Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 15 от 20 ПърваПърва ... 51314151617 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 141 до 150 от общо 195
  1. #141
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Баси, пак предатели, нали се борим за 60 еврака.
    То това чисто, другите се връщат обратно като данък.

  2. #142
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Баси, пак предатели, нали се борим за 60 еврака.
    60 евро са когато приемем еврото. Сега 100 сребърника!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  3. #143
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.07.2016
    Мнения
    207
    Пчеларски район
    Любимец
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Тая година нямам достатъчно мед и потърсих от колеги - Леле Боже, Божке ле не ми се говори, че не е етично но останах силно разочарован.
    Нямаше кой да ти даде на 3,80? Изплашил си ги, че плащаш на 7 и са си помислили че ги пързаляш.

  4. #144
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ndm Виж публикацията
    Нямаше кой да ти даде на 3,80? Изплашил си ги, че плащаш на 7 и са си помислили че ги пързаляш.
    Аз като го продавам на 10 лв. хептен ще ги стресна, но пък как ще взема мед на 3,80 лв.. Тук аз се плаша.

  5. #145
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,561
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от ndm Виж публикацията
    Нямаше кой да ти даде на 3,80? Изплашил си ги, че плащаш на 7 и са си помислили че ги пързаляш.
    Ами взех по 150 лв. теникето уж е 25 кг. ама в действителност е 23 и половина буркана а и буркан от 720 мл. не е баш килограм.Може и да съм сбъркал при броенето ама 5 бройх е меда поне е билков като казах, че се интересувам от слънчоглед стана слънчогледов и уж е 25 кг. ама май и с теникето не е толкова ааа и теникето се връща, че и то пари струва.

  6. #146
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.07.2016
    Мнения
    207
    Пчеларски район
    Любимец
    Ми тя работата тогава чурук. Като го вземаше не направи ли проби, органолептичен анализ, не мирише на липа, визуално е слънчоглед и т.н. Товарене най-рано след месец.....Е за догодина ще знаеш.

  7. #147
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,561
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Аз като го продавам на 10 лв. хептен ще ги стресна, но пък как ще взема мед на 3,80 лв.. Тук аз се плаша.
    А аз се плаша от поста ти ако правилно съм го разбрал.По мое мнение всеки си преценява колко му струва меда и ако успява да си го продава на исканата цена всичко е тип топ
    Според мен е и нормално различни медове и различни количества да са на различна цена.Не може ливаден мед да е на цена на слънчогледа , рапицата я изключвам от всяка класация, че освен за сапун за друго не става.Но мисля, че е редно да няма никви шменти капели и си искаш цена за това което описваш като продукт а купувача си преценява изнася ли му или не.

  8. #148
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,561
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от ndm Виж публикацията
    Ми тя работата тогава чурук. Като го вземаше не направи ли проби, органолептичен анализ, не мирише на липа, визуално е слънчоглед и т.н. Товарене най-рано след месец.....Е за догодина ще знаеш.
    Не ща ни догодина ни сега.

  9. #149
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    А аз се плаша от поста ти ако правилно съм го разбрал.По мое мнение всеки си преценява колко му струва меда и ако успява да си го продава на исканата цена всичко е тип топ
    Според мен е и нормално различни медове и различни количества да са на различна цена.Не може ливаден мед да е на цена на слънчогледа , рапицата я изключвам от всяка класация, че освен за сапун за друго не става.Но мисля, че е редно да няма никви шменти капели и си искаш цена за това което описваш като продукт а купувача си преценява изнася ли му или не.
    Всички видове ги продавам на 10 лева. Цената е една, който иска яде, който иска гледа или ходи при другите. Там е 8 лева. След това идват въпросите - този мед 'що е такъв? Моя отговор е - аз ще те мина с 2 лева, а там са те минали с 8 лева.

  10. #150
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,561
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Всички видове ги продавам на 10 лева. Цената е една, който иска яде, който иска гледа или ходи при другите. Там е 8 лева. След това идват въпросите - този мед 'що е такъв? Моя отговор е - аз ще те мина с 2 лева, а там са те минали с 8 лева.
    Доста крайно мнение.
    Бай Мичо към днешна дата го продава на 15лв., може ли той да твърди, че всичко под тази цена не е мед като неговия.

 

 
Страница 15 от 20 ПърваПърва ... 51314151617 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •