Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 55 от 60 ПърваПърва ... 5455354555657 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 541 до 550 от общо 599
  1. #541
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Предлагам всеобща амнистия, не става само за един колега, един вид привилегия се получава...вместо да пишат под други никове, при положение, че ги познаваме със старите.

  2. #542
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Интересно кой, как се разпознава, пък и знаци слага. Аз там ( в предишен мой пост тук цитиран) обида не намирам. Но мога да постна от съседната стая един любопитен факт, който много от тук присъстващите са го чели, но да го прочетат и останалите, че като ще е гарга, поне да е рошава
    Ами не е необходим много ум да се разпознаеш като те цитират. Явно съвсем си занемарил терапията, щом даже и това не осъзнаваш! Интересно какво ще постнеш писано от мен там? Давай, става любопитно!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  3. #543
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от barkov1982 Виж публикацията
    ...След като има правила, трябва да се спазват...
    Точно! Не всякога спазването на правилата е прекрасно, но неспазването им обикновено е пагубно в дългосрочен план.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  4. #544
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,028
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Ами не е необходим много ум да се разпознаеш като те цитират. Явно съвсем си занемарил терапията, щом даже и това не осъзнаваш! Интересно какво ще постнеш писано от мен там? Давай, става любопитно!
    Не от теб, а за теб! Пак недоразбрал. Та за каква терапия иде реч?

  5. #545
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Не от теб, а за теб! Пак недоразбрал. Та за каква терапия иде реч?
    Пак някоя клюкарска история от селския пазар ли? А за терапията ти си знаеш!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  6. #546
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,028
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    А за терапията ти си знаеш!
    Не, не знам, сподели! Като кажеш "а", кажи и "б".

  7. #547
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    892
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Сега, по този начин изнудвате мен...
    Не е така, просто ти казвам, че за мен наказанието е пресилено. Би трябвало да съответства на провинението. Друмев може да е голямо плямпало, да не му се разбират половината коментари, да пише нонстоп с грешки, но не си спомням да съм виждал обидни коментари и злостни нападки от него към когото и да е от членовете на форума. Даже и когато са го плюели и са правили опити да го провокират, той е обръщал всичко на майтап. Греша ли? Ако на крадеца даваме смъртна присъда, какво по дяволите ще правим с убийците?

  8. #548
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Не е така, просто ти казвам, че за мен наказанието е пресилено. Би трябвало да съответства на провинението. Друмев може да е голямо плямпало, да не му се разбират половината коментари, да пише нонстоп с грешки, но не си спомням да съм виждал обидни коментари и злостни нападки от него към когото и да е от членовете на форума. Даже и когато са го плюели и са правили опити да го провокират, той е обръщал всичко на майтап. Греша ли? Ако на крадеца даваме смъртна присъда, какво по дяволите ще правим с убийците?
    Мисля, че първите няколко които изброи са достатъчни за да е вън от играта. Правени са куп забележки както тук така и на лични. Форума е пълен с негови акаунти и в момента отново си влиза с което се опитва да прави нас/модераторите/ на маймуни, а и вас, и нас отново, защото сме и участници във форума. По този начин нещата стават не както казваш ти по-шарени, а напротив, по-сиви. Защото се започва едно натягане на реда вместо да има по-голяма свобода. Знаете, че мога да дам БАН на всеки на момента, но бях оставил нещата по-свободно, чистих спама до среди нощите, само и само мир да има, но баце - нЕма. Колко пъти апелирах и писах цели фермани да бъдем някак си по други, да мислим как форума да бъде по-хубав, привлекателен. Да има какво да научиш, а не само щуротии. Нека има свобода, но всичко си има граници. Не, че не мога да ти изпълня искането. Мога и никой няма да ми каже нищо, но не е редно. Както казах и в един по преден пост - мислете предварително. Ето и сега има двама които нямат озаптяване. Точно над твоя пост. Няма нужда да се опитваш да оправяш случилото се. Вече е в историята. Единственият начин който подсказвам е - да си направи нов акаунт, да го обяви, че е той и да си го защитава. С добри постове, а не с лиготии. Макар и акаунт той е наш, ние стоим зад него. Познаваме се чрез него. Това е.

  9. #549
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    От много време не пиша.Не, че не е имало какво, но когато сериозен въпрос се залива с помия и лиги, то няма смисъл и да се поставя.Чета, чат пат да се уверя, че нищо не се променя и се забавлявам в "другата стая".
    Лично мнение.
    Казано с ирония и горчивина :"Който разбрал, разбрал.Който не е да пита брата!"
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  10. #550
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    От много време не пиша.Не, че не е имало какво, но когато сериозен въпрос се залива с помия и лиги, то няма смисъл и да се поставя.Чета, чат пат да се уверя, че нищо не се променя и се забавлявам в "другата стая".
    Лично мнение.
    Казано с ирония и горчивина :"Който разбрал, разбрал.Който не е да пита брата!"
    И аз съм така. Само дето не знам коя е тая "друга стая". Ама предполагам, че става дума за друг намирисващ форум. Ако е така, мерси! Ще си живея скучно в информационно неведение.

    Все по-често взе да се чуват и четат въпросите "Какво става с пчеларството" и "защо все по-често се продават кошери".
    За мен отговорът е един и същ и на двата.
    Пчелари станаха безброй неграмотни, не мислещи, сметкаджии, които нямат капка мерак да са пчелари. Чули, че 100 кошера по 40кг мед по 5лв правят чиста печалба от 20000лв на година и то като цената расте (последните 2-3 години преди тази), и то за няма и 6 месеца работа (другите 6 лежачка и чакаш пак да потече). Па ако си по-амбициозен, може и некоя субсидийка да докопаш...
    Е да ама сметката като не излезе две години, че и цената като започне да пада, па и пустите "мухи що така мрат зимно време", пък и със субсидиите се спекоха нещата - и айде белия байрак.
    Не се притеснявайте. Ще се оправят нещата. Просто 5 години се катерихме към пика на амплитудата, сега се пързаляме надолу, после пак ще сме нагоре и така... Очистителни времена...
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

 

 
Страница 55 от 60 ПърваПърва ... 5455354555657 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •