Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 40 от 40 ПърваПърва ... 30383940
Резултати от 391 до 395 от общо 395
  1. #391
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Демир Виж публикацията
    Здравеите,някой може ли да ми каже от къде да си порачам ДИЕТИЛОВ ЕТЕР в флакон 100-200 мл
    tsc1- ей този колега - пчелар ги предлага. Ако не си изпуснал влака ще те снабди.

  2. #392
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Разполагам в момента с 8 флакона от 200 ml диетил етер, които ми останаха от поръчка на наш клиент. Цена - 18лв, изпращане по Спиди. За контакти тук на ЛС или на мейл office.tsc1ltd@gmail.com
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  3. #393
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Разполагам в момента с 8 флакона от 200 ml диетил етер, които ми останаха от поръчка на наш клиент. Цена - 18лв, изпращане по Спиди. За контакти тук на ЛС или на мейл office.tsc1ltd@gmail.com
    Заразата е голЕма работа. Ти още ли мърдаш бре? Няма отърсване от теб. Осра фейса с твоите дивотии, осра пчеларите с тая никому ненужна система за пръскане, а сега продължаваш и тук. Айде харчи си пенсията със здраве и не ни мори с твоите изобретения.

  4. #394
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Поради засиления интерес към този продукт и получените запитвания Ви уведомяваме за следното:
    1. Поради спецификата на производството продукта може да се изработва само на партиди от 20 или повече броя.
    2. На склад не съхраняваме готова продукция и тя веднага се изпраща на купувачите
    3. Пускаме в производство партидата само когато има достатъчно желаещи за изкупуването и.
    4. Цена на флакон от 200ml - 18лв. Цена на цяла партида -16лв/бр.
    Поради това молим за Вашите предварителни заявки, които трябва да съдържат:
    - име и фамилия;
    - мобилен телефон за контакти;
    - адрес за изпращане по Спиди;
    - брой флакони.
    За заявки:
    моб. 0888/509-588 или Viber
    mail office.tsc1ltd@gmail.com
    тук на ЛС
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  5. #395
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    588
    Пчеларски район
    Харманли
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Поради засиления интерес към този продукт...
    Да споделя, че аз също си взех един флакон. Реших да го пробвам при зареждането на микронуклеусчета. Викам си, айде да не оставам по-назад от мУдерните и напредничавите и да се излагам с някВа си пръскачка..., пък и кой бяга от "на хляба - мекото и на работата - лекото"! Речено- сторено...
    Като цяло - разочарование (в смисъл да ми се улесни с нещо трудът). След толкова хвалебствия очаквах повече (разбира се не отричам вероятността и аз да съм объркал "технологията"). А за това, че забравяли стария си кошер, явно не всички пчели са съгласни...
    За други приложения не мога да изкажа мнение, но пчелите за микронуклеусите и занапред смятам да ги "обработвам" само с вода от пръскачката...

 

 
Страница 40 от 40 ПърваПърва ... 30383940

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •