Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 59 от 60 ПърваПърва ... 94957585960 ПоследнаПоследна
Резултати от 581 до 590 от общо 599
  1. #581
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от barkov1982 Виж публикацията
    Само за допълнителна яснота, И-то отпред или отзад да се чете
    Ееееееееее, започнахме с розовите фантазии. Аз пък си нямах друга работа та го написах.

  2. #582
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Обидно може да има в начина на поднасяне на корекцията. А това, че някой не може да си напише обява или не е прочел изискванията си е в негов ущърб. Както добре го описа по - горе Перо. Корекция? Кой е длъжен да прави корекция? Вие му подавате от какво се интересувате, той/тя - отговарят или не. В зависимост накъде се развият и резултатите, модератора може да се намеси, санкционирайки тези които грубо се отнасят, редактира не добре оформените и граматически неиздържаните и в краен случай заличава/изтрива някои от тях. При остри нападки налага .. БАН. (Изпускам И-то, че става друго, което мода не извършва.)
    За съжаление усещам , че ми се приписват неща несвойствени за мене.Нито тона нито грамотността куцат и напомнянето , че форума има правила за някои дейности не може да се оприличи като грубо и обидно.А относно другите намеци ....
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  3. #583
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    За съжаление усещам , че ми се приписват неща несвойствени за мене.Нито тона нито грамотността куцат и напомнянето , че форума има правила за някои дейности не може да се оприличи като грубо и обидно.А относно другите намеци ....
    Е де. Започна да се вмъкваш в някакви филми. Говоря общо за начина. А за теб си спомням за някакъв пост, че ти изтрих, но не мога точно да си спомня за какво беше. Нещо около ТСЦ - то беше май, но след като съм го изтрил е имало нещо за да го направя. Мисля, че ти пратих и съобщение за това. Ще проверя.

  4. #584
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от barkov1982 Виж публикацията
    Само за допълнителна яснота, И-то отпред или отзад да се чете
    И на двете места се поставя И-то чадо, и на двете

  5. #585
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Постъпи предложение за изтриване на постове, файлове и клипове от един потребител. Когато искате да се извърши това, първо се запознайте с тези правила: https://pchelari.com/forum/showthread.php?t=410

  6. #586
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Постъпи предложение за изтриване на постове, файлове и клипове от един потребител. Когато искате да се извърши това, първо се запознайте с тези правила: https://pchelari.com/forum/showthread.php?t=410
    И по-точно точка 16 ли?

  7. #587
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    И по-точно точка 16 ли?
    За предпочитане е всички точки да се прочетат. Не е лошо едно опресняване.

  8. #588
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    889
    До сега просто никога не се е случвал такъв казус, но след коментарите на Апитрейд, според мен е редно да се въведе правило забраняващо публикуване на лична информация на трети лица без изричното им съгласие. Това, което си позволиха Апитрейд във форума е крайно непрофесионално и неетично.
    "Най-мързеливата система е най-печеливша." - Димитър Павлов

  9. #589
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Тази лична информация е пусната до евро комисия и министерство. Мисля че е най-малкия проблем на тези хора е форума. Освен това предупредих "вдраев " като правят нередности поне да си мълчат той ми се изрепчи че не разбирам. Истината излезе. Не подкрепям предложението.

  10. #590
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.02.2018
    Мнения
    236
    Прочетох правилата с които съм се съгласил като съм се регистрирал във форума и се позовавам на обновената т.24.Желая да се приложи към мен.
    С уважение:Драев

 

 
Страница 59 от 60 ПърваПърва ... 94957585960 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •