Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 70 от 73 ПърваПърва ... 20606869707172 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 691 до 700 от общо 730
  1. #691
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Хайде да захванем и въпроса за лабораторията. Като ще направят тази толкова искана лаборатория, то къде ще я направят? В София предполагам. И какво? Бат Тянко/примерно/ ще се емне от Бургас, че да си изследва меда, болестите и каквото там ще извършва лабораторията и ще приготви и едни пари, че да им ги снесе за някакъв измислен резултат.


    За какво трябва да им ги носиш лично.Идва ветеринаря вземати пробите и ги праща по пощата.Ти как мислиш сега пращаме за свинската чума?Да ама нали се сещаш като пусна една жалба срещу комшията и дойдат да му вземат пробата и ще трябва да му вземат сертификата и другата лаборатория мой да изгори.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  2. #692
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    ДАЙ,ДАЙ....
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  3. #693
    Наблюдател
    Регистриран
    15.07.2014
    Мнения
    8
    Колко време след като излезнат списъците с одобрените се получават писмата за подписване на договор? Защото бързам да си купувам кошери и да ги боядисам за пролетта. Но не ми иска да ги купя преди да съм подписала договора.

  4. #694
    Цитат Първоначално публикувано от p0lina Виж публикацията
    Колко време след като излезнат списъците с одобрените се получават писмата за подписване на договор? Защото бързам да си купувам кошери и да ги боядисам за пролетта. Но не ми иска да ги купя преди да съм подписала договора.
    От фонда ми се обадиха да отида да подпиша, когато имаха резултатите. Казаха да не чакам писмото, то наистина дойде 6 месеца по-късно.

  5. #695
    Потребител
    Регистриран
    30.12.2013
    Мнения
    83
    Извинявам се да попитам ,сега мога ли да се откажа,по принцип бях кандидатствал за отводки но размислих някой сблъсквал ли се е с такъв казус

  6. #696
    Наблюдател
    Регистриран
    15.07.2014
    Мнения
    8
    Благодаря. И аз така си помислих, че бавно ще идват писмата.

    А за това дали можеш да се откажеш - аз знам че може, просто не отиваш да подпишеш договор, но повече няма да можеш да кандидатстваш по НПП.

  7. #697
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Gavazov Виж публикацията
    Извинявам се да попитам ,сега мога ли да се откажа,по принцип бях кандидатствал за отводки но размислих някой сблъсквал ли се е с такъв казус
    Преди можеше с анекс.Кандидатстваш за всичко правиш точките,вземаш каквото ти трябва и другото го отказваш с анекс.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  8. #698
    Потребител
    Регистриран
    11.04.2015
    Мнения
    50
    Пчеларски район
    Пазарджик
    Цитат Първоначално публикувано от Gavazov Виж публикацията
    Извинявам се да попитам ,сега мога ли да се откажа,по принцип бях кандидатствал за отводки но размислих някой сблъсквал ли се е с такъв казус
    Можеш да се откажеш, но търпиш санкция , 2години няма да те допускат до НПП ,по добре участвай.

  9. #699
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Profi Виж публикацията
    Можеш да се откажеш, но търпиш санкция , 2години няма да те допускат до НПП ,по добре участвай.


    Живо набутване е.Далаверата не покрива осигуровките.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  10. #700
    Наблюдател
    Регистриран
    15.07.2014
    Мнения
    8
    Не разбирам защо за кошери изплащат само 50%. Навсякъде като питам за кошери по НПП, ми казват пределната цена 120лв. Реално те струват 80лв. На мен ще ми излязат 60лв. Значи даже не получавам 50%, а далеч по-малко.

 

 
Страница 70 от 73 ПърваПърва ... 20606869707172 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •