Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 13 от 16 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 121 до 130 от общо 152
  1. #121
    Наблюдател
    Регистриран
    22.07.2016
    Мнения
    1
    благодаря на колегата Матеев , изключително точен и коректен

  2. #122
    Наблюдател
    Регистриран
    27.01.2016
    Мнения
    26
    Пчеларски район
    Югозападен
    Аз също благодаря на г-н Матеев за подарената майка, на която пое и куриерските разходи. Точен и щедър.

  3. #123
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Хубаво е че благодарите ама имаше едно условие да ви се направи този подарък. Вземе и драснете няколко реда за майките. Как изглеждат? Как се справят? и т.н.

  4. #124
    Наблюдател
    Регистриран
    27.01.2016
    Мнения
    26
    Пчеларски район
    Югозападен
    Само да уточня, моята майка подарък, беше изпратена на мястото на друга, закупена от г-н Матеев, която уж не снасяше след придаването й. Споделих с г-н Матеев, че майката закъснява със снасянето и той още същият ден ми изпрати новата майка. Но когато отворих да ги сменя, старата беше пронесла, а новата я сложих на друг кошер. Настоявах да си заплатя майката, но г-н Матеев категорично отказа. Така се присъединих към клуб "Подарени майки". Всички 5 майки от г-н Матеев се представят отлично. Още веднъж му благодаря.

  5. #125
    Потребител
    Регистриран
    18.08.2014
    Мнения
    65
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Хубаво е че благодарите ама имаше едно условие да ви се направи този подарък. Вземе и драснете няколко реда за майките. Как изглеждат? Как се справят? и т.н.
    Мисля, че пълната оценка ще е догодина след паша.След първата подарена, закупих още четири за да ми е по- добра преценката.За сега снасят добре, но и свищевите майки също снасят в началото.Така, че окончателното ми мнение- догодина.

  6. #126
    Наблюдател
    Регистриран
    08.05.2012
    Мнения
    18
    Здравейте Г-н Матеев . вече от няколко мои колеги пчелари чувам хубави отзиви за вас. Искам да попитам дали все още имате някоя майка за подаряване , защото имам едно семейство рояк , което с настани в мой кошер , но е останало без майка. След тези дълги суши в България и слаба година в всяко едно отношение при мен и загубите , които понесох от изминалите две зими. Сега от останалите ми пет кошера ще извадя около 10 кг. от магазините. Отглеждам ги в планински район за уточнение. Ако имате все още ще съм ви сърдечно благодарен. Догодина малко по малко ще се опитвам да си възстановявам изгубените семейства. Тел за контакт 0885833381 Веселин Йорданов от гр. Сливен

  7. #127
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    За съжаление вече нямам майки за подаряване. Сезонът вече приключи и малкото на брой нови оплодени майки не ми достигат дори и на мене.

  8. #128
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Залагай личинките, защото сега ще има една последна вълна на търсене. Има доста провалени късни самосмени.

  9. #129
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Залагай личинките, защото сега ще има една последна вълна на търсене. Има доста провалени късни самосмени.
    Абе то все още поимва оплодени майки, но се оплождат все по трудно и по-бавно. При отваряне на нуклеусите се забелязва все по-голям процент неоплодени майки, и е въпрос на време някоя сутрин да отворя поредната партида и да не открия нито една оплодена майка. Големите нуклеуси от една седмица вече ги закривам планово група по група, и продължавам да поддържам само малките оплодни сандъчета, за които не ми е жал, че ще загубя семействата и пчелите.

  10. #130
    Наблюдател
    Регистриран
    08.05.2012
    Мнения
    18
    Да попитам , кога евентуално ще продавате оплодени пчелни майки ? Трябва ми само една майка за тази година . Догодина ще купя повече от вас .

 

 
Страница 13 от 16 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •