Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 5 123 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 152

Преглед на хибрид режима

  1. #1
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч

    ПОДАРЯВАМ ПЧЕЛНИ МАЙКИ

    Подарявам по 1 пчелна майка на първите 40 човека, които до утре (11.07.2016 г.) до обяд (12:00 часа) ми напишат лично съобщение със следната информация:

    1. Трите имена на получателя
    2. Адрес на офис на Еконт, на който да изпратя 1 майка
    3. Телефон (GSM), който да го дам на Еконт

    Майките са напълно БЕЗПЛАТНИ. Желаещите да ги получат трябва да заплатят само разходите за куриер.

    Майките ще бъдат изпратени в понеделник (11.07.2016 г.) и всеки може да си ги получи във вторник (12.07.2016 г.) в 9:00 часа от съответния офис на Еконт.

    Изпращането на тези безплатни майки има РЕКЛАМНА ЦЕЛ. Условието, за да бъде получена безплатна майка, е получателя да поеме ангажимент да напише в тази тема неговите ЛИЧНИ ВПЕЧАТЛЕНИЯ за майката и за нейното представяне за в бъдеще (качество, снесено пило, сила на семейството, презимуване, медопродуктивност) и т.н. Става въпрос за 2-3 постинга във времето през следващата 1 година.

    Целта е ако има доволни клиенти, да се похвалят, а ако има недоволни - да обсъдим възникналите проблеми и начините за тяхното отстраняване. Другата цел е колкото се може повече хора да получат майка за тестване, и ако са доволни, горещо се надявам за в бъдеще да ми станат клиенти.

  2. #2
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Няма да се изпращат майки на хора, които вече са купували от мене. Те са наясно с качествата на тези майки. Няма да се изпращат майки и на хора, които не са пчелари, или на които пчелина не е регистриран (ще проверявам в пчеларския регистър). Не ми се сърдете, но подаръка е с цел набиране на бъдещи клиенти.

    За клиенти, които до края на тази година заявят за покупка 10 или повече майки, първата от тези майки ще е безплатна.

  3. #3
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    С молба повече да не ми пишете лични съобщения. Групата от 40 човека за тестване на пчелни майки вече е попълнена. На всеки един от тях е изпратено лично съобщение с потвърждение, че още днес ще му бъде изпратена майка и утре ще може да си я получи.

    Един човек от групата пожела майката да му бъде изпратена в четвъртък, за да си я получи в петък, и аз ще изпълня желанието му. Двама човека от групата са от гр. Габрово и ще дойдат да си получат майките на ръка. Един човек от групата е забравил да си напише телефона, и очаквам да ми го прати на ЛС. Ако успее днес до обяд, ще му пратя майката още днес. Ако не - когато успее в следващите дни.

    Искам да благодаря на всички, които се съгласиха да тестват пчелните майки, и за в бъдеще да напишат отзиви във форума.

  4. #4
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Много ви моля, не ми пишете повече лични съобщения. Безплатните майки свършиха. Групата от 40 човека за тестове на майки вече е попълнена.

  5. #5
    Автор
    Регистриран
    15.03.2014
    Мнения
    108
    Майката пристигна и вече е там, където я очакваха с нетърпение

  6. #6
    Наблюдател
    Регистриран
    06.12.2015
    Мнения
    1
    Здравейте!
    Днес получих подарената майка от Матеев, за което Благодаря!
    Първите ми впечатления са много добри.

  7. #7
    Наблюдател
    Регистриран
    01.03.2011
    Мнения
    41
    Днес и аз получих майката. И моите първи впечатления са много добри. Благодаря, Матеев.
    Предадох я на семейството. Ще пиша как се развиват нещата.

  8. #8
    Заслужил Автор
    Регистриран
    19.04.2016
    Мнения
    203
    Пчеларски район
    Ресен-село Паскалевец
    Получих днеска майката в прекрасно състояние сутринта към 9.30ч. днеска е направена отводката 5рамкова.
    Маркирана чудесно с доста пчели заедно със нея,жизнена нормална майка нито едра нито дребна.
    Събота ще пиша пак дали е приета успешно и след време снимки колко е работлива.

  9. #9
    Забранен
    Регистриран
    12.09.2014
    Мнения
    355
    Сложих получената майката в големите кръгли клетки на рамка с пило.
    Вечерта я погледнах и въпреки че дупката с тестото беше отворена, майката си се разхождаше в клетката и не искаше да излиза..., или не я пускат още.
    Благодарности на Матееве !

  10. #10
    Подаръка получен!!!Подмени дефектна маика на пръв поглед пчелите я харесаха ще докладвам след седмица.Благодаря г-нМатеев!Успех!!

 

 
Страница 1 от 5 123 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •