Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 13 от 20 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 121 до 130 от общо 195
  1. #121
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Австралия е пустиня на около 98% от площта си, така че мед от Австралия леко странно ми звучи!!........а за цената на шекера и цената на меда го написах на майтап...обаче кофтито е, че търсят биомед на цена 3,80лв, което е подигравка, да не кажа изнасилване...нямам хранилки от 3 години, с плат съм отгоре целогодишно...ще си го продавам на дребно...8 тенекета извадих тоя сезон, по 8 пари бурканя на дребно, все ще го отикам до напролет.

  2. #122
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Австралия е пустиня на около 98% от площта си, така че мед от Австралия леко странно ми звучи!!........а за цената на шекера и цената на меда го написах на майтап...обаче кофтито е, че търсят биомед на цена 3,80лв, което е подигравка, да не кажа изнасилване...нямам хранилки от 3 години, с плат съм отгоре целогодишно...ще си го продавам на дребно...8 тенекета извадих тоя сезон, по 8 пари бурканя на дребно, все ще го отикам до напролет.
    Еееей, когато продавате по - малко от 10 лева, няма да го пишете, че ще ви тепам бре. Цената на меда била ниска, ами вдигайте я. Аз го продавам на 10 и ми се вижда малко, а вие 8 та 8. Ааааа, ще се караме вече.

  3. #123
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Г-н Дончев, много се извинявам и ми е неудобно, но от Две Могили колегите ни атакуват със 7 лева бурканя, и няма как - все пък браним една психологична граница от 8лв. за буркан.

  4. #124
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Ами като не произвеждате манов мед със защитено наименование така е! Колегите го жулят по 18 лв. бурканя и си свиркат! Може и да извадиха по пет кила от кошер, ама като го сметнеш па са на кяр.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  5. #125
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Еееей, когато продавате по - малко от 10 лева, няма да го пишете, че ще ви тепам бре. Цената на меда била ниска, ами вдигайте я. Аз го продавам на 10 и ми се вижда малко, а вие 8 та 8. Ааааа, ще се караме вече.
    Аз моя го продавам на 8 лв. миналата година пробвах на 10 лв., че имах рано напролет нещо като акация и щях да си загубя клиентите.
    А един образ пчелар ми се кара, че го давам на 8 лв. а той го давал на 10 лв. в последствие разбрах че го дава 7 лв. тенике а буркана 8 лв., ама ми се репчи и ми обяснява приказки от 1001 нощ.Тая година нямам достатъчно мед и потърсих от колеги - Леле Боже, Божке ле не ми се говори, че не е етично но останах силно разочарован.

  6. #126
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Предлагам да се обединим за една цена на буркан 7,50лв - по средата демек!!...обаче да я държим твърдо, и който я отстъпи надолу - му идваме и му палим пчелинчето!!

  7. #127
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Предлагам да се обединим за една цена на буркан 7,50лв - по средата демек!!...обаче да я държим твърдо, и който я отстъпи надолу - му идваме и му палим пчелинчето!!
    Между 7 и 10 лева е 8.50.

  8. #128
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Еееей, когато продавате по - малко от 10 лева, няма да го пишете, че ще ви тепам бре. Цената на меда била ниска, ами вдигайте я. Аз го продавам на 10 и ми се вижда малко, а вие 8 та 8. Ааааа, ще се караме вече.
    А бе питай за размера(че има значение) на бурканя, пък после ги тепай
    Не можеш да седиш в твоя ъгъл на гората, чакайки другите да дойдат при теб. Понякога трябва ти да ходиш при тях. - Мечо Пух

  9. #129
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от barkov1982 Виж публикацията
    А бе питай за размера(че има значение) на бурканя, пък после ги тепай
    На дядо поп салама/бурканя все същия бре. Кило, кило и нещо с таша....капака.

  10. #130
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Предлагам да се обединим за една цена на буркан 7,50лв - по средата демек!!...обаче да я държим твърдо, и който я отстъпи надолу - му идваме и му палим пчелинчето!!
    Ехооооо. Май четох някъде, за 8 тенекета. Хората имат по 208 и не дават наклон на.... пазаря.

 

 
Страница 13 от 20 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •