Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 31 до 40 от общо 40
  1. #31
    Модератор
    Регистриран
    06.10.2010
    Мнения
    2,300
    Пчеларски район
    Орестиада, Гърция
    От сега нататък за обида или за конфликт, какъвто и да е той, стриктно ще се спазват правилата на форума:
    1. Първо предупреждение
    2. Второ предупреждение
    3. BAN
    Ако горните две нарушения имат някаква давност, ще се получи екстра. Например- да се отнася за в рамките на 6 месеца или година.
    Всеки си позволява да греши, важното е да не е системно. И на най- добрите се случва някой да им опъне нервите от време на време.
    There is a danger that by placing too much emphasis on external uniformity, we may lose the much more important objective of performance.

  2. #32
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Това в момента е дилемата. Проблемът са точно някои от най-големите ми приятели, които не желаят да ме подкрепят в борбата за по-добър форум. И в момента трябва да избирам - или форума, или приятелите. Тежък избор .....

    Вие какво ще ме посъветвате?
    Тук според мен грешиш! Ако приемаш за приятели само тези, които винаги те подкрепят (поне на думи или само на думи) и не смеят да си кажат своето мнение, ако грешиш или просто тяхното е различно от твоето, то едва ли те са ти истински приятели. Ти си свикнал да си на върха на пирамидата и казаното от теб да се приема за изпълнение, а не за обсъждане. Винаги съм се пазел от това, да допускам близко приятелство с тези, които се налага да управлявам. Както и обратното - да приемам този, който не е съгласен с някакво мое мнение за неприятел. На ниво обсъждане слушам всички. На ниво решение - решавам аз. Така трябва да е и тук. Принуден си, като имащ последната дума сам да вземаш тежките решения. Ти си го знаеш де!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  3. #33
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Това в момента е дилемата. Проблемът са точно някои от най-големите ми приятели, които не желаят да ме подкрепят в борбата за по-добър форум. И в момента трябва да избирам - или форума, или приятелите. Тежък избор .....

    Вие какво ще ме посъветвате?
    Аз лично ще те посъветвам да избереш форума. Приятели? Приятели ще си намериш други. Глупаци бол. Които да те слушат, да изпълняват, да пеят същите псалми, да са покорни.....За какво са ти тези които ти вадят очите, но са истински и искат да ти помогнат? Форума, форума е по важен. А и ти вътрешно си искаш него след като си стигнал до дилемата.

  4. #34
    Заслужил Автор
    Регистриран
    19.04.2016
    Мнения
    203
    Пчеларски район
    Ресен-село Паскалевец
    Лично мнение базирано на това че членувам във два други форума и положението е там е по-зле много от този форум.Всякакви хора различни мнения,някои само злорадстват и пишат глупости.Оправия няма
    ЗА ПЪРВИ ПЪТ ЧЛЕНУВАМ ВЪВ ФОРУМ В КОЙТО ПОМОЛЯ ЗА ПОМОЩ ВИНАГИ СЕ ОТЗОВАВАТ ДОСТА ХОРА С ОТГОВОРИ БЕЗ ЗЛОРАДСТВАНЕ И ГРУБИ ШЕГИ,БЕЗ ДА ПОЗНАВАМ НЯКОЙ ОТ ВАС ЛИЧНО!!!!Ако бях разбрал че тук във форума няма помощ и уважение да се бях изтрил досега.

  5. #35
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Това в момента е дилемата. Проблемът са точно някои от най-големите ми приятели, които не желаят да ме подкрепят в борбата за по-добър форум. И в момента трябва да избирам - или форума, или приятелите. Тежък избор .....

    Вие какво ще ме посъветвате?
    А ти, подкрепи ли приятелите си в борбата за по- добра цена? Аз мисля, че не. Даже не беше нужно да се бориш в буквалния смисъл. И да носиш от девет кладенеца вода, само че в пробита кофа! А да кажеш- Да изкупната цена е ниска! Но, това е положението! И толкоз!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  6. #36
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Това в момента е дилемата. Проблемът са точно някои от най-големите ми приятели, които не желаят да ме подкрепят в борбата за по-добър форум. И в момента трябва да избирам - или форума, или приятелите. Тежък избор .....

    Вие какво ще ме посъветвате?
    Съвети могат да се дадат само при положение, че е известна целта. От отговора на въпроса за какво му е на инж. Матеев този форум /все пак дава пари за него/ зависят и мерките, които да се предприемат. Бъдеща печалба от реклама ли е целта на форума, рекламно лице на пчеларския бизнес на фирмата ли е задачата му или е за слава и удовлетворяване на лична Матеева потребност? Може и други съображения да има, само той си знае и като така, само той може да предприеме адекватни на целите мерки.
    Истината е, че когато форума се превърне в говорилня и има много мнения от категорията "спам", тогава намирането на нужната информация става по-трудно, дискусиите "олекват" и хората с ценно време започват да го избягват, а не че са докачливи или обидчиви. А най-добрите съветници са точно тези хора, свикнали да си ценят времето и да го оползотворяват по най-добрия начин.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  7. #37
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Това с големите букви трябваше да е с още по големи за да го види тсзи модератор където почисти форума. Щях да пиша Матеев, но той е само наблюдател който обира негативите(плюнките).
    Знаеш че винаги съм те харесвал (това което пишеш), точно човек с твоя език и стил на писане е полезно да има във форума... но това никога не ме е спрало да ви трия постовете когато се отклоните преклено от темата...
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  8. #38
    Потребител
    Регистриран
    22.05.2012
    Мнения
    82
    Пчеларски район
    гр.Попово
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Аз лично ще те посъветвам да избереш форума. Приятели? Приятели ще си намериш други. Глупаци бол. Които да те слушат, да изпълняват, да пеят същите псалми, да са покорни.....За какво са ти тези които ти вадят очите, но са истински и искат да ти помогнат? Форума, форума е по важен. А и ти вътрешно си искаш него след като си стигнал до дилемата.
    Подкрепям напълно, но също е важно да се знае КОЙ кара влака.

  9. #39
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от siko13 Виж публикацията
    Подкрепям напълно, но също е важно да се знае КОЙ кара влака.
    Влака го карат модераторите, а аз го ремонтирам, когато някое колело се повреди и започне да пречи на целия влак. Опитвам със смазка, с молби и дори с молитви, но понякога се налага да извадя голямия чук (все пак колелата са тежки).

    Всяка една голяма и сложна машина, дори и най-съвършенната, от време на време се нуждае от ремонт. Дори понякога се налага да се сменят повредените части.

  10. #40
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от borislav aleksandrov Виж публикацията
    Знаеш че винаги съм те харесвал (това което пишеш), точно човек с твоя език и стил на писане е полезно да има във форума... но това никога не ме е спрало да ви трия постовете когато се отклоните преклено от темата...
    Това е най-важният и полезен постинг от последните няколко дни на войни. Приятелството и полезноста са добре дошли, но това не означава, че приятелите са имунизирани от триене на кофти постинги. Точно пък ако са истински приятели, би трябвало да разберат, че това е необходимо, и да подкрепят такива действия.

    Има си начин и приятелството да се запази, и форума да има приличен вид. И този начин е приятелите да докажат, че са приятели, и да спрат да нападат администратори и модератори всеки път, когато им изтрият някой постинг.

 

 
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •