Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 6 123 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 116

Преглед на хибрид режима

  1. #1
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско

    Подарявам малко пчелно семейство

    Ако има кандидати, които искат да получат малко пчелно семейство, нека да пишат от кой край на страната са. Бройките са ограничени и да края на месеца все ще трябва да ми остане време да ги пратя. Кандидатите трябва да имат празен кошер и рамки със основи, няма значени какъв вид ще е кошера. Семейството ще го получат по куриер в сандъче/пакет/ и ще трябва да заплатят само разноските на куриера за доставката. Засега ще пращам за Варна и Троян. Искам да пратя и в другите райони на страната.

  2. #2
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Семействата всяка пролет и есен се проверяват от Ветеринарен лекар, имам си протоколи за всеки преглед и са вписани ветеринарния дневник.
    Ако решите може да изтриете темата, ваше право си е все пак.

  3. #3
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Семействата всяка пролет и есен се проверяват от Ветеринарен лекар, имам си протоколи за всеки преглед и са вписани ветеринарния дневник.
    Ако решите може да изтриете темата, ваше право си е все пак.
    Ако ги проверява като нашия с думите - ти си знаеш. Да ти ........прегледа. Наистина - добре, че си зная.

  4. #4
    Почетен Автор
    Регистриран
    06.05.2015
    Мнения
    538
    Пчеларски район
    с.Дебнево,общ.Троян,обл.Ловеч
    На мен пък обявата ми харесва!Поздравления,колег а!Не всичко е пари на този свят....

  5. #5
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Искам да разбера от любопитство, мойте пчели/Бяла Сакарка :-) :-) :-) / как ще се представят при други климатични райони, а такива в България много.

  6. #6
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Искам да разбера от любопитство, мойте пчели/Бяла Сакарка :-) :-) :-) / как ще се представят при други климатични райони, а такива в България много.
    Я изпрати някоя да видим при мен как ще се развиват. 10-на за опит.

  7. #7
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Искам да разбера от любопитство, мойте пчели/Бяла Сакарка :-) :-) :-) / как ще се представят при други климатични райони, а такива в България много.
    Любопитството означава любознателност т. е. търсене на нещо ново .Но ким ,и секинде Бяла Сакарка в сърцето на Странджа,с приморски привкус ? Ако си ги завъдил от Сакара ,досега толкова са се метизирали ,че нямат нищо общо с това което си пренесъл. Отиди в Раздел и лови местни рояци ,Сакарки ,/дори и сега / колкото искаш . Гората е пълна ,по дерето на поточето ,по върбите и орехите висяха като макрамета в ресторант. Това са южнячки ,свикнали са на по–топличко .Ако си ги пратил на север ,към Троян и зад Балкана ,ще им трябват и габини за зимата .А сега –сериозно .Има ли такъв български мелез? Догодина отивам ,събирам стотина роя и правя пчелин –уникат. Само не знам по колко ще вървят майките,отводките ,с–вата в кошер ? Пък може и да ударя келепира ,я .

  8. #8
    Наблюдател
    Регистриран
    11.03.2014
    Мнения
    11
    Пчеларски район
    София
    Писах ти на лични

  9. #9
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Малко си закъснял, а ракия пращаш ли с пчелопакета?
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  10. #10
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.06.2014
    Мнения
    466
    Пчеларски район
    гр Aприлци
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Малко си закъснял, а ракия пращаш ли с пчелопакета?
    Няма и дума да отворя за пчели,но ако изпраща Тарти бели сакарки с прашкопакети, да се обади ! Гарантирам,че няма да им трябват гъбини, защото освен дърва тука друго няма !

 

 
Страница 1 от 6 123 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •