Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 25
  1. #1
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево

    СТРАНДЖА-МАНОВ МЕД

    Нека колеги споделят ,имали наченки на мана в странджанския регион ?
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  2. #2
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    Е колеги ,увисналия ми нос до скоро, днес подскочи като на Пинокио,черното злато текна и дано не спира,очаквам и други да се похвалят.УСПЕХ НА ВСИЧКИ.
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  3. #3
    браво имам познат пчелар от черноморец и той добре взе въпреки че той специално пчелите са му между другото и ги е занимарил последно време и е извадил 22-23 тенекии аз съм все още начинаещ за да давам оценки и още раширявам стопанството си

  4. #4
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    Нека, такива неща да се чуват само.каде са ти кошерите? А,и добре дошъл вав форома
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  5. #5
    Здрасти колега казвам се Емо на 28 години съм Кошерите ми се намират В Бургас на петия километър занимавам се от 2 години миналата година бяха 5 сега са 10 а смятам да купя още 6-7 тази година с тенденция да ги направя поне 50-тина до 2-3 години а може и повече утре ми предстой смяна на майките на старите кошери един колега ще ми покаже за напред да знам

  6. #6
    Наблюдател
    Регистриран
    27.01.2012
    Мнения
    39
    Аз съм от Приморско -тепърва ще търся место за пчелин , мисля да е около града -към Перла или към с.Писменово .Колегата по форум Лалов -предполагам че пчелите са му в с.Фазаново -той ми е най близо за акъл . Преди обаче да купувам кошери трябва да говоря с пчелар , но кой -има тук няколко , но предполагам че няма да ми кажат нищо заради конкуренцията -тук сме така sadsmile; .Надявах се на Манол от Царево , но не знам дали и той е на кеф да ме посъветва .Ако са само 2 кошера , отвсякъде мога да ги купя , но идеята ми е за 20-50 и мечта за 100 .Мога ли да са без програми , колкото може независимо без бюрокрация -дайте идея .
    Мед ям всякакъв .

  7. #7
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    За хотелите разбирам ви конкуренцията, ама и за пчелите ли ? :D Относно пчелина по скоро посока Писменово преди "мангите" в ляво, да е южно изложение ,гледай да има път-удобен ,казваш че искаш по голям брой кошери с пчелите поне за в момента незнам някой да продава.започни с по малко бройки и постепенно ги увеличавай но решил ли си вече ти си заеш ,стига да имаш техника.Ако мога да ти бъда полезен с нещо -заповядай.
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  8. #8
    Наблюдател
    Регистриран
    27.01.2012
    Мнения
    39
    Лалов благодаря , ще се поразкарам тия дни на там wink; -то само гора вляво ,ама може и да блесне някоя полянка .Ако купя кошери и отводки напролет април-май , до къде ще стигнат до септември sadsmile; .Да питам -колко броя кошери може без някаква регистрация -тоест без фирма и членство , за мое ползване , ако местото е мое -(има и такъв вариант), да не ги обявявам никъде , не че искам да е незаконно де .Само питам .
    Мед ям всякакъв .

  9. #9
    Наблюдател
    Регистриран
    27.01.2012
    Мнения
    39
    Здравейте , извинете за смешно изглеждащите въпроси :D , но ако пчелите ми вадят само манов мед -с какъв ще ги зазимявам sadsmile; .
    Мед ям всякакъв .

  10. #10
    Автор
    Регистриран
    09.01.2011
    Мнения
    126
    Пчеларски район
    Ябълково, обл. Хасково
    Аз ще разменям малко с теб...за асортимент. И други желаещи ще има и си готов.Само мед вадИ.

 

 
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •