Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 29 от 60 ПърваПърва ... 19272829303139 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 281 до 290 от общо 599
  1. #281
    Заслужил Автор
    Регистриран
    07.05.2011
    Мнения
    282
    Между другото ,рамките им са много добри както и останалата им продукция ,ама рамките са трепач ,ама рекламата е очевадна ,на трето място в Гугала :D изкачат ,иначе само тези и едни от Варна предлагат такива рамки,мисля,че новия раздел за търговци вече му е време ,да си рекламират та да са ни полезни и на нас и на тях си и да си ги коментираме някаде с добро или лошо. :D

  2. #282
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    625
    С настоящето съобщение заявявам желанието си да бъда заличена от форума със същата процедура, като на buci59.

  3. #283
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от Румен Димитров
    Не че се заяждам, ама ако бъдем обективни и се изтрие посоченото, трябва и цялата тема за восъчните основи на Матеев да иде в коша, заради скрита реклама на потенциални търговски стоки wink; ...
    Реклама е когато някой търси начин как да привлече клиети, на които да им продаде някаква стока. Аз НЕ ПРОДАВАМ восъчни основи и НЕ СИ ТЪРСЯ КЛИЕНТИ. Следователно темата е по-скоро някаква хвалба, но не можете да отречете, че в нея имаше и полезна за всички информация.

    Теми тип хвалби са позволени в този форум - например ПОКАЖЕТЕ СИ КОШЕРИТЕ, КАКВО ПОСАДИХТЕ ТАЗИ ГОДИНА и т.н. Че то ако не се хвалим и не си показваме един-друг как сме направили едно или друго пчеларско нещо - за какво ще си говорим?

    Освен всичко друго - рекламите също не са забранени. Просто трябва да се прехвърлят в отделен раздел, за да може който иска да не ги чете. Лека полека ще ги прехвърлям, но в момента не ми остава никакво време покрай лудницата с акацията.

  4. #284
    Автор
    Регистриран
    28.02.2011
    Мнения
    117
    Не видях форум (раздел), касаещ темите за благоустройство, организация и подобрения по пчелина. Малко ще се доближава вероятно до градинарски форум, но не е само градинарство. Аз например искам да пусна една тема точно в този форум, защото тук има специалист, който може да помогне, но не откривам точното място. Тя се отнася точно за пчелина, а не за технологии за отглеждане, инвентар и др. чисто пчеларски. Вероятно трябва да се комбинира с темите за медоносните растения и охраната (кражбите) по пчелините.

  5. #285
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Няма смисъл да се отваря нов форум за 1-2 теми, защото така само претоварваме заглавната страница. Хубаво е нов подфорум да се отваря тогава, когато вече се е доказал интерес по неговата тематика и са се натрупали поне 10 теми.

    Засега пуснете темата където според вас е най-близко до тематиката, а впоследствие ако се появят подобни теми, лесно ще ги преместим и ще ги оформим в собствен раздел (подфорум).

  6. #286
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    Темичката "Как се заселва ново нуклеусче" от Раздела за начинаещи след любезната намеса на Скутелатора се превърна във фундаментална тема. Лошото е , че след половин година ще остане затрупана под купчината теми тип "един въпрос - един отговор", поради което предлагам да отиде където й е мястото - например при "Майката".

    И още - не знам каква ще бъде политиката на администрацията в тази област, но може да обърнете внимание на целия Раздел за начинаещи. Всякакви теми със заглавие "Въпросче" , "питане" и/или с по един или два отговора да отиват в темата "Въпроси от начинаещи и млади пчелари" , според мен.

  7. #287
    Яаааа, форума имал нов собственик .......
    Да му е честита придобивката .......

    Браво на Ванката и дано се е отблагодарил на buci за колосалния труд по форума.
    "Спокойствие и само спокойствие" - Карлсон който живее на покрива.

  8. #288
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от jordanov
    Темичката "Как се заселва ново нуклеусче" от Раздела за начинаещи след любезната намеса на Скутелатора се превърна във фундаментална тема. Лошото е , че след половин година ще остане затрупана под купчината теми тип "един въпрос - един отговор", поради което предлагам да отиде където й е мястото - например при "Майката".

    И още - не знам каква ще бъде политиката на администрацията в тази област, но може да обърнете внимание на целия Раздел за начинаещи. Всякакви теми със заглавие "Въпросче" , "питане" и/или с по един или два отговора да отиват в темата "Въпроси от начинаещи и млади пчелари" , според мен.
    Периодично модераторите правят преподреждане на значимите теми. Ще се прави и за в бъдеще, но нека да преминем на vBuletin, че там са много по-развити модераторските инструменти. Тука в тази версия на форума си е жива мъка да се модерира.

  9. #289
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.07.2011
    Мнения
    675
    Бих искал да се върне опцията за оценка на коментарите,плюсче и минусче.

  10. #290
    Заслужил Автор
    Регистриран
    07.05.2011
    Мнения
    282
    и Аз искам ,както и малко модераторска намеса из целия форум,има за местене за триене и куп друга бумащина,ама какво да се прави ,модераторите и те пчели гледат

 

 
Страница 29 от 60 ПърваПърва ... 19272829303139 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •