Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 10 123 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 94
  1. #1
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448

    Никот и Иентер бити от ..............

    https://www.youtube.com/watch?v=baDkHK0pwTc


    Ето,това е техника
    Четвърта част е най-интересна ! Вълшебство !

  2. #2
    Наблюдател
    Регистриран
    30.05.2016
    Мнения
    21
    Ха,ха. Ти сериозно ли.

  3. #3
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Изгледа ли клипчетата ?

  4. #4
    Наблюдател
    Регистриран
    04.12.2014
    Мнения
    13
    Пчеларски район
    Русенски
    Белия прах в патрона да не е амониева селитра?

  5. #5
    Наблюдател
    Регистриран
    30.05.2016
    Мнения
    21
    "Технологията'' на производство няма да я коментирам ,но ''вълшебната рецепта '' ми дойде малко в по-вече .

  6. #6
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Мене ме впечатли самочувствието на главния герой на клиповете. Човека не знае колко е назад с материала и какви простотии разказва в клипа, но въпреки това се изживява като "учител" и дори има самочувствието на "откривател/изобретател". По време на гледането на клиповете се чудех да се смея ли или да плача ......... но за съжаление такова е положението с някои български пчелари.

    Както е казал Айнщайн, има само 2 безкрайни неща на този свят - вселената и човешката глупост, но за първото не е много сигурен.

  7. #7
    Почетен Автор
    Регистриран
    06.05.2015
    Мнения
    538
    Пчеларски район
    с.Дебнево,общ.Троян,обл.Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Мене ме впечатли самочувствието на главния герой на клиповете. Човека не знае колко е назад с материала и какви простотии разказва в клипа, но въпреки това се изживява като "учител" и дори има самочувствието на "откривател/изобретател". По време на гледането на клиповете се чудех да се смея ли или да плача ......... но за съжаление такова е положението с някои български пчелари.

    Както е казал Айнщайн, има само 2 безкрайни неща на този свят - вселената и човешката глупост, но за първото не е много сигурен.

    Мен ме изкефи "рецептата" : "Вижте как летят пчелите,в момента няма да летят " и след това следва "Аз ги припадам да паднат пчелите - НА КОМА,виждате ли момчета !?! " .Ей тук се смях с глас,жената ми вика,че съм луд да гледам сам компа и да си се смея )))))
    Иначе човека наистина се изживява като пчеларско гуру!

  8. #8
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Наистина е примитивно, това което показва, но е полезно за начинаещи, които не разполагат със средства, а не им липсва желание.
    Що се касае до говора му - той е нещо нормално за смесените райони на страната. Човека не владее кой знае колко говорим български език, предполагам още по-малко и писмен, но това не му пречи да покаже нещо, което пак казвам, би било полезно за сиромаси хора. Сигурно знаете колко много печелбари има, които вложиха средства, ама без знанията ги загубиха, така че...

    П.П. А и нали знаете "Сиромах човек - жив дявол"

  9. #9
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    ...П.П. А и нали знаете "Сиромах човек - жив дявол"
    Сиромашията е следствие, а не първопричина .....

  10. #10
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Сиромашията е следствие, а не първопричина .....
    Така е, но няма как всички да са еднакви - сиромаси или имотни, респективно глуповати или умни. Тогава просто няма да съществуваме.

 

 
Страница 1 от 10 123 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •