Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 54 от 60 ПърваПърва ... 4445253545556 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 531 до 540 от общо 599
  1. #531
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Нима само Друмев внася новостите във форума?
    Много далеч съм от това мнение, но колкото по-шарено, толкова по-добре според мен. Решението си е твое и аз съм съгласен с него. Все пак ще те помоля, ако забележиш промяна в положителна посока, да му се даде втори шанс, пък било то и с някакъв изпитателен срок да речем )

  2. #532
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Много далеч съм от това мнение, но колкото по-шарено, толкова по-добре според мен. Решението си е твое и аз съм съгласен с него. Все пак ще те помоля, ако забележиш промяна в положителна посока, да му се даде втори шанс, пък било то и с някакъв изпитателен срок да речем )
    Не съм адвокат на модератора, но уважавам правилата на форума. Ето два факта само, които напълно оправдават действията му:
    1. jdrumev е регистриран във форума преди приблизително 3 години и има 5367 поста - по 5,3 поста всеки божи ден. Дали всичките те са съдържателни?
    2. jdrumev има повече от една регистрация - действие, абсолютно забранено от правилника! Това му позволява да избягва и заобикаля временните БАН-ве. Това впрочем правят и други хора и единственото решение без 100% резултат е БАН по IP адрес.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  3. #533
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Много далеч съм от това мнение, но колкото по-шарено, толкова по-добре според мен. Решението си е твое и аз съм съгласен с него. Все пак ще те помоля, ако забележиш промяна в положителна посока, да му се даде втори шанс, пък било то и с някакъв изпитателен срок да речем )
    Хубаво беше, когато си развяваше байрака из форума, да бяхте му направили някоя и друга приятелска забележка с която може би щяхте да му помогнете. Сега, по този начин изнудвате мен да правя неща за които след това да съжалявам, че съм ги направил. Ще кажа и защо. Вечер в по - късни часове, като че ли нещо започва да ни действа "Луната". И както знаете доста хора започват да пишат малко на кестерме/на криво, как да е/. Правени са забележки. Кой взема от дума, кой не и накрая идва и резултата. Едни са тук, други не. Предпочитам да премахна акаунта на един такъв, отколкото да загуби форума трима с много по - голямо значение. Другото което е, че форума е отворен и всеки може да се впише с друг акаунт и да е отново тук, което също не е редно и както съм казал - който го хвана ще го изхвърлям на момента. Компромисите свършиха за всички и пак благодарение на Друмев.

  4. #534
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Ако се направи открита анкета ,,Амнистия за Друмев'' ще се види %
    Експериментът Досейди Франк Хърбърт

    Ние създадохме чудовище — извънредно ценно и дори полезно, и при все това крайно опасно. Нашето чудовище е едновременно и красиво и потресаващо. Ние не смеем да използваме пълните му възможности, но не можем и да го пуснем на свобода.
    Заключение на гауачините за експеримента Досейди

    П.П.Рядко влизам във форума а ма за да му дам едно рамо бих влязъл и бихъл гласувал за амнистия на Друмев!

  5. #535
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.12.2017
    Мнения
    601
    Пчеларски район
    Кирково .Кърджали
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Нима само Друмев внася новостите във форума? И, ако на всички тия глупости може да се каже новости, то бих го върнал. Но едва ли. Следейки и другия форум имам чувството, че и там скоро ще ви писне. Е, взел си е малко поука, но за това го молих тук не веднъж. Като се сметне, че ми се пишеше за приятел, а ми се изака на главата, смятам да си остане с вечен БАН.
    Ако е за амнистия,аз съм ,,ЗА".

  6. #536
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Аз, че не съм много активен в тази т. нар. "стая" не съм, но се чудя то хубаво ще има анкета ама дали Друмев иска да се връща, че" насила се взема не се дава". С него лошо без него по-лошо. След като има правила, трябва да се спазват. Както е казал мъдрецът" законо е врата у поле". Иначе форумът ми харесва, но не ми стига времето да се подвизавам и тук, за сега.

  7. #537
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Това впрочем правят и други хора и единственото решение без 100% резултат е БАН по IP адрес.
    А трети се правят на божи кравички тук, пък на друго място ...

  8. #538
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Нима само Друмев внася новостите във форума? И, ако на всички тия глупости може да се каже новости, то бих го върнал. Но едва ли. Следейки и другия форум имам чувството, че и там скоро ще ви писне. Е, взел си е малко поука, но за това го молих тук не веднъж. Като се сметне, че ми се пишеше за приятел, а ми се изака на главата, смятам да си остане с вечен БАН.
    Вечен, вечен, колко да е вечен? По този повод един мирянин благославял Господа. И между другото го запитал: Боже, колко са за тебе хиляда години? А Господ отговорил- една минута!
    А колко са за теб един милион лева? Една стотинка- отсякъл Господ! Зачудил се човека и рекъл: Ами тогава Господи, би ли ми дал един милион лева? А Дедо Боже рекъл- Почакай една минута! Ето защо нека Даката да си изтърпи едната минута, и после да заповяда. Колко му е една човешка вечност?
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  9. #539
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    А трети се правят на божи кравички тук, пък на друго място ...
    Интересно кой, как се разпознава, пък и знаци слага. Аз там ( в предишен мой пост тук цитиран) обида не намирам. Но мога да постна от съседната стая един любопитен факт, който много от тук присъстващите са го чели, но да го прочетат и останалите, че като ще е гарга, поне да е рошава

  10. #540
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Интересно кой, как се разпознава, пък и знаци слага. Аз там ( в предишен мой пост тук цитиран) обида не намирам. Но мога да постна от съседната стая един любопитен факт, който много от тук присъстващите са го чели, но да го прочетат и останалите, че като ще е гарга, поне да е рошава
    Започнаха да ми омръзват някои "закачки". Мислете предварително.

 

 
Страница 54 от 60 ПърваПърва ... 4445253545556 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •