Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 27 от 60 ПърваПърва ... 17252627282937 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 261 до 270 от общо 599
  1. #261
    Заслужил Автор
    Регистриран
    07.05.2011
    Мнения
    282
    Не ме дразниш ,интересно ми е ,нямам проблем с никой ,проблема на всеки си е самия той а не околните wink; .Просто в спора се ражда истината .Обичам ближния.Не ми пука за новия собственик ,само за обединени и силни пчелари и доброто на форума ..(все ми е тая ,че има нов собственик ,Аз и стария не го познавам ,но и преди и сега ФОРУМА Е МОЯТА ЛЮБИМА НАСТОЛНА КНИГА )Хора ,правете любов а не война

  2. #262
    Заслужил Автор
    Регистриран
    07.05.2011
    Мнения
    282
    Во истина

  3. #263
    Автор
    Регистриран
    01.01.2011
    Мнения
    167
    Пчеларски район
    с.Средец и гр.Стара Загора
    Кога да очаквам форума да започне да "помни" кои теми съм прегледал при минали и настоящото ми посещение а тези които не съм прегледал да стоят маркирани като не прегледани и за следващите ми влизания?
    Галин Койчев www.dogo-hunting.alle.bg

  4. #264
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Това зависи от настройките за cookies на локалния браузър. Проверете дали cookies не са забранени. Също така пробвайте да изтриете целия кеш на интернет браузъра. Пробвайте с друг браузър. Пробвайте да добавите форума в Trusted Sites. Кажете коя от тези препоръки е подействувала, за да може и други хора да се възползват, ако им се случи нещо подобно.

    По принцип при прясно инсталиран компютър настройките на браузъра по Default са такива, щото всичко да заработи без проблеми. Ако обаче в бъдеще се правят промени от човек, който не разбира, браузъра лесно може да бъде докаран до състояние да създава такива проблеми.

    Диагностика на подобен род проблеми много лесно се прави с Google Crome. В този браузър има вграден разкошен комплект инструменти за диагностика и мониторинг.

  5. #265
    Автор
    Регистриран
    01.01.2011
    Мнения
    167
    Пчеларски район
    с.Средец и гр.Стара Загора
    Благодаря за съвета, ще проверя "повредата" дали е в моя телевизор, но от всички форуми които посещавам само с този винаги съм имал този "проблем" и с никои друг от останалите.
    Галин Койчев www.dogo-hunting.alle.bg

  6. #266
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Ако искаш, мога да ти окажа online съдействие. Ти сядаш и работиш с форума, а ние в същото време гледаме логовете на сървъра и проследяваме защо отхвърля вече създадената сесия. Напълно е възможно да се окаже някаква дреболия при тебе или при нас, за която дори и не сме подозирали - например друга версия на MySQL сървъра с някакъв специфичен за версията бъг.

    Това обаче трябва да стане довечера, защото сина ми в момента пътува до София, а той е всъщност истинския IT специалист, който се занимава с WEB дизан и програмиране.

    Аз също имам подобни проблеми, но с другия форум. Непрекъснато ме разлогва, но няма как да направя диагностика без съдействието на отсрещната страна.

  7. #267
    Заслужил Автор
    Регистриран
    07.05.2011
    Мнения
    282
    Мисля,че трябва да се добави във форума ,защото и на мен след като затворя страницата и после мненията които не съм прочел на предното влизане не ми светят в червено и се налага да гледам датите на последно мнение по темите .Дано да обясних правилно

  8. #268
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Това вече е свързано с базите-данни на MySQL. При vBuletin самия сървър помни коя тема е прочетена и коя не и там грешка никога не може да стане. На този форум обаче софтуера е много по-прост и освен това е много стара версия. При него помненето е в локалните cookies на вашите компютри и при затваряне на сесията се губи информацията за непрочетени теми. Губи се и при проблеми с cookies в резултат на объркани настройки на експлорера или в резултат на работа с много сесии (отваряне на форума в няколко прозореца). Тогава можеш да ползваш трите колонки най-отдолу на страницата, в които са показани последните създадени теми, най-популярните теми и последните теми, в които е писано нещо.

    Съжалявам но това са възможностите на PhpBB. Не случайно масово по света хората бягат към vBuletin. Има светлинни години разлика във възможностите на двата софтуера.

  9. #269
    При мен го имаше същият проблем, но от както писах за него явно е отстранен и сега всички теми ми ги отчита според това дали съм ги видял.От както няма рекламите форума е и доста по бърз

  10. #270
    Наблюдател
    Регистриран
    21.02.2011
    Мнения
    48
    Защо не ми се отмятат прочетените теми както преди а продължават да са в жълто,така не мога да следя нищо next_mad;

 

 
Страница 27 от 60 ПърваПърва ... 17252627282937 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •