Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 28 от 60 ПърваПърва ... 18262728293038 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 271 до 280 от общо 599
  1. #271
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Пробвайте изтриване на кеша на експлорера. Това ще предизвика създаване на нови cookies и може дори да оправи проблеми и с други посещавани сайтове. При дълга употреба без триене на кеша се натрупват хиляди ненужни cookies и става голям мазал. Пробвайте и с друг браузър - той ще започне с изцяло нови кешове и cookies.

  2. #272
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Предлагам точки 9 и 13 от правилата на форума да отпаднат.

    очаквам активност по предложението - в полза на всички е - ще можем да се псуваме и обиждаме без никакви проблеми.

    Дори предлагам нова точка - Нанасянето на обиди към всеки потребител, подиграването с него, злобните подмятания за майка му и жена му - са задължителни.
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  3. #273
    Наблюдател
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    40
    Пчеларски район
    Габрово
    Прочетох правилата на форума. Никъде не открих ,как могат да се регистрират и да пишат потребители ,които не са български граждани.
    Съгласно правилата трябва да спазват точка 19,което е невъзможно.
    Предлагам на г-н Матеев и модераторите да обсъдят този въпрос и да вземат някакво решение.

  4. #274
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Оценявам предложението на borislav aleksandrov като провокативно насаждащо озлобление и лоши чувства сред пчеларите.
    Предлагам поста му да бъде заличен ,като недостоен и обиден за мнозинството пчелари.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  5. #275
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Ако говориш за десетките който спряха да пишат защото бяха подигравани и обиждани заради въпросите си, или онези които не смеят да напишат и един ред публично а пишат само на лични защото не искат да им се подиграват за тях съм съгласен не е достойно това предложение но покрай сухото гори и мокрото - така че всички сме в кюпа

    Предложението ми е точно на място в този фарс
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  6. #276
    Тц тц тц....... Казах си че няма да пиша ( и на Матеев му обещах) ама вече не се сдържах. А колко човека спряхме да пишем заради простотиите в форума. Като се почне от смяната на собственоста и се стигне до част от админите преди това.... Лично аз ще си спазя обещанието към Матеев което писах по горе но не се управдавайте господа Администратори за отлива от форума. Всичко започна от вас а събитията последно време преляха чашата
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  7. #277
    Заслужил Автор
    Регистриран
    22.12.2011
    Мнения
    420
    Има една книга - " Принципа на Питър", В която основната идея е :" Всеки се стреми да достигне до своето ниво на Некомпетентност !!!" Примери колкото щеш.Бил добър програмист , но станал лош началник и т.н. и т.н. :D :D :D
    Чух и забравих. Видях и запомних. Преживях и разбрах. Конфуций

  8. #278
    Напуснал
    Регистриран
    26.10.2012
    Мнения
    38
    Дерзайте,кумунизма е жив!!! с тея простотии в като правила в форума се доказва че БГ е тапашка държава,хубаво ми викаше брат ми в България останаха само тапаци и хора дето не знаят език за да избягат от мизерията.

  9. #279
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.03.2011
    Мнения
    505
    Не че се заяждам, ама ако бъдем обективни и се изтрие посоченото, трябва и цялата тема за восъчните основи на Матеев да иде в коша, заради скрита реклама на потенциални търговски стоки wink;

    Иначе "реклама" е трудно дефиниращо се понятие, ама в дадения случай, постването на снимки без указание за контакт не се брои за реклама, докато масирано оповестяване на местонахождение, дейност, производство, капацитет и т.н. се доближава повече до понятието "реклама"!!!!
    Цитат Първоначално публикувано от Charles Bukowski
    У някои хора няма и грам лудост. Представете си какво противно съществуване водят!

  10. #280
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.03.2011
    Мнения
    505
    Цитат Първоначално публикувано от Боян Бумбалов
    Дерзайте,кумунизма е жив!!! с тея простотии в като правила в форума се доказва че БГ е тапашка държава,хубаво ми викаше брат ми в България останаха само тапаци и хора дето не знаят език за да избягат от мизерията.

    Що е права линия? Права линия е всяка линия, която е успоредна с линията на поведение на действащите за момента управници !!!

    разбирай, както искаш
    wink;
    Цитат Първоначално публикувано от Charles Bukowski
    У някои хора няма и грам лудост. Представете си какво противно съществуване водят!

 

 
Страница 28 от 60 ПърваПърва ... 18262728293038 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •