна е даже може да лети.Дано я харесат понеже семейството е големичко,а за самосмяна вече малко късно ми се струва.А и много пчелояди и всякакви такива две майки не се върнаха преди месец а сега са още повече сякаш.

  9. #119
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    То помни ли се всичко?
    Македонец бие сина си:
    – Абе, двойка по математика, дека е голема наука разумем. Ама двойка по македонска история дека е две страници не разумем.

  10. #120
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от БоянГ Виж публикацията
    Нормално изглежда подвижна е даже може да лети.Дано я харесат понеже семейството е големичко,а за самосмяна вече малко късно ми се струва.А и много пчелояди и всякакви такива две майки не се върнаха преди месец а сега са още повече сякаш.


    Щом лети според мен не е добре.Слабичка ще е.

 

 
Страница 12 от 21 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •