Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 69 от 73 ПърваПърва ... 19596768697071 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 681 до 690 от общо 730
  1. #681
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Пределните цени на лекарствата-занижени с около 20% от пазарните Ако някой ми намери чекмейт на пределната цена от МЗХГ взимам за 400 сем.
    Пределните цени на отводките и кошерите - завишени. Голямото разпродаване започна семейства по 150 лева отводки по 50-70 лева, а в МЗХГ пак не са в час с цените.
    Останаха едни изследвания на мед ама предпочитам да си ги платя от колкото да ходя на 70 км да подавам заявления, да ме проверявят по 100 пъти все едно проекти за милиони съм пуснал и накрая и да се разправям две седмици като миналата година защо са ми превели по-малко пари. Благодаря.

  2. #682
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Пределните цени на лекарствата-занижени с около 20% от пазарните Ако някой ми намери чекмейт на пределната цена от МЗХГ взимам за 400 сем.
    Пределните цени на отводките и кошерите - завишени. Голямото разпродаване започна семейства по 150 лева отводки по 50-70 лева, а в МЗХГ пак не са в час с цените.
    Останаха едни изследвания на мед ама предпочитам да си ги платя от колкото да ходя на 70 км да подавам заявления, да ме проверявят по 100 пъти все едно проекти за милиони съм пуснал и накрая и да се разправям две седмици като миналата година защо са ми превели по-малко пари. Благодаря.

    Забрави и ако си резерва какво трябва да правиш ако не знаеш за анексите.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  3. #683
    Заслужил Автор
    Регистриран
    13.05.2014
    Мнения
    334
    Пчеларски район
    Айтос
    Глупавия момент според мен е че преди да излезе списъка с класиралите се от 2018г пускат нов прием 2019 януари.

  4. #684
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Георги Кръстев Виж публикацията
    Глупавия момент според мен е че преди да излезе списъка с класиралите се от 2018г пускат нов прием 2019 януари.

    Е трябват Риби.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  5. #685
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Всички кандидати от 2018 са одобрени на 100%

  6. #686
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Всички кандидати от 2018 са одобрени на 100%


    При тоя излишак.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  7. #687
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Невероятно на факт - за първи път ми се обаждат от Общинската служба Земеделие за да ми кажат че се отваря втори прием по НПП и понеже досега не съм кандидаствал ако искам ще се радват да подам документи по програмата ....
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  8. #688
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от borislav aleksandrov Виж публикацията
    Невероятно на факт - за първи път ми се обаждат от Общинската служба Земеделие за да ми кажат че се отваря втори прием по НПП и понеже досега не съм кандидаствал ако искам ще се радват да подам документи по програмата ....
    Ето, така трябва да се обаждат на всеки един РЕГИСТРИРАН пчелар, и ако той вече желае да попълни някакви там документи. А документите пък да са максимално опростени, а не от девет кладенеца вода/информация. Достатъчно е и едно ЕГН.

  9. #689
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Не си прав за документите.Просто вече няма интерес да се крадат малки пари,а и по затегнаха раутите ходят с ролетките вече.Мога да изредя доста имена които опорочиха тая програма и то от алчност.Сега търсят риби за 3 години ама няма кой да им се върже на акъля.Като има излишък що не се направи лаборатория,а се чудят как да ги откраднат щото малко са им пчелините.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  10. #690
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Не си прав за документите.Просто вече няма интерес да се крадат малки пари,а и по затегнаха раутите ходят с ролетките вече.Мога да изредя доста имена които опорочиха тая програма и то от алчност.Сега търсят риби за 3 години ама няма кой да им се върже на акъля.Като има излишък що не се направи лаборатория,а се чудят как да ги откраднат щото малко са им пчелините.
    Хайде да захванем и въпроса за лабораторията. Като ще направят тази толкова искана лаборатория, то къде ще я направят? В София предполагам. И какво? Бат Тянко/примерно/ ще се емне от Бургас, че да си изследва меда, болестите и каквото там ще извършва лабораторията и ще приготви и едни пари, че да им ги снесе за някакъв измислен резултат.

 

 
Страница 69 от 73 ПърваПърва ... 19596768697071 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 9 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 9 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •