Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 25 от 60 ПърваПърва ... 15232425262735 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 241 до 250 от общо 599
  1. #241
    Автор
    Регистриран
    19.11.2010
    Мнения
    196
    Пчеларски район
    Павликени-Сухиндол,
    Цитат Първоначално публикувано от Пламен Ганев
    Най дразнещото за мен е,когато някой попита нещо смислено и едвам едвам 2-3 отговора.Когато е обаче някоя глупост-всеки втори изказва мнение!Защо така?Манталитет или страх от кражба на занаят?Що е то?
    Подкрепям това мнение , защото преди седмица се поинтересувах Тимола в каква доза може да се вкара с газова пушалка и получих от 150 над редовно следящи форума не "2-3 отговора" а един-единствен отговор на лични, предполагам се сещате от кого. Мисля, че става въпрос не на "манталитет или страх от кражба" а на незнание и имитация на "външен фотоефект". Ирис е донякъде права, че форума се изчерпва, но знам ли....?

  2. #242
    Цитат Първоначално публикувано от iris

    А пък и като не можем да коментираме обявите, съвсем ще залезе форумът. Да се заяждаме не можем, да се информираме се въздържаме.
    Че защо да не може да коментирате обявите. Може да го правите колкото си искате, но не в самата тема на обявите, а в "Свободна тема". Там никой няма да ви спира да си коментирате или да ви "цензурира".

  3. #243
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    625
    Цитат Първоначално публикувано от borislav aleksandrov
    не колега не се е изчерпал ...мнозина от колегите във форума спряха да пишат или не смеят и не веднъж са казвали на лични съобщения или по GSM че единствената причина поради която не пишат е защото не искат неколцина потребители откровенно да се заяждат с тях заради това което са написали....
    Това е несериозно като аргумент.

  4. #244
    Автор
    Регистриран
    19.11.2010
    Мнения
    196
    Пчеларски район
    Павликени-Сухиндол,
    [quote="borislav aleksandrov"]не колега не се е изчерпал ...мнозина от колегите във форума....
    Имам приятел , пчелар, който отглежда доста вълнисти папагали и понеже има въпроси с отглеждане, хранене и подобни го посъветвах да пише за проблемите си в сайта Пернати. ком в който Юри е също модератор, та той смеейки се каза- Абе там пишат само жени/ с извинение на Ирис и Сузи/ -" Купих си два папагала, какво да правя, единият не яде, а изяде другарчето си.." и т. н . И тук е нещо подобно, но щом ти казваш за тези лоши потребители, които се заяждат с пишещите SMS-си добри потребители- дано добрите се престрашат и да влязат в гората...те мечките са само в Белица!

  5. #245
    Почетен Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    607
    Приятели въобще и не си помисляйте да спирате да пишете.Заядливци ще има винаги, глупости и простотии също.Ако един начинаещ пчелар не умее да пресее зърното от плявата във мненията ви никой не може да му помогне в неговото развитие.От съветите на Борислав Александров, Юри,Ванката от Силистра, Евгени Филимонов,Д-р Димитров, Николай и от много други приятели аз успях да стъпя здраво на пчеларската пътека и то само за няколко години.Пък един ден и аз ще си позволя да давам съвети по настойчиво.
    Силата присъства там, където работи мисълта.

  6. #246
    Заслужил Автор
    Регистриран
    04.05.2012
    Мнения
    337
    Когато се трият мнения,не трябва ли човека който го прави да обясни:защо го трие,след като няма нарушение!?Така постъпват само слабите личности!
    Ето защо в този форум липсват хората с много кошери и богат опит!Регистрирани са,но някой ги е прогонил!?
    1000 пчелари - 1000 технологии

  7. #247
    Почетен Автор
    Регистриран
    25.09.2010
    Мнения
    554
    Тези които са чели правилата на форума не биха задавали такъв въпрос,защото отговора е в т.5 и т.21 от правилника.
    Колега,Ганев!Явно е,че всички в този форум сме изгонени от някъде като некадърни и затова сме тук а всички ние не сме в твоята категория.Затова възползвай се от т.24 на правилата и ще те уредим.

  8. #248
    Заслужил Автор
    Регистриран
    04.05.2012
    Мнения
    337
    За кой път ми предлагаш?Е,този път го правиш пред всички,което е крачка напред!
    Това за изгонените,некадърните и категорията е поредната измислица!Никъде не пиша нещо подобно!
    Ако ми изтриеш всички мнения съм навит да се възползвам от поредното ти предложение !
    1000 пчелари - 1000 технологии

  9. #249
    Почетен Автор
    Регистриран
    25.09.2010
    Мнения
    554
    Това не е пазар да се пазариш и не си намерил човекът с когото да го правиш,ако не ти харесва форума можеш да го напуснеш и без пазарлъци.

  10. #250
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Колеги да "успокоим топката"!Конфликта в темата за "Охранителна система за кошери" вече е приключен за мене.И мои мнения бяха изтрити. Но аз ги написах с ясното съзнание, че не са по темата и затова не се сърдя.
    Подразни ме мнение на колега когото уважавам, разрешил си да коментира нас, а не темата и поисках изтриване на всичко, което не е по зададената тема.Моля Ви нека не се обсъждаме един друг ,а да обсъдим интересните за всички ни "ПЧЕЛАРСКИ" теми.Пчелите са тези които ни обединяват в тоя форум.Убеден съм , че всички печелим от това.
    Спазването на правилата е и наше право и задължение.
    За правилата можем да дискутираме ,но на мястото, определено за тях.До момента аз не виждам нещо страшно в правилата и при нарушенията им реагирам.
    Мнението на всеки от Вас е ценно за мене и намирам начин да извлека полза от него независимо дали го споделям или не.
    Още веднъж Ви моля да "успокоим топката".Утре ще е по-хубав от днес ден!
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

 

 
Страница 25 от 60 ПърваПърва ... 15232425262735 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •